کد تخفیف رایتل

توسعه خدمات اینترنتی موجب شده تا کاربران زیادی به صورت روزانه نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کنند. این موضوع صاحبان کسب و کار را برآن داشته تا به جهت معرفی خدمات و همچنین افزایش میزان استفاده از آن، از ظرفیت این شبکه استفاده کنند. ایجاد و انتشار کد تخفیف در فضای مجازی به یکی از بهترین روش‌های افزایش میزان استفاده از خدمات اینترنتی تبدیل شده است. به عنوان مثال با استفاده از جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100% می‌توانید در هر لحظه از تخفیف بیشتری برای خرید و یا استفاده از خدمات استفاده کنید.

کد‌های تخفیف مانند جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100% اولین سفارش، جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100% برای همه کاربران، جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100% بدون محدودیت خرید اول، جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100% سفارش اول، جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100% رایگان، جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100% برای امروز و... برای دستیابی به جدیدترین کد‌های تخفیف منتشر شده تمامی کسب و کار‌ها می‌توانید به آفردیلی مرجع کد تخفیف مراجعه کنید. تمامی کد‌ها به صورت رایگان و تست شده در سایت منتشر می‌شوند.

جدیدترین کد تخفیف رایتل ویژه خرید بسته اینترنتی تا 100%

سیم‌کارت اعتباری رایگان رایتل برای سرپرستان خانوار
100% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

سیم‌کارت اعتباری رایگان رایتل برای سرپرستان خانوار

با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید نسبت به خرید و ثبت سفارش سیم کارت اعتباری رایتل به طور رایگان بهره مند شوید. لازم به ذکر است این سیم کارت ویژه سرپرستان خانواری است که متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی هیئت دولت هستند اما سیم کارت ندارند، می باشد.

کد تخفیف رایتل دیجی کالا
25,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف رایتل دیجی کالا

با استفاده از کد تخفیف رایتل معرفی شده می توانید از 25،000 تومان تخفیف در خرید بسته های اینترنت 6 ماهه بهره مند شوید. این کد تخفیف باهمکاری مشترک رایتل و دیجی کالا ارائه شده است. کافی است پس از مراجعه به سایت رایتل و انتخاب بسته مورد نظر، کد تخفیف را در مرحله خرید اینترنتی وارد نمایید. توجه داشته باشید که این کد در صورت خرید با استفاده از USSD قابل استفاده نیست. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف رایتل» کلیک کنید.

کد تخفیف 100 درصدی رایتل
100% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 100 درصدی رایتل

با شماره گیری کد معرفی شده تا تاریخ 1 فروردین می توانید از هدیه نوروزی رایتل بهره مند شوید. همچنین در تاریخ 2 فروردین نیز با شماره گیری #227* می توانید بسته 7 گیگاباتی اینترنت همراه را به قیمت 7،000 تومان خریداری نمایید.برای اطلاعات بیشتر روی «استفاده از این پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف بسته رایتل
5% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف بسته رایتل

با استفاده از کد تخفیف رایتل معرفی شده می توانید تا 5 درصد در خرید انواع بسته رایتل بهره مند شوید. بسته های رایتل با ویژگی های مختلف ارائه می شوند. از جمله بسته اینترنت، بسته مکالمه و بسته پیامک. با خرید این بسته ها می توانید در مدت زمان مشخص و با میزان تعیین شده، از خدمات مورد نظر استفاده کنید. خرید بسته های رایتل موجب کاهش هزینه های شما خواهد شد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف رایتل» کلیک کنید.

کد تخفیف 10 گیگابایت اینترنت رایگان رایتل
100% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 گیگابایت اینترنت رایگان رایتل

در طرح معرفی دوستان رایتل، شما می توانید با معرفی رایتل به دوستان خود از 10 گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند شوید. کافی است 10 نفر از دوستان شما به هنگام خرید و ثبت نام سیم کارت یا ترابرد به رایتل، شماره شما را به عنوان معرف وارد نمایند.

کد تخفیف رایتل اسنپ مارکت
25,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف رایتل اسنپ مارکت

با استفاده از کد تخفیف رایتل معرفی شده می توانید از ۲۵،۰۰۰ تومان تخفیف در خرید بسته های رایتل بهره مند شوید. این کد تخفیف باهمکاری مشترک رایتل و اسنپ مارکت ارائه شده است. کافی است پس از مراجعه به سایت رایتل و انتخاب بسته مورد نظر، کد تخفیف را در مرحله خرید اینترنتی وارد نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف رایتل» کلیک کنید.