کد تخفیف اسنپ شاپ

اسنپ شاپ یکی از فروشگاه های زیرمجموعه گروه اسنپ است که اخیرا فعالیت خود را آغاز کرده است. با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ می توانید در هزینه های روزمره خود صرفه جویی کنید. در این فروشگاه امکان خرید انواع محصولات در دسته بندی های کالای دیجیتال، زیبایی و سلامت، خانه و آشپزخانه، مادر و کودک و... با تخفیف قابل خریداری است. انواع کد تخفیف اسنپ شاپ به صورت فعال و کاملا رایگان در آفردیلی به صورت روزانه منتشر می شود. کافی است به صفحه اسنپ شاپ در آفردیلی مراجعه کنید تا به جدیدترین کدهای تخفیف این سامانه و سایر فروشگاه های اینترنیت دسترسی داشته باشید.

کد تخفیف اسنپ شاپ ارسالی کاربران
25,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ شاپ ارسالی کاربران

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید در تمام خریدهای خود از این فروشگاه از 25،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف ارسالی کاربران بوده و بر روی خریدهای بالاتر از 100 هزار تومان قابل اعمال است. برای استفاده از این کد روی گزنیه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ شاپ خرید دوم
30,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ شاپ خرید دوم

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید در خرید دوم خود از 30،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمام سفارش ها و بدون محدودیت قابل اعمال است. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ شاپ 300 هزار تومانی
300,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ شاپ 300 هزار تومانی

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید در خریدهای خود از این فروشگاه تا 300 هزار تومان تخفیف دریافت کنید. این کد در فروشگاه های منتخب اسنپ شاپ و برای تعداد محدودی از کاربران قابل استفاده است. همچنین رقم تخفیف با توجه به مجموع رقم خرید شما می تواند متفاوت باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ شاپ ۵۰ هزار تومانی
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ شاپ ۵۰ هزار تومانی

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در تمام خریدهای خود از این فروشگاه بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه سفارش اول بوده و برای کاربرانی است که تا به حال از اسنپ شاپ خریده نکرده اند. همچنین حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 200،000 تومان می باشد. برای استفاده از ین کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ شاپ غیر اول
60,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ شاپ غیر اول

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید در تمامی خریدهای اول و غیر اول خود از 60،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف محدودیتی در نوع خرید نداشته و برای تمام کاربران جدید و قدیمی قابل استفاده است. توجه داشته باشید که حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 350 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اولین خرید اسنپ شاپ
40,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اولین خرید اسنپ شاپ

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید از 40 هزار تمان تخفیف در اولین خرید خود از این فروشگاه بهره مند شوید. این کد تنها بر روی سفارش های بالاتر از 100 هزار تومان و تنها در خرید اول قابل استفاده است. در اسنپ شاپ امکان خرید طیف گسترده ای از محصولات از کجله کالای دیجیتال، مد و پوشاک، خانه و آشپزخانه و... قابل خریداری است. برای استفاده از این کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 20 هزار تومانی اسنپ شاپ
20,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 20 هزار تومانی اسنپ شاپ

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید انواع محصولات فرهنگی و هنری از اسنپ شاپ شامل انواع کتاب و مجله، صنایع دستی و... را با 20 هزار تومان تخفیف خریداری کنید. لازم به ذکر است حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 100 هزار تومان می باشد. برای مشاهده لیست محصولات و استفاده از این کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ شاپ ۲۰۰ هزار تومانی
200,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ شاپ ۲۰۰ هزار تومانی

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید در خرید از تمام دسته بندی های این فروشگاه از 200 هزار تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف تنها در خرید اول و برای تعداد محدودی از کاربران قابل استفاده خواهد بود. همچنین حداقل رقم خرید برای اعمال این کد نیز 700 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ شاپ ۴۰ هزار تومانی
40,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ شاپ ۴۰ هزار تومانی

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ معرفی شده می توانید در اولین خرید خود از این فروشگاه از 40،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمام دسته بندی ها و محصولات قابل استفاده است. همچنین حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 100 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

تا 90 درصد کد تخفیف اسنپ شاپ ویژه روز ولنتاین
تخفیف تا %90
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

تا 90 درصد کد تخفیف اسنپ شاپ ویژه روز ولنتاین

با استفاده از پیشنهاد تخفیف دار اسنپ شاپ و بدون نیاز به کد تخفیف می توانید تا 90 درصد تخفیف در خرید محصولات منتخب این فروشگاه دریافت کنید. اسنپ شاپ به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه اسنپ است که فعالیت خود را آغاز کرده و با ارائه قیمت رقابتی توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند. در طرح روز عشق اسنپ شاپ امکان خرید محصولاتی مانند آرایشی و بهداشتی، مد و پوشاک، انواع زیورآلات، ست هدیه و... با تخفیف ویژه وجود دارد. برای بررسی محصولات و همچنین استفاده از تا 90 درصد کد تخفیف اسنپ شاپ ویژه روز ولنتاین روی گزینه «مشاهده کد تخفیف شاپ» کلیک کنید.

اسنپ شاپ

اسنپ شاپ به عنوان فروشگاه گروه اسنپ از سال 1399 فعالیت خود را آغاز کرده است. در این فروشگاه امکان خرید طیف وسیعی از کالا قابل خرید و سفارش گذاری است. تضمین بهترین قیمت و همچنین سریع ترین ارسال از جمله مهمترین موضوعاتی است که اسنپ شاپ به عنوان یک اولیت در نظر دارد. به همین دلیل نیز توانسته در مدت زمان کوتاهی، توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند.

کد تخفیف اسنپ شاپ چیست؟

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید. هر کد تخفیف مبلغ مشخصی از رقم خرید شما را کسر می کند. بنابراین می توانید با خیالی آسوده از کد تخفیف روزانه اسنپ شاپ استفاده کنید.

انواع کد تخفیف اسنپ شاپ

اسنپ شاپ به عنوان یک فروشگاه بزرگ، انواع مختلفی از کد تخفیف را برای گروه های مختلف کاربران در نظر دارد. به همین دلیل تنوع بالایی در کدهای تخفیف اسنپ شاپ به چشم میخورد. با شناخت و ایجاد آگاهی در خصوص انواع کد تخفیف اسنپ شاپ، می توانید به راحتی مناسب ترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. در ادامه انواع کد تخفیف این فروشگاه معرفی شده است:

کد تخفیف اسنپ شاپ خرید اول با استفاده از این کد که تحت عناوین دیگری مانند کد تخفیف اسنپ شاپ اولین خرید، کد تخفیف اسنپ شاپ اولین سفارش، کد تخفیف اسنپ شاپ سفارش اول و... نیز سناخته می شود، می توانید خرید اول خود را با تخفیف ویژه خریداری کنمید. منظور از خرید اول یا اولین سفارش این است که تا به حال در این فروشگاه ثبت سفارش نداشته باشید.
کد تخفیف اسنپ شاپ غیر اول این کد ویژه کاربرانی است که قبلا سابقه سفارش و خرید از اسنپ شاپ را داشته اند. به همین دلیل برای دریافت مجدد تخفیفف نیاز است از کد تخفیف اسنپ شاپ غیر اول استفاده کنند. توجه داشته باشید که ممکن است این کد تخفیف با عنوان کد تخفیف اسنپ شاپ خرید دوم نیز معرفی شود که در عمل هر دوی اینها یکی هستند.
کد تخفیف مبلغ ثابت اسنپ شاپ اسنپ شاپ برای گروه های کاربری مختلف که رقم های متفاوتی از خرید را در این فروشگاه انجام می دهند، کدهای تخفیف با مبالغ مختلفی را ارائه داده است. از جمله این کدها می توان به کد تخفیف اسنپ شاپ ۵۰ هزار تومانی، کد تخفیف اسنپ شاپ ۴۰ هزار تومانی، کد تخفیف اسنپ شاپ ۲۰۰ هزار تومانی، کد تخفیف اسنپ شاپ 300 هزار تومانی و... اشاره کرد.
کد تخفیف اسنپ شاپ ارسال رایگان اگر شما هم جز کاربرانی هستید که هزینه ارسال اسنپ شاپ برایتان به یک چالش تبدیل شده، می توانید از کد تخفیف اسنپ شاپ ارسال رایگان استفاده کنید. با استفاده از این کد می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هزینه ارسال را به صورت رایگان محاسبه کنید.
کد تخفیف اسنپ شاپ ارسالی کاربران اسنپ شاپ در زمان های مختلف کدهای تخفیف را برای کاربران ارسال می کند. ممکن است برخی از کاربران به این کدها نیازی نداشته باشند. به همین دلیل آنها را برای آفردیلی ارسال می کنند تا به صورت رایگان و برای استفاده سایر کاربران منتشر شوند.

نحوه استفاده از کد تخفیف

استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ بسیار ساده است. برای این منظور کافی است محصولات مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید و مراحل ثبت سفارش را طی کنید. سپس در مرحله بازبینی سفارش گزینه ای تحت عنوان وارد کردن کد تخفیف مشاهده می کنید که می توانید کد تخفیف موجود در آفردیلی را در این بخش وارد کنید. در این صورت رقم تخفیف از مبلغ قابل خرید کسر می شود. توجه داشته باشید که به هنگام استفاده از کد تخفیف، به توضیحات درج شده در صفحه هر کد توجه داشته باشید.

ویژگی های اصلی اسنپ شاپ

اسنپ شاپ سعی دارد تا تجربه ای مناسب از هرید اینترنتی را برای کاربران ایجاد کند. به همین دلیل ویژگی هایی را به کاربران ارائه می کند که می تواند لذت خرید اینترنتی را دوچندان کند. از این جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز: در صورتی که کالای خریداری شده دارای مشکل باشد، می توانید آن را تا 7 روز بدون قید و شرط مرجوع کنید.
  • پشتیبانی در 7 روز هفته: در صورد بروز هر مشکلی می توانید به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته از پشتیبانی اسنپ شاپ بهره مند شوید.
  • سریع ترین ارسال: اسنپ شاپ سعی دارد تا تمامی سفارش های ثبت شده را در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال کنید. طبق اعالم این فروشگاه با استفاده زا ارسال اکسپرس، سفارش ها در کمتر از 3 ساعت به دست شما خواهد رسید.

سوالات متداول

کد تخفیف اسنپ شاپ چه کاربردی دارد؟

با استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ می توانید در هر لحظه خریدهای خود از این فروشگاه را با تخفیف ویژه انجام دهید.

استفاده از کد تخفیف اسنپ شاپ رایگان است؟

بله، تمام کادهای منتشر شده در آفردیلی برای فروشگاه اسنپ شاپ به صورت صد در صد رایگان قابل ارائه بوده و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

چرا کد تخفیف اسنپ شاپ اعمال نمی شود؟

با توجه به وجود تنوع در کدهای تخفیف اسنپ شاپ، ممکن است کدی را استفاده کرده باشید که با شرایط شما هو خوانی ندارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم به توضیحات درج شده در صفحه هر کد تخفیف، توجه فرمایید.