کد تخفیف بلیط سینما و تئاتر

برای خرید بلیط سینما، بلیط تئاتر، بلیط کنسرت و اساسا خدمات فرهنگی و هنری روش‌های متعددی وجود دارد. یکی از این روش‌ها مراجعه حضوری به گیشه‌ها و خرید بلیط مورد نظر است. در این موارد معمولا با توجه به ازدحام جمعیت و نزدیکی شروع برنامه، امکان خرید راحت و سریع وجود ندارد. بنابراین یکی از بهینه‌ترین روش‌ها که مدتی است در ایران نیز به خوبی استفاده می‌شود، خرید از سامانه‌های آنلاین خرید بلیط سینما و تئاتر است. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن هر یک از این سامانه‌ها می‌توانید به راحتی برنامه مورد علاقه خود را حتی از چند روز قبل رزرو و خریداری کنید. ضمن اینکه در این روش امکان خرید با استفاده از کد تخفیف خرید بلیط سینما و بلیط تئاترنیز می‌تواند به کاهش هزینه‌های شما کمک کند.

دریافت کد تخفیف بلیط سینما و تئاتر

کد تخفیف 70 درصدی ایران تیک
70% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 70 درصدی ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 70 درصد تخفیف در خرید بلیط سینما، تئاتر و کنسرت در سامانه فروش بلیط آنلاین ایران تیک بهره مند شوید. ایران تیک یکی از بزرگترین سامانه های آنلاین فروش بلیط است که طیف وسعی از خدمات فرهنگی و هنری شامل سینما، تئاتر و کنسرت را ارائه می دهد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از این پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف رایگان سینماتیکت
100% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف رایگان سینماتیکت

با استفاده از کد تخفیف سینماتیکت معرفی شده می توانید اولین بلیط خود را به صورت رایگان دریافت کنید. این کد تخفیف ویژه کاربرانی است که برای اولین بار از این سامانه نسبت به خرید بلیط اقدام می کنند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سینما تیکت» مراجعه کنید.

کد تخفیف سینماتیکت اولین خرید
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف سینماتیکت اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف سینماتیکت معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در اولین خرید خود بهره مند شوید. سینما تیکت مرجع فروش بلیط سینما و تئاتر به صورت آنلاین می باشد که با ارائه خدمات مورد نیاز، به دوستداران فرهنگ کمک شایانی کرده است. در این سایت همچنین امکان بررسی سینماهای کل کشور را دارید. اگر قصد خرید بلیط برای اولین بار از سینما تیکت را دارید، می توانید از کد تخفیف معرفی شده استفاده کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سینماتیکت» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 درصدی سینماتیکت
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی سینماتیکت

با مراجعه به لینک معرفی شده، می‌توانید از 50 درصد تخفیف در خرید بلیت سینما به غیر از روزهای سه شنبه، در سینماهای منتخب بهره مند شوید. تعدادی از سینماهای کشور برای رفاه حال علاقمندان به سینما، علاوه بر روزهای سه شنبه، روزها و ساعات دیگری در هفته به صورت نیم بها فعالیت می کنند. برای مشاهده لیست سینماهای نیم بها در سایت سینما تیکت بر روی «استفاده از این پیشنهاد» کلیک نمایید.

کد تخفیف 30 درصدی بلیط سینما ایران تیک
30% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 درصدی بلیط سینما ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف ایران تیک معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف در خرید بلیط سینما ویژه تمام سینماهای کشور بهره مند شوید. قیمت بلیط سینما از ابتدای سال 1401 با افزایش 50 درصدی همراه بوده است. همین امر موجب شده تا دوستداران سینما بودجه محدودتری را برای این موضوع در نظر بگیرند. براین اساس با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید بلیط سینما را با همان قیمت قبل خریداری کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف ایران تیک» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 درصدی ایران تیک
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در خرید بلیت سینما از سامانه ایران تیک بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه سینماهای شهر تهران شامل پردیس سینمایی کورش، ایران مال، گالریا، هروی، شکوفه و شمیران سنتر می باشد. ایران تیک یکی از بزرگترین مراجع فروش بلیت سینما، تئاتر و کنسرت است. در این سامانه می توانید به صورت آنلاین نسبت به خرید و رزرو بلیت مورد نظر اقدام نمایید.

کد تخفیف 70 درصد سینماتیکت برای فیلم غریب
70% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 70 درصد سینماتیکت برای فیلم غریب

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید در خرید بلیت سینما از سامانه سینماتیک برای تماشای فیلم غریب 70 درصد تخفیف دریافت کنید. این کد تخفیف برای تمام کاربران قابل استفاده است. کافی است پس از انتخاب این فیلم و سالن مورد نظر، کد تخفیف را در مرحله پرداخت در قسمت مشخص شده وارد نمایید. برای استفاده از این کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

خرید آنلاین بلیط سینما و تئاتر

خرید آنلاین بلیط سینما و تئاتر این روزها تبدیل به یکی از ساده‌ترین روش‌های ممکن برای رزرو و خرید بلیط است. در این سایت‌ها می‌توانید به راحتی برنامه مورد نظر خود را بیابید و براساس نظرات تماشا کنندگان، ساعت‌ها و سانس‌های برگزاری و... به تماشای محتوای مورد علاقه خود بپردازید. در این روش دیگر نیازی به مراجعه حضوری و یا ایستادن در صف‌های طولانی نیست. کافی است تنها چند دقیقه قبل از شروع نمایش به محل سینما و یا سالن تئاتر و کنسرت مراجعه کنید و از طریق دستگاه‌های تعبیه شده بلیط خود را دریافت کنید.

کد تخفیف بهترین سایت‌های خرید آنلاین بلیط سینما و تئاتر

خوشبختانه در ایران سایت‌های قوی در حوزه خرید آنلاین بلیط سینما و تئاتر در حال فعالیت هستند. اگرچه در اوایل فعالیت، کاربران چندان از خدمات این سایت‌ها استفاده نمی‌کردند، اما با گذر زمان و آشنایی با این نوع خدمات، میزان استفاده نیز به مراتب افزایش یافت. از آنجایی که امکان خرید آنلاین در این سرویس‌ها وجود دارد، یکی از مزیت‌های آن امکان استفاده از کد تخفیف است. کد تخفیف کمک می‌کند تا در خرید بلیط مورد نظر از تخفیف ویژه برخوردار شده و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

کد تخفیف سینماتیکت

سینماتیکت را می‌توان یکی از اولین سامانه‌های آنلاین خرید بلیط سینما معرفی کرد. در این سایت امکان خرید از تمامی سینماهای تهران و شهرستان‌ها وجود دارد. کافی است به سایت یا اپلیکیشن سینماتیکت مراجعه کنید و از بین فیلم‌های در حال اکران، فیلم مورد نظر انتخاب و مراحل خرید و روزر را به صورت کاملا آنلاین پیش ببرید. ضمن اینکه در مرحله آخر و قبل از مراجعه به درگاه بانک، می‌توانید با استفاده از کد تخفیف سینماتیکت، بلیط سینمای خود را با قیمت کمتری خریداری کنید. در این سایت امکان خرید بلیط نمایش‌های کمدی و... نیز وجود دارد.

کد تخفیف ایران تیک

ایران تیک هم یکی دیگر از سایت‌های خرید بلیط سینما و تئاتر آنلاین به شمار می‌رود. در این سایت هم می‌‎توانید نسبت به خرید بلیط سینما و تئاتر اقدام کنید. ضمن اینکه در ایران تیک می‌توانید از آفرهای ویژه‌ای که توسط سینماها و... ارائه می‌شود استفاده کنید. در ایرن تیک هم کلیه فرآیندها به صورت آنلاین انجام می‌شود و محدودیت زمانی و مکانی برای خرید بلیط سینما وجود ندارد. توجه داشته باشید که به هنگام خرید حتما از کد تخفیف ایران تیک استفاده کنید تا با قیمت کمتری خرید خود را انجام دهید.

کد تخفیف تیوال

تیوال را می‌توان یکی زاز کامل‌ترین سامانه‌های خرید آنلاین بلیط سینما و تئاتر دانست. در این سایت امکان خرید بلیط تئاتر، بلیط نمایش، بلیط کنسرت و گارگاه‌های آموزشی و گردشگری وجود دارد. البته امکان خرید بلیط سینما در این سایت وجود ندارد. اما می‌توانید به آرشیوی از فیلم‌ها دسترسی داشته و به صورت قانونی به تماشای آنلاین آنها بپردازید. نقطه قوت این سامانه امکان استفاده از کد تخفیف تیوال و خرید ارزان‌تر بلیط کنسرت و نمایش است. بنابراین می‌توانید با استفاده از کد تخفیف با هزینه به مراتب کمتر، خدمات مورد نظر را دریافت کنید.

کد تخفیف گیشه 7

گیشه 7 یکی از سامانه‌های نسبتا جدید است که مدتی است فعالیت خود را آغاز کرده است. در این سایت امکان خرید بلیط سینما و بلیط تئاتر وجود دارد. کافی است فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید تا به لیست سینماها و سانس‌های فعال دسترسی داشته باشید. پس از آن می‌توانید خرید خود را به صورت اینترنتی تکمیل کنید. در مرحله آخر نیز در صورت استفاده از کد تخفیف گیشه 7 می توانید با قیمت کمتری بلیط مورد نظر را خریداری کنید.

نحوه دریافت بلیط رایگان سینما

برای دیافت بلیط رایگان سینما می‌توانید به سایت آفردیلی بخش خرید بلیط سینما و تئاتر مراجعه کنید. در این بخش به لیستی از کدهای تخفیف دسترسی خواهید داشت که به شما امکان خرید بلیط سینما با قیمت ارزان را ارائه می‌دهد. ضمن اینکه در برخی موارد این کدهای تخفیف قابلیت کاهش هزینه را تا 100 درصد و به صورت رایگان دارند. بنابراین کافی است به توضیحات ارائه شده در صفحه کد تخفیف توجه داشته باشید.

کد تخفیف انواع برنامه‌های هنری و فرهنگی

برای خرید بلیط برنامه‌های فرهنگی و هنری نیاز به پرداخت هزینه است. طبیعتا بلیط هر یک از این برنامه‌ها متفاوت بوده و برای خرید بلیط باید هزینه‌های متفاوتی را پرداخت کنید. به عنوان مثال تعرفه خرید بلیط سینما ثابت است اما تعرفه خرید بلیط کنسرت با توجه به صندلی و ردیف انتخابی می‌تواند متغییر باشد. اما در هر صورت با استفاده از کد تخفیف برنامه‌های هنری و فرهنگی می‌توانید با هزینه کمتر، بلیط مورد نظر را خریداری کنید.

کد تخفیف بلیط سینما

با استفاده از کد تخفیف بلیط سینما می‌توانید انواع بلیط سینما را برای هر فیلمی خریداری کنید. محدودیتی برای نوع سینما و فیلم وجود ندارد و برای تمامی فیلم‌ها و سینماها قابل استفاده است. البته کد تخفیف هر سامانه برای اعمال و استفاده متفاوت است و حتما باید از کد تخفیف مربوطه استفاده کنید.

کد تخفیف بلیط تئاتر

برای خرید بلیط تئاتر می‌توانید از کد تخفیف استفاده کنید. در این صورت می‌توانید علاوه بر اطمینان از رزرو برنامه مورد نظر، از تخفیف ویژه نیز به هنگام استفاده بهره مند شوید. توجه داشته باشید که تعداد سامانه‌های فروش بلیط تئاتر در ایران محدود است. بنابراین حتما از کد تخفیف معرفی شده برای خرید بلیط تئاتر استفاده کنید تا بتوانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

کد تخفیف بلیط کنسرت

برای تهیه بلیط کنسرت می‌توانید به سامانه‌هایی که از این خدمات پشتیبانی می‌کنند مراجعه کنید. تعداد این سایت‌ها محدود بوده و دسترسی به خرید کنسرت ممکن است در روزهای ابتدایی و پایانی کمی دشوار باشد. بنابراین پیشنهاد ما این است که با در نظر گرفتن محدودیت‌های خرید بلیط آنلاین، در زمان مناسب به سایت مراجعه کنید. ضمن اینکه در صورت استفاده از کد تخفیف بلیط کنسرت نیز می‌تواند به هنگام خرید شما، هزینه‌های قابل پرداخت را کاهش دهید.

تخفیف بهترین سینماهای تهران

طی سال‌های اخیر پیشرفت بسیاری را در سالن‌ها و پردیس‌های سینمایی در کشور شاهد هستیم. سالن‌هایی با امکانات جدید و کیفیت تصویر و صدای بالا. بسیاری از این پردیس‌ها در شرایط گوناگون جشنوراه‌های مختلفی را برگذار می‌کنند که برای شما امکان خرید بلیط سینما با قیمت مناسب را محیا می‌کند. کافی است بهترین پردیس‌های سینمایی کشور را بشناسید تا بتوانید در زمان مناسب از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

تخفیف پردیس سینمایی کوروش

پردیس سینمایی کوروش یکی از بزرگترین پردیس‌های سینمایی کشور است که دارای سالن‌های متعددی است. این سالن‌ها از کیفیت بالایی بخوردار هستند. هم از نظر کیفیت صدا و تصوی و هم از نظر صندلی‌های سالن. ضمن اینکه تمامی فیلم‌های در حال اکران، در پرده این سینما با تخفیف ویژه نمایش داده می‌شوند. در کنار موارد ذکر شده وجود پارکینگ، فود کورت، شهر بازی و... می‌تواند یک روز تفریحی کامل را برای شما به ارمغان بیاورد.

تخفیف پردیس سینمایی ایران مال

ایران مال یکی از بزرگترین مراکز خرید در خاورمیانه است. همین موضوع در خصوص پردیس سینمایی ایران مال نیز صدق می‌کند. در این سینما هم از امکانات بروز و مدرن استفاده شده است که نتیجه آن کیفیت دریافتی بالاست. همچنین زاویه نمایش پرده در مقابل صندلی‌ها بسیار مناسب جانمایی شده است. در پردیس سینمایی ایران مال می‌توانید با تخفیف ویژه از امکانات مختلف و تماشای فیلم مورد علاقه خود لذت ببرید.

پردیس سینمایی چارسو

پردیس سینمایی چارسو در خیابان جمهوری یکی از جدیدرتین ساختمان‌های این منطقه بوده که با کاربری فروشگاه کالای الکترونیک در حال فعالیت است. در این پاساژ علاوه بر امکان خرید از فروشگاه‌ها، امکان استفاده از فود کورت و پردیس سینمایی نیز وجود دارد. اگرچه سالن‌های سینمای چارسو کمی کوچک هستند، اما از کیفیت قابل قبولی برخوردارند. با استفاده از تخفیف پردیس سینمایی چارسو می‌توانید از خدمات این مرکز خرید بهره مند شوید.

قیمت بلیط سینما در سال 1401

بلیط سینما دارای تعرفه مشخصی است که در بازه زمانی مشخص افزایش پیدا می‌کند. در سال 1401 به دلیل همه گیری کرونا در سال‌های قبل‌تر و کاهش درآمد سینماگران و همچنین تاثیر تورم، قیمت بلیط سینما با افزایش بیشتری همراه شد. که این موضوع از طرف دوستداران سینما یا واکنش‌هایی همراه بود. در حال حاضر قیمت هر بلیط سینما 45 هزار تومان می‌باشد.

سوالات متداول

برای رفع ابهامات کاربران در خصوص روش‌های خرید بلیط سینما و تئاتر به صورت آنلاین، به بررسی پر تکرارترین سوالات مطروحه در این خصوص می‌پردازیم:

منظور از سامانه خرید آنلاین بلیط سینما و تئاتر چیست؟

در این سامانه‌ها که از طریق وب سایت و اپلیکیشن در دسترس هستند، به راحتی می‌توانید در هر زمان نسبت به خرید و رزرو بلیط مورد نظر خود اقدام کنید.

در سامانه‌های خرید بلیط آنلاین چه چیزهایی قابل خرید است؟

در این سامانه‌ها می‌توانید نسبت به خرید انواع بلیط‌های حوزه فرهنگ و هنر از جمله بلیط سینما، بلیط تئاتر، بلیط نمایش، بلیط کنسرت و بلیط‌های گردشگری و تفریحی اقدام کنید. توجه داتشه باشید که ممکن است تمامی این خدمات در یک سایت ارائه نشود.

آیا امکان استفاده از کد تخفیف برای خرید بلیط سینما و تئاتر وجود دارد؟

بله، در تمامی سامانه‌ها می‌توانید از کدهای تخفیف معرفی شده در سایت آفردیلی استفاده کنید. تمامی این کدها با حداکثر مقدار تخفیف قابل اعمال معرفی می‌شوند.