کد تخفیف ایران تیک

این روز‌ها سامانه‌های آنلاین بسیاری از فرآیند‌های سنتی و روزمره را بهبود بخشیده‌اند. در این سامانه‌ها امکان انجام فعالیت‌های مختلفی مانند خرید بلیط، رزرو دریافت خدمات و... میسر است. یکی از سامانه‌های آنلاین فعال، سایت ایران تیک است. با استفاده از خدمات این سایت می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز بلیط سینمای مورد نظر را رزرو کنید. با رزرو آنلاین به راحتی می‌توانید سانس‌های موجود و تعداد صندلی‌های خالی را بررسی کرده و دیگر نیازی به مراجعه به باجه و ایستادن در صف‌های طولانی وجود ندارد. یکی از ویژگی‌های مهم خرید بلیط سینما به صورت آنلاین، امکان استفاده از کد تخفیف است است. در صورت داشتن کد تخفیف ایران تیک می‌توانید با قیمت به مراتب کمتری بلیط مورد نظر ار خریداری کنید و بدین صورت در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.

کد تخفیف ایران تیک رایگان و فعال تا 100% جدید

کد تخفیف 30 درصدی بلیط سینما ایران تیک
30% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 درصدی بلیط سینما ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف ایران تیک معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف در خرید بلیط سینما ویژه تمام سینماهای کشور بهره مند شوید. قیمت بلیط سینما از ابتدای سال 1401 با افزایش 50 درصدی همراه بوده است. همین امر موجب شده تا دوستداران سینما بودجه محدودتری را برای این موضوع در نظر بگیرند. براین اساس با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید بلیط سینما را با همان قیمت قبل خریداری کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف ایران تیک» کلیک کنید.

کد تخفیف 70 درصدی ایران تیک
70% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 70 درصدی ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 70 درصد تخفیف در خرید بلیط سینما، تئاتر و کنسرت در سامانه فروش بلیط آنلاین ایران تیک بهره مند شوید. ایران تیک یکی از بزرگترین سامانه های آنلاین فروش بلیط است که طیف وسعی از خدمات فرهنگی و هنری شامل سینما، تئاتر و کنسرت را ارائه می دهد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از این پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 درصدی ایران تیک
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در خرید بلیت سینما از سامانه ایران تیک بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه سینماهای شهر تهران شامل پردیس سینمایی کورش، ایران مال، گالریا، هروی، شکوفه و شمیران سنتر می باشد. ایران تیک یکی از بزرگترین مراجع فروش بلیت سینما، تئاتر و کنسرت است. در این سامانه می توانید به صورت آنلاین نسبت به خرید و رزرو بلیت مورد نظر اقدام نمایید.

درباره ایران تیک

سامانه ایارن تیک فعالیت خود را از سال 1387 با هدف تسهیل فرآیند خرید و رزور بلیط سینما و تئاتر آغاز کرده است. در این مدت توانسته نظر کاربران بسیاری را به خود جلب کند. با استفاده از خدمات این سایت به راحتی می‌توانید در تمامی شهر‌های ایران بلیط مورد نظر خود را باقیمت مناسب خریداری کنید.

نحوه استفاده از خدمات ایران تیک

برای این منظور کافی است پس از ورود به این سایت، شهر و استان مودر نظر خود را انتخاب کنید. سپس می‌توانید به تمامی فیلم‌ها و تئاتر‌های در حال اکران دسترسی داشته باشید و با انتخاب فیلم مورد نظر، به صفحه خرید بلیط منتقل شوید. توجه داشته باشید که قبل از هرگونه اقدام به خرید، صندلی‌های سالن را بررسی کرده و در صورت داشتن ظرفیت و انتخاب صندلی‌های مورد نظر، به خرید بلیط بپردازید.

نحوه استفاده از کد تخفیف

برای استفاده از کد تخفیف ایران تیک، کافی است مراحل ذکر شده در قسمت قبل را طی کرده تا به صفحه بررسی بلیط برسید. در این بخش گزینه‌ای تحت عنوان وارد کردن کد تخفیف وجود دارد که با ورود کد و زدن گزینه اعمال، مبلغ تخفیف از هزینه نهایی پرداخت شما کسر می‌شود. در این صورت می‌توانید با انتخاب درگاه بانک، هزینه را پرداخت و رزرو خورد را قطعی کنید.

سوالات متداول

آیا امکان کنسل کردن بلیط خریداری شده در ایران تیک وجود دارد؟

معمولاً قوانین مختلفی در خصوص شرایط کنسل کردن بلیط در سامانه‌های مختلف وجود دارد. اما در سایت ایران تیک امکان تعویض و یا پس دادن بلیط وجود ندارد.

چرا خرید بلیط از ایران تیک به صرفه است؟

دلیل این موضوع یکی امکان استفاده از کد تخفیف است که در سایت آفردیلی منتشر می‌شود و دیگری تخفیف‌های مختلفی است که توسط ایران تیک برای برخی از فیلم‌ها یا سینما‌ها اعمال می‌شود.