همکاری با آفردیلی

توسعه خدمات اینترنتی موجب شده تا کاربران زیادی به صورت روزانه نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کنند. این موضوع صاحبان کسب و کار را برآن داشته تا به جهت معرفی خدمات و همچنین افزایش میزان استفاده از آن، از ظرفیت این شبکه استفاده کنند. ایجاد و انتشار کد تخفیف در فضای مجازی به یکی از بهترین روش‌های افزایش میزان استفاده از خدمات اینترنتی تبدیل شده است. چراکه این روش با دارا بودن مزایایی از جمله ریسک صفر و احتمال بازگشت سرمایه بالا می‌تواند به عنوان یک کانال جذب مشتری همیشگی تلقی شود.

وب سایت آفردیلی از سال 97 با هدف ایجاد رسانه‌ای مدرن، جامع و با دسترس پذیری بالا توسط تعدادی از فعالان صنعت دیجیتال مارکتینگ ایران طراحی و اجرا شد. در این مدت تمام تلاش تیم آفردیلی ایجاد بستری قابل اطمینان برای صاحبان کسب و کار و البته کاربران و استفاده کنندگان از این خدمات بوده است. در حال حاضر وب سایت آفردیلی ماهانه میزبان بیش از 270 هزار بازدید کننده یکتا است که روزانه بیش از 20 هزار بار از کدهای تخفیف منتشر شده در آفردیلی استفاده می‌کنند.

روش‌های همکاری با آفردیلی

به جهت بهره‌مندی حداکثری از تمام پتانسیل‌های ایجاد شده در سایت آفردیلی، همواره سعی ما براین است تا از کانال‌های جدید و بروز برای معرفی خدمات کسب و کارها و برندها استفاده کنیم. در این راستا روش‌های متنوعی از همکاری طراحی کرده و به کار گرفته‌ایم تا با ایجاد هم افزایی مناسب، حداکثر نتیجه ممکن را ایجاد کنند.

در آفردیلی امکان همکاری با روش‌های زیر وجود دارد:

  • انتشار کد تخفیف
  • ایجاد صفحه اختصاصی برای برندها
  • انجام خدمات بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) برای استفاده حداکثری از خدمات برندها
  • ایجاد بستری برای معرفی خدمات، مزایا و تاریخچه برندها
  • ارسال کد تخفیف به مخاطبان گروه هدف
  • استفاده از جایگاه‌های بنری موجود برای معرفی خدمات برندها
  • ارائه خدمات مشاوره‌ای به جهت افزایش جذب مشتری جدید از طریق کانال‌های در دسترس

ارتباط با آفردیلی

لطفا برای اطلاع از شرایط همکاری و دریافت تعرفه خدمات، با شماره 28426898 021 تماس بگیرید و یا با کلیک روی گزینه زیر وارد صفحه تماس با آفردیلی شده و فرم را تکمیل کنید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان خواهند بود.

تماس با آفردیلی