کد تخفیف دیوار

کد تخفیف دیوار برای نردبان، فوری و بروز کردن آگهی مورد استفاده قرار می گیرد. دیوار یکی از خدمات دهندگان اینترنتی است و به عنوان مرجع نیازمندی های آنلاین در ایران فعالیت می کند که از طریق آن می توانید کالای نو یا دست دوم خود را آگهی کرده و به فروش برسانید. برای استفاده از خدمات دیوار در برخی قسمت ها نیاز به پرداخت هزینه می باشد. مانند ثبت آگهی در برخی از دسته بندی ها، نردبان کردن آگهی، فوری کردن و... طبیعتا اگر شرایطی وجود داشته باشد که موارد ذکر شده را به صورت رایگان انجام دهید و یا با تخفیف ویژه پرداختی داشته باشید، استفاده از دیوار را لذت بخش تر می کند.

برای این منظور به کد تخفیف دیوار نیاز دارید. کدهایی مانند کد تخفیف درج آگهی دیوار، کد هدیه دیوار رایگان و یا برخی کدهای مختص شهرهای مختلف مانند کد تخفیف دیوار شیراز، کد تخفیف دیوار تبریز، کد هدیه دیوار قم و... برای دسترسی به این کدها کافی است به سایت آفردیلی مراجعه کنید تا از آخرین کدهای تخفیف به صورت رایگان مطلع شوید.

کد هدیه دیوار نردبان رایگان
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد هدیه دیوار نردبان رایگان

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 100 درصد تخفیف در نردبان کردن آگهی خود بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت بوده و برای تمام کاربران و تنها برای یک بار قابل اعمال است. برای استنفاده از کد هدیه دیوار نردبان رایگان روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار ارسال بیش از حد
20,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار ارسال بیش از حد

کد تخفیف دیوار معرفی شده به شما امکان ثبت آگهی بیش از حد در سایت و اپلیکیشن دیوار را ارائه می دهد. در دیوار برای ثبت آگهی محدودیت هایی وجود دارد که برای ثبت آگهی های بیشتر نیازمند پرداخت هزینه هستید. با استفاده از این کد می توانید تا 20 هزار تومان در ثبت آگهی تخفیف بگیرید. برای استفاده از کد تخفیف دیوار ارسال بیش از حد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار اصفهان
50% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار اصفهان

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در ثبت آگهی در دسته استخدام یا خدمات در شهر اصفهان بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت ثبت آگهی بوده و همانطور که اشاره شد تنها برای کاربران اصفحان قابل استفاده خواهد بود. برای استفاده از کد تخفیف دیوار اصفهان روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار رایگان
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار رایگان

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید به صورت رایگان تا یکبار اگهی خود را نردبان کنید. با استفاده از نردبان در دیوار، آگهی شما به به ابتدای لیست انتقال پیدا می کند و تا درج آگهی جدیدتر، در بالا قرار می گیرد که این موضوع می تواند به بیشتر دیده شدن آگهی تان کمک کند. برای استفاده از کد تخفیف دیوار رایگان روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

هک کد هدیه دیوار
10,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

هک کد هدیه دیوار

کد تخفیف دیوار معرفی شده امکان بهره مندی از 10 هزار تومان تخفیف برای تمدید آگهی را فراهم می کند. این کد بدون محدودیت بوده و برای هر کاربر یکبار قابل استفاده است. برای استفاده از هک کد هدیه دیوار روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار کرج
50% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار کرج

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در ثبت آگهی استخدام در دیوار کرج بهره مند شوید. این کد تخفیف همانطور که از نامش نیز مشخص است، ویژه ثبت آگهی در شهر کرج می باشد. برای استفاده از کد تخفیف دیوار کرج روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار نردبان و فوری
25,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار نردبان و فوری

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 25 هزار تومان تخفیف در خرید نردبان و فوری در دیوار بهره مند شوید. کافی است در صفحه ارتقا آگهی، این گزینه را انتخاب در با کلیک روی گزینه کد هدیه، کد را وارد کنید. توجه داشته باشید که این کد برای هر کاربر تنها یک بار قابل استفاده است. برای استفاده از کد تخفیف دیوار نردبان و فوری روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف ۱۰۰ درصدی دیوار
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف ۱۰۰ درصدی دیوار

کد تخفیف دیوار معرفی شده امکان بهره مندی از 100 درصد تخفیف تا سقف 30 هزار تومان را در استفاده از خدمات این سامانه مهیا می سازد. با استفاده از این کد تخفیف می توانید برای خرید انواع خدمات مانند نردبان، فوری و تمدید آگهی اقدام کنید. برای استفاده از کد تخفیف ۱۰۰ درصدی دیوار روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار استخدام
20% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار استخدام

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 20 درصد تخفیف در ثبت آگهی استخدام در دیوار بهره مند شوید. ثبت آگهی در برخی از دسته بندی های دیوار مانند استخدام و خدمات رایگان نیست و نیاز است هزینه آن را پرداخت کنید. برای این منظور می توانید از کد تخفیف دیوار استخدام استفاده کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار برای خدمات
15,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار برای خدمات

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 15 هزار تومان تخفیف در ثبت آگهی در دسته خدمات بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت بوده و برای تمام کاربران قابل استفاده است. برای استفاه از این کد تخفیف پس از ثبت آگهی، می تواندی از بخش ارتقا آگهی نسبت به پرداخت هزینه مربوط به آگهی خدمات اقدام کنید. برای استفاده از کد تخفیف دیوار برای خدمات روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار برای ثبت آگهی
10,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار برای ثبت آگهی

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید در ثبت آگهی از 10 هزار تومان تخفیف بهره مند شوید. ثبت آگهی در برخی از دسته بندی های دیوار مانند کاریابی و خدمات رایگان نیست، به همین دلیل نیاز است به هنگام ثبت هزینه آن را بپردازید که با استفاده از کد تخفیف دیوار برای ثبت آگهی می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار فوری
10,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار فوری

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 10 هزار تومان تخفیف در خرید سرویس فوری بهره مند شوید. با فوری کردن آگهی خود می توانید میزان دیده شدن آگهی خود را افزایش دهید. برای استفاده از کد تخفیف دیوار فوری روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار تهران
20% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار تهران

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 20 درصد تخفیف ویژه شهر تهران بهره مند شوید. در دیوار امکان ثبت آگهی به صورت رایگان در اکثر دسته بندی ها وجود دارد، اما برای ثبت آگهی در برخی دسته ها و همچنین نردبان کردن آگهی، نیاز به پرداخت هزینه است. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف 100 درصدی دیوار
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 100 درصدی دیوار

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده، در سایت دیوار می توانید به صورت رایگان فروشگاه خود را ایجاد کنید و با درج موقعیت مکانی و احراز هویت، با مشتریان بیشتری در ارتباط باشید. برای مشاهده این موقعیت کافیست روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک نمایید.

کد تخفیف دیوار مشهد
30% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار مشهد

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف ویژه شهر مشهد بهره مند شوید. در دیوار امکان ثبت آگهی به صورت رایگان در اکثر دسته بندی ها وجود دارد، اما برای ثبت آگهی در برخی دسته ها و همچنین نردبان کردن آگهی، نیاز به پرداخت هزینه است. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار نردبان
25% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار نردبان

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در خرید نردبان آگهی بهره مند شوید. دیوار نیازمندی های آنلاین ایران است که به صورت رایگان امکان ثبت آگهی وجود دارد. در صورتی که قصد بروزرسانی و قرار گرفتن آگهی در بالای لیست آگهی ها را دارید، می توانید آگهی خود را نردبان کنید که این کار نیازمند پرداخت هزینه است. با کد تخفیف نردبان دیوار، می توانید از تخفیف ویژه بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف دیوار» کلیک کنید.

معرفی برند دیوار (Divar)

دیوار وب سایت آگهی و نیازمندی های آنلاین ایران است که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نموده است. این برند به عنوان یکی از زیرمجموعه های وب سایت کافه بازار و با نام ثبت شده آگه پردازان هوشمند فعالیت می کند. هدف اصلی این سایت انتشار آگهی های خرید و فروش کالا و خدمات توسط کاربران می باشد. در واقع این سایت به نوعی جایگزین سرویس های قدیمی آگهی نیازمندی های روزنامه ای مانند نیازمندی های همشهری شده است. برای استفاده از خدمات دیوار کافی است اپلیکیشن آن را نصب و یا به سایت اصلی آن با آدرس divar.ir مراجعه کنید. در این سایت امکان ثبت آگهی خرید و فروش کالای نو و دست دوم وجود دارد و به راحتی با انتخاب دسته بندی مورد نظر، می توانید آگهی خود را ثبت کنید.

شهرهای فعالیت سایت دیوار

دیوار هم اکنون در تمامی استان ها و در بیش از ۱۸۳ شهر فعالیت دارد. نحوه کار و استفاده از این سایت به این گونه است که به هنگام ورود می بایست شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا بتوانید علاوه بر ثبت آگهی در شهر مورد نظر، به لیست آگهی های ثبت شده در آن شهر نیز دسترسی داشته باشید. برخی از شهرهای پربازدید دیوار عبارتند از تهران، مشهد، کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، تبریز، کرمانشاه، قم، رشت و...

دسته بندی های سایت دیوار

در دیوار سعی براین است تمامی دسته بندی های کالایی و خدماتی تحت پوشش قرار گیرد. این دسته بندی ها در گذر زمان کامل تر شده و هم اکنون طیف گسترده ای از نیازمندی های گروه های کالایی و خدماتی نظیر خرید، فروش و اجاره خانه، کسب و کار و استخدام و... را شامل می شود که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • املاک : فروش مسکونی، اجاره مسکونی، فروش اداری و تجاری، اجاره اداری و تجاری، اجار کوتاه مدت، پروژه های ساخت و ساز
  • وسایل نقلیه: خودرو، قطعات یدکی و لوازم جانبی، موتور سیکلت و لوازم جانبی، قایق و لوازم جانبی
  • لوازم الکترونیکی: موبایل و تبلت، رایانه، کنسول، بازی ویدیویی و آنلاین، صوتری و تصویری، تلفن رومیزی
  • مربوط به خانه: وسایل و تزئینات خانه، وسایل آشپزخانه، ابزار، ساختمان و حیاط
  • خدمات: موتور و ماشین، پذیرایی و مراسم، خدمات رایانه ای و موبایل، مالی، حسابداری، بیمه، حمل و نقل، پیشه و مهارت، آرایشگری و زیبایی، سرگرمی، نظافت، باغبانی و درختکاری، آموزشی
  • وسایل شخصی: کیف، کفش و لباس، تزیینی، آرایشی، بهداشتی و درمانی، کفش و لباس بچه، وسایل بچه و اسباب بازی، لوازم التحریر
  • سرگرمی و فراغت: بلیط، تور و چارتر، کتاب و مجله، دوچرخه، اسکیت، اسکوتر، حیوانات، کلکسیون و سرگرمی، آلات موسیقی، ورزش و تناسب اندام، اسباب‌ بازی
  • اجتماعی: رویداد، داوطلبانه، گم شده ها
  • برای کسب و کار: تجهیزات و ماشین‌آلات، عمده فروشی
  • استخدام و کاریابی: اداری و مدیریت، سرایداری و نظافت، معماری ،عمران و ساختمانی، خدمات فروشگاه و رستوران، رایانه و فناوری اطلاعات، مالی و حسابداری و حقوقی، بازاریابی و فروش، صنعتی و فنی و مهندسی، آموزشی، حمل و نقل، درمانی و زیبایی و بهداشتی، هنری و رسانه

دانلود و نصب اپ دیوار

برای نصب اپ دیوار می توانید به استورهای معتبر مانند گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید. همچنین نسخه IOS دیوار برای آیفون در استورهای اپ استور، سبچه و سیب اپ قابل دسترسی هستند.

دیوار فروشگاه ها

فعالیت اصلی دیوار در حوزه آگهی ها و نیازمندی هایی بود که عموماً در بازار دست دوم خرید و فروش می شدند. برهمین اساس دیوار تصمیم گرفت از سال ۹۸ نسبت به ارائه خدمات دیوار فروشگاه ها اقدام کند. در این بخش کاربران دارای فروشگاه فیزیکی و یا خانگی، می توانند نسبت به معرفی و فروش کالای نو و دست اول اقدام نمایند. ثبت فروشگاه در حال حاضر تنها برای استان تهران وجود دارد اما در آینده سایر استان ها نیز اضافه خواهد شد.

کد تخفیف دیوار

برای استفاده از خدامت دیوار در برخی از دسته بندی ها، نیاز است هزینه آن پرداخت شود. به عنوان مثال دسته بندی کاریابی و برخی از دسته بندی های خدمات برای فعال شدن باید هزینه آن پرداخت شود. از طرفی برای ارتقا آگهی ثبت شده مانند فوری، نردبان و به روزرسانی و تمدید آگهی نیاز باید هزینه آن را پرداخت نمایید. (برای آگاهی از جزئیات تعرفه های خدمات دیوار، اینجا را کلیک کنید.) بنابراین برای استفاده از خدمات ذکر شده با تخفیف، می توانید از کدهای تخفیف منتشر شده توسط آفردیلی استفاده کنید.

نحوه استفاده از کد تخفیف دیوار

پس از ثبت آگهی، در قسمت ارتقا (صفحه دیوار من) می توانید گزینه های مورد نظر و فعال خود را انتخاب کنید. در پایین سمت چپ هر کادر، گزینه ای تحت عنوان استفاده از کد هدیه وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید کد تخفیف خود را وارد و اعمال نمایید. پس از آن برای پرداخت نهایی به درگاه بانک منتقل خواهید شد.

سوالات متداول کد تخفیف دیوار

دیوار در چه شهرهایی فعالیت دارد؟

دیوار هم اکنون در تمامی استان ها و در بیش از ۱۸۳ شهر فعالیت دارد. برخی از شهرهای پربازدید دیوار عبارتند از تهران، مشهد، کرج، شیراز، اصفهان، اهواز، تبریز، کرمانشاه، قم، رشت و...

کد تخفیف دیوار چیست؟

برای استفاده از خدامت دیوار در برخی از دسته بندی ها، نیاز است هزینه آن پرداخت شود. به عنوان مثال دسته بندی کاریابی و برخی از دسته بندی های خدمات برای فعال شدن باید هزینه آن پرداخت شود. از طرفی برای ارتقا آگهی ثبت شده مانند فوری، نردبان و به روزرسانی و تمدید آگهی نیاز باید هزینه آن را پرداخت نمایید. بنابراین برای استفاده از خدمات ذکر شده با تخفیف، می توانید از کدهای تخفیف منتشر شده توسط آفردیلی استفاده کنید.

دیوار من چیست و چگونه می توان به آن دسترسی داشته باشم؟

پس از وارد نمودن شماره موبایل خود و دریافت پیامک تایید، وارد صفحه ای تحت عنوان دیوار من خواهید شد که در آن صفحه امکان مدیریت تمامی آگهی های ثبت شده (ارتقا، ویرایش، حذف و...) و همچنین اضافه کردن آگهی جدید را خواهید داشت.