کد تخفیف سینماتیکت

افزایش دسترس‌پذیری کاربران به اینترنت، بسیاری از فرآیند‌های سنتی را تحت تاثیر قرار داده است. حتماً برای شما هم پیش آمده که در صف‌های طولانی برای خرید بلیط سینما و یا تئاتر مورد علاقه خود ایستاده‌اید. در این روش امکان بررسی دقیق سانس‌ها و همچنین بررسی سالن‌های مختلف سینما نیز میسر نخواهد بود. اما وب سایت سینماتیک شرایطی را ایجاد کرده است که به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز امکان رزرو انواع بلیط سینما و تئاتر برای تمام سینما‌های کشور وجود دارد. یکی دیگر از مزایای استفاده از این سامانه، امکان استفاده از کد تخفیف سینماتیک است که می‌تواند به کاهش هزینه‌ها کمک کند.

کد تخفیف سینماتیکت رایگان و فعال تا 100%

کد تخفیف رایگان سینماتیکت
100% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف رایگان سینماتیکت

با استفاده از کد تخفیف سینماتیکت معرفی شده می توانید اولین بلیط خود را به صورت رایگان دریافت کنید. این کد تخفیف ویژه کاربرانی است که برای اولین بار از این سامانه نسبت به خرید بلیط اقدام می کنند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سینما تیکت» مراجعه کنید.

کد تخفیف سینماتیکت اولین خرید
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف سینماتیکت اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف سینماتیکت معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در اولین خرید خود بهره مند شوید. سینما تیکت مرجع فروش بلیط سینما و تئاتر به صورت آنلاین می باشد که با ارائه خدمات مورد نیاز، به دوستداران فرهنگ کمک شایانی کرده است. در این سایت همچنین امکان بررسی سینماهای کل کشور را دارید. اگر قصد خرید بلیط برای اولین بار از سینما تیکت را دارید، می توانید از کد تخفیف معرفی شده استفاده کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سینماتیکت» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 درصدی سینماتیکت
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی سینماتیکت

با مراجعه به لینک معرفی شده، می‌توانید از 50 درصد تخفیف در خرید بلیت سینما به غیر از روزهای سه شنبه، در سینماهای منتخب بهره مند شوید. تعدادی از سینماهای کشور برای رفاه حال علاقمندان به سینما، علاوه بر روزهای سه شنبه، روزها و ساعات دیگری در هفته به صورت نیم بها فعالیت می کنند. برای مشاهده لیست سینماهای نیم بها در سایت سینما تیکت بر روی «استفاده از این پیشنهاد» کلیک نمایید.

کد تخفیف 70 درصد سینماتیکت برای فیلم غریب
70% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 70 درصد سینماتیکت برای فیلم غریب

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید در خرید بلیت سینما از سامانه سینماتیک برای تماشای فیلم غریب 70 درصد تخفیف دریافت کنید. این کد تخفیف برای تمام کاربران قابل استفاده است. کافی است پس از انتخاب این فیلم و سالن مورد نظر، کد تخفیف را در مرحله پرداخت در قسمت مشخص شده وارد نمایید. برای استفاده از این کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کدهای تخفیف مشابه

کد تخفیف 50 درصدی ایران تیک
50% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در خرید بلیت سینما از سامانه ایران تیک بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه سینماهای شهر تهران شامل پردیس سینمایی کورش، ایران مال، گالریا، هروی، شکوفه و شمیران سنتر می باشد. ایران تیک یکی از بزرگترین مراجع فروش بلیت سینما، تئاتر و کنسرت است. در این سامانه می توانید به صورت آنلاین نسبت به خرید و رزرو بلیت مورد نظر اقدام نمایید.

کد تخفیف 70 درصدی ایران تیک
70% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 70 درصدی ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 70 درصد تخفیف در خرید بلیط سینما، تئاتر و کنسرت در سامانه فروش بلیط آنلاین ایران تیک بهره مند شوید. ایران تیک یکی از بزرگترین سامانه های آنلاین فروش بلیط است که طیف وسعی از خدمات فرهنگی و هنری شامل سینما، تئاتر و کنسرت را ارائه می دهد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از این پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف 30 درصدی بلیط سینما ایران تیک
30% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 درصدی بلیط سینما ایران تیک

با استفاده از کد تخفیف ایران تیک معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف در خرید بلیط سینما ویژه تمام سینماهای کشور بهره مند شوید. قیمت بلیط سینما از ابتدای سال 1401 با افزایش 50 درصدی همراه بوده است. همین امر موجب شده تا دوستداران سینما بودجه محدودتری را برای این موضوع در نظر بگیرند. براین اساس با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید بلیط سینما را با همان قیمت قبل خریداری کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف ایران تیک» کلیک کنید.

درباره سینماتیکت

سینماتیک در سال 1390 با هدف امکان خرید اینترنتی بلیت سینما راه‌اندازی شد. در طی سال‌های اخیر سالن‌های مختلف سینما و همچنین شهر‌های دیگر به این سامانه اضافه شد تا تمام کاربران بتوانند از خدمات این سایت استفاده کنند. اگرچه طی سال‌های اخیر با گسترش سالن‌های سینمای جدید و استاندارد، علاقه کاربران به تماشای فیلم بیشتر شده است، اما تاثیر این سامانه و سایر سامانه‌های آنلاین مانند ایران تیک نیز در این خصوص غیر قابل چشم پوشی است.

نحوه اعمال کد تخفیف

نحوه خرید و رزرو بلیت سینما و تئاتر از سینماتیکت بسیار ساده است. کافی است به سایت یا اپلیکیشن موبایل این سامانه مراجعه کرده و شهر محل سکونت خود را انتخاب کنید. در این صورت می‌توانید به لیست تمامی فیلم‌های در حال اکران و همچنین سالن‌های سینما فعال دسترسی داشته باشید. سپس با انتخاب فیلم می‌توانید سانس مورد نظر را مشاهده و در نهایت رزرو خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که برای رزرو قطعی نیاز است حتماً هزینه بلیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در صفحه پرداخت قسمتی تحت عنوان «کد تخفیف» وجود دارد که می‌توانید کد تخفیف سینماتیکت ارائه شده توسط آفردیلی را در این بخش قرار دهید.

انواع خدمات سینماتیکت

سینماتیکت از ابتدا رسالت و هدف اصلی خود را بر امکان خرید آنلاین بلیت سینما قرار داده است. اما با گذشت زمان سایر خدمات مانند خرید بلیط تئاتر و مراکز تفریحی را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. البته در کنار سایت اصلی، مجله سینماتیکت نیز نسبت به پوشش اخبار و حواشی دنیای سینما و اکران فیلم‌ها اقدام کرده است.

سوالات متداول

چطور می‌توان به جدید‌ترین کد تخفیف سینماتیکت به صورت رایگان دسترسی داشت؟

برای این منظور کافی است به سایت آفردیلی بخش کد تخفیف بلیط سینما و تئاتر مراجعه کنید. جدیدترین کد‌های تخفیف این سامانه و سایر سایت‌های فروش آنلاین بلیت، در این بخش قرار دارند.

قیمت بلیت سینما در سال 1402 چقدر است؟

در سال جدید مانند رسم هرساله، قیمت بلیت سینما با افزایش همراه بوده است. براین اساس قیمت هر بلیت سینما در سالن‌های درجه یک 60 هزار تومان می‌باشد. ممکن است این قیمت برای سالن‌های با کیفیت متوسط 45 هزار تومان محسابه شود. همچنین امکان خرید بلیت با قیمت نیم بها در روز‌های شنبه و سه شنبه هر هفته نیز پابرجاست.