کد تخفیف تکنولایف

با گسترش فعالیت فروشگاه‌های اینترنتی و استقبال کاربران از این شیوه خرید، تعداد فروشگاه‌های آنلاین روز به روز افزایش یافت. همین امر سبب شد تا برای خدمات رسانی بهتر، شاهد ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی تخصصی باشیم. تکنولایف یکی از فروشگاه‌های اینترنتی است که به طور تخصصی در حوزه فروش انواع کالای دیجیتال به خصوص گوشی موبایل فعالیت می‌کند. همین موضوع سبب شده تا امکان ارائه قیمت‌های رقابتی در این فروشگاه در مقایسه با سایرین بیشتر به چشم بیاید. از طرفی با استفاده از کد تخفیف تکنولایف می‌توانید در همه حال از خرید ارزان‌تر لذت ببرید.

در صورتی که شما هم از کاربران فروشگاه تکنولایف هستید حتما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید از کدهای تخفیف تکنولایف مانند کد ارسال رایگان تکنولایف، کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی تکنولایف، کارت هدیه تکنولایف، کد تخفیف تکنولایف سفارش اول، کد تخفیف خرید گوشی تکنولایف و... استفاده کنید. تمامی کدهای تخفیف به صورت روزانه به صورت 100 درصد رایگان و تست شده در سایت آفردیلی منتشر می شوند.

کد تخفیف تکنولایف رایگان و فعال تا 100% جدید

تخفیف تکنولایف تا 6 میلیون تومان ویژه ولنتاین
تخفیف تا %40
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

تخفیف تکنولایف تا 6 میلیون تومان ویژه ولنتاین

با استفاده از پیشنهاد تخفیف دار تکنولایف معرفی شده می توانید تا 6 میلیون تومان در خرید انواع گوشی موبایل و کالای دیجیتال تخفیف دریافت کنید. این تخفیف به مناسبت روز ولنتاین توسط تکنولایف معرفی شده است که لیست کاملی از انواع کالای دیجیتال قابل خرید است. برای مشاهده لیست محصولات و استفاده از تخفیف تکنولایف تا 6 میلیون تومان ویژه ولنتاین روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تکنولایف» کلیک کنید.

کد تخفیف تکنولایف اولین خرید
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تکنولایف اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف تکنولایف معرفی شده می توانید در اولین سفارش از این فروشگاه از 50،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف تنها در سفارش اول و بدون محدودیت دسته بندی محصول قابل استفاده است. توجه داشته باشید که حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 300 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف تکنولایف موبایل
150,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تکنولایف موبایل

با استفاده از کد تخفیف تکنولایف معرفی شده می توانید در خرید انواع گوشی موبایل از این سامانه از 150،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف تنها بر روی دسته بندی گوشی قابل اعمال است. همچنین حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 2 میلیون تومان اعلام شده است. برای مشاهده لیست محصولات و استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف تکنولایف ارسال رایگان
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تکنولایف ارسال رایگان

با استفاده از کد تخفیف تکنولایف معرفی شده می توانید از 100 درصد تخفیف در هزینه ارسال این فروشگاه بهره مند شوید. این کد تخفیف برای هر کاربر تنها یکبار قابل استفاده است. همچنین براساس سوابق خرید هر کاربر ممکن است برای برخی کاربارن قابل استفاده نباشد. برای استفاده از کد ارسال رایگان تکنولایف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تکنولایف» کلیک کنید.

تا 35 درصد تخفیف کالای دیجتال در تکنولایف
تخفیف تا %35
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

تا 35 درصد تخفیف کالای دیجتال در تکنولایف

با استفاده از پیشنهاد تخفیف دار معرفی شده می توانید در خرید انواع کالای دیجیتال منتخب در سایت تکنولایف تا 35 درصد تخفیف دریافت کنید. این پیشنهاد به صورت روزانه در حال انتشار بوده و به طور همیشگی با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید به لیست پیشنهادها دسترسی داشته باشید. در این پیشنهاد امکان خرید کالاهایی مانند گوشی موبایل، هندزفری و ایرپاد، شارژر همراه و... وجود دارد. برای استفاده از این پیشنهاد و مشاهده لیست محصولات روی گزینه «مشاهده کد تخفیف کلکی کنید.

تخفیف ویژه بلک فرایدی تکنولایف
تخفیف تا %90
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

تخفیف ویژه بلک فرایدی تکنولایف

با استفاده از تخفیف تکنولایف معرفی شده می توانید در جشنواره بلک فرایدی یا جمعه سیاه تکنولایف از تخفیف ویژه در خرید انواع کالای دیجیتال بهره مند شوید. این تخفیف شامل خرید گوشی موبایل، انواع لپ تاپ، مانیتور، ساعت هوشمند و... می شود. بازه زمانی برگزاری این تخفیف نیز از 30 آبان تا 7 آذر 1402 اعلام شده است. برای استفاده از تخفیف های بلک فرایدی تکنولایف، روی گزینه «استفاده از پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی تکنولایف
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی تکنولایف

با استفاده از کد تخفیف تکنولایف معرفی شده می توانید در تمام خریدهای خود از این فروشگاه از 50،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای خرید اول و غیر اول و بدون محدودیت سفارش اول قابل استفاده است. همچنین حداقل رقم خرید برای اعمال این کد نیز 300 هزار تومان اعلام شده است. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

تا 16 درصد تخفیف تکنولایف در خرید لپ تاپ
تخفیف تا %16
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

تا 16 درصد تخفیف تکنولایف در خرید لپ تاپ

با استفاده از پیشنهاد تخفیف دار معرفی شده می توانید در خرید انواع لپ تاپ تا 16 درصد تخفیف دریافت کنید. این طرح در جشنواره عیدانه تکنولایف ارائه شده است. در این طرح امکان خرید انواع کالای دیجیتال و لپ تاپ با تخفیف ویژه و ارسال فوری قابل سفارش است. برای مشاهده لیست محصولات و استفاده از این کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کدهای تخفیف مشابه

کد تخفیف دیجی کالا خرید اول
25,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیجی کالا خرید اول

با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا معرفی شده می توانید از 25،000 تومان تخفیف در اولین خرید خود از این فروشگاه بهره مند شوید. دیجی کالا به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران، شرایط ویژه ای را برای خرید اول در نظر گرفته است براین اساس کلیه کاربرانی که برای اولین بار از این فروشگاه خرید کنند، 25،000 تومان تخفیف بدون محدودیت خرید اول در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ اکسپرس اولین خرید
50% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ اکسپرس اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف اسنپ اکسپرس معرفی شده می توانید در اولین خرید خود از این فرشگاه از 50 درصد تخفیف تا سقف 40،000 تومان بهره مند شوید. این کد برای تمام افرادی که تا به حال از اسنپ اکسپرس ثبت سفارش نداشته اند قابل استفاده است. حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 100،000 تومان بوده و این کد برای محصولات دارای تخفیف نارنجی قابل اعمال نیست. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول
25,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول

با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا معرفی شده می توانید از 25،000 تومان تخفیف بدون محدودیت خرید اول بهره مند شوید. این کد ویژه کاربرانی است که قصد دارند اولین خرید خود را در فروشگاه دیجی کالا انجام دهند. دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی فعال در ایران است که طیف وسیعی از محصولات در این سایت قابل دستیابی و خرید اینترنتی است. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

40 هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا
40% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

40 هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا

با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا معرفی شده می توانید از 40 هزار تومان تخفیف در خریدهای خود از این فروشگاه بهره مند شوید. این کد بدون محدودیت بوده و برای تمام کاربران قابل استفاده است. لازم به ذکر است حداقل سبد خرید برای اعمال این کد 200 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان

با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا معرفی شده می توانید از ارسال رایگان سفارشات بالاتر از 400،000 تومان در اولین خرید دیجی کالا و بدون محدودیت بهره مند شوید. لازم به ذکر است در حال حاضر هزینه ارسال هر سفارش در دیجی کالا 40،000 تومان می باشد که تنها برای خریدهای بالاتر از 5 میلیون تومان رایگان است. اما کد تخفیف معرفی شده امکان استفاده از تخفیف 100 درصدی ارسال سفارشات دیجی کالا را ارائه می دهد. در نظر داشته باشید ممکن است این کد تخفیف برای برخی از کاربران قابل استفاده نباشد. برای استفاده از کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی کالا
50,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی کالا

با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در خرید از این فروشگاه بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد ویژه سبدهای خرید بالاتر از 300،000 تومان بوده و تنها بر روی محصولات سوپرمارکتی قابل اعمال خواهد بود. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

درباره فروشگاه اینترنتی تکنولایف

تکنولایف نتیجه تست و بررسی چندین سایت است که توسط این گروه از سال 86 ایجاد و فعال بوده است. در این مدت فروشگاه های مختلفی در حوزه کالای دیجیتال ایجاد و بنا به دلایلی با شکست همراه بود. تا اینکه در سال 1396 شرکت پارس همراه کاسپین نسبت به خرید و مالکیت سایت تکنولایف اقدام کرد. از آن تاریخ تا به حال شاهد تغییرات فراوان در نوع و کیفیت خدمات این فروشگاه اینترنتی هستیم. تکنولایف به طور تخصصی در حوزه فروش کالای دیجیتال به خصوص گوشی موبایل فعالیت دارد. طی سال های اخیر با توجه به کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی، کاربران زیادی خریدهای خود را از طریق این فروشگاه انجام می دهند.

چه کالایی در تکنولایف قابل خریداری است؟

تکنولایف فعالیت اصلی خود را با فروش گوشی موبایل آغاز کرده و در طی این مدت سایر کالای دیجیتال مانند لپ تاپ، لوازم جانبی کالای دیجیتال، کامپیوتر و ماشین های اداری و... را به سبد محصولات خود اضافه کرد. از آنجایی که شرکت پارس همراه کاسپین خود در حوزه واردات مستقیم کالای دیجیتال به خصوص گوشی موبایل فعالیت دارد، قیمت های ارائه شده در این فروشگاه می تواند با سایر فروشگاه های آنلاین و آفلاین رقابت کند. به همین دلیل می توانید انواع کالای دیجیتال را با قیمت کف بازار خریداری کنید. لازم به ذکر است اخیرا کالای لوازم خانگی نیز به محصولات قابل فروش توسط تکنولایف اضافه شده است.

شهرهای فعالیت تکنولایف

تکنولایف یک فروشگاه اینترنتی است، بنابراین گستره فعالیت آن در سراسر کشور و تمام شهرهای ایران می باشد. بدین ترتیب در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق سایت اصلی تکنولایف، سفارش خود را ثبت کنید.

روش های خرید از تکنولایف

در تکنولایف برخلاف فروشگاه های آنلاین دیگر، علاوه بر امکان خرید به صورت اینترنتی، امکان خرید حضوری نیز وجود دارد. البته در حال حاضر فروشگاه های حضوری تکنولایف فقط در شهر تهران فعال هستند. امکان فروش حضوری برای کاربران این مزیت را ایجاد می کند که می توانند قبل از خرید، کالای مورد نظر را تست و بررسی کنند. همچنین در خرید حضوری هم گارانتی 7 روزه مهلت تست وجود دارد. در حال حاضر شعب فروش حضوری تکنولایف شامل بازرا موبایل ایران 1 و 2، مجتمع تجاری کوروش، مجتمع تجاری اپال و مجتمع تجاری عرش آجودانیه است.

روش های ارسال کالای خریداری شده از تکنولایف

تکنولایف برای ارسال کالای خریداری شده از روش های مختلفی استفاده می کند. چنانچه سفارش برای تهران ثبت شده باشد، با استفاده از سرویس تکنوپیک کالا ارسال می شود. مزیت این روش این است که امکان ارسال کالای خریداری شده در همان روز (در صورت ثبت سفارش تا قبل از ساعت 17) میسر است. سایر روش های ارسال تکنولایف شامل ارسال توسط پست پیشتاز، ارسال از طریق ماهکس و ارسال توسط باربری است.

هزینه ارسال در تکنولایف

هزینه ارسال توسط تکنولایف با توجه به نوع ارسال و وزن کالا می تواند متفاوت باشد. شرح کامل هزینه ارسال تکنولایف مطابق با لیست زیر است:

  • هزینه بسته‌بندی و ارسال با روش تکنوپیک: برای مناطق ۲۲ گانه شهر تهران حداقل 65 هزار تومان است.
  • هزینه بسته‌بندی و ارسال با روش پست پیشتاز : این هزینه باتوجه‌به وزن کالا محاسبه می‌شود؛ حداقل هزینه 70.800 تومان است.
  • هزینه بسته‌بندی و ارسال با روش ماهکس: این هزینه باتوجه‌به وزن کالا محاسبه می‌شود؛ حداقل هزینه 132000 تومان است.
  • هزینه بسته‌بندی و ارسال با روش باربری: این هزینه باتوجه‌به وزن، ابعاد و آدرس مقصد جهت تحویل کالا محاسبه می‌شود؛ هزینه‌ای که حین ثبت سفارش نمایش داده می‌شود مبلغ پیش‌پرداخت بوده و مابقی هزینه پس از هماهنگی مامور حمل باربری به‌صورت پس‌کرایه باید پرداخت شود.

البته جای نگرانی نیست، چراکه با استفاده از کد تخفیف ارسال رایگان تکنولایف، می توانید بدون پرداخت هزینه، به صورت رایگان کالای خریداری شده را دریافت کنید.

روش های خرید اقساطی از تکنولایف

با توجه به شرایط موجود و قدرت خرید کاربران به خصوص در حوزه کالای دیجیتال، تکنولایف با همکاری سه مجموعه مختلف که در حوزه ارائه وام برای خرید اعتباری فعالیت دارند، همکاری می کند.

  1. خرید اقساطی با استفاده از ازکی وام: در این سامانه بدون نیاز به ضامن و به صورت غیرحضوری وام خود را دریافت و تا 18 ماه آن را به صورت قسطی پرداختی کنید.
  2. خرید اقساطی با استفاده از ایزی پی: در این پلتفرم نیز امکان دریافت وام تنها با کارمزد 2 درصد و با استفاده از چک یا سفته وجود دارد.
  3. خرید اقساطی با استفاده از سامانه بالون: در این سرویس دهنده نیز می توانید بدون ضامن نسبت به دریافت وام اقدام کرده و تا 24 ماه اقساط را واریز کنید.

توجه داشته باشید که هر کدام از موارد فوق دارای مزیت ها و معایب خود هستند، به همین دلیل نیاز است با بررسی شرایط، مناسب ترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. شما می توانید با مراجعه به این صفحه، اطلاعات کامل تری از خرید اقساطی تکنولایف کسب کنید.

روش های مرجوع کردن کالا در تکنولایف

در تکنولایف ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز وجود دارد. بدین معنی که حتی اگر بنا به دلایل شخصی از خرید خود منصرف شده باشید، می توانید کالا را مرجوع کنید. البته به شرطی که پلمب کالا باز  نشده باشد. اما در صوریت که کالای خریداری شده دارای مشکل است، می توانید با اطلاع دادن به پشتیبانی تکنولایف با شماره 91077500 درخواست مرجوع کردن کالا را داشته باشید. در این صورت برای دریافت کالا با شما هماهنگ می شود. البته این مضوع برای کاربران شهر تهران است، در صورتی که در شهری غیر از تهران هستید، نیاز است پس از بیمه کردن کالا، آن را از طریق پست ارسال کنید. در صورت تایید شدن مرجوعی کالا، تمام هزینه های شما به حساب شما باز خواهد گشت.

نحوه خرید ارزان تر از تکنولایف

برای خرید ارزان از تکنولایف روش های مختلفی وجود دارد. در ادامه به بررسی بهترین روش های خرید ارزان از تکنولایف می پردازیم:

  • خرید با استفاده از کد تخفیف تکنولایف: در این روش می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی، به جدیدترین کد تخفیف تکنولایف دسترسی داشته باشید. با استفاده از کد تخفیف می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
  • خرید کالا در تخفیف تکنوآف: تکنوآف شرایطی است که در آن به مدت 24 ساعت، کالای مختلف با تخفیف تا 20 درصد هم ارائه می شوند. کافی است به سایت تکنولایف مراجعه کرده تا از این تخفیف ها مطلع شوید.
  • خرید در جشنواره های مختلف تکنولایف: تکنولایف در دروه های مختلف نسبت به برگزاری جشنواره و پروموشن های مختلف اقدام میکند. در این طرح ها امکان خرید کالا با تخفیف های بسیار بالا وجود دارد.
انواع کد تخفیف تکنولایف

مدل های مختلفی از کد تخفیف تکنولایف ایجاد و منتشر شده است. برای استفاده از هر یک نیاز است که به خوبی از شرایط استفاده از آن مطلع و آگاه باشید. انواع مختلف کد تخفیف تکنولایف مطابق با جدول زیر است:

نوع کد تخفیف توضیحات
کد تخفیف ارسال رایگان تکنولایف با استفاده از این کد می توانید هزینه ارسال کالا را پرداخت نکرده و به صورت رایگان سفارش خود را دریافت کنید.
کد تخفیف درصدی تکنولایف این کد به صورت درصدی از مبلغ سفارش شما محاسبه خواهد شد. به عنوان مثال کد تخفیف 10 درصدی تکنولایف، تا 10 درصد از مبلغ کل سفارش شما را کاهش میدهد. البته در این نوع از کد تخفیف ممکن است که سقفی برای آن در نظر گرفته شود.
کد تخفیف مبلغ ثابت تکنولایف در این روش، مبلغ مشخصی از رقم سفارش شما کسر خواهد شد. مانند کد تخفیف 50 هزار تومانی تکنولایف و...
کد تخفیف گروه خاصی از محصولات این نوع از کد تخفیف هم برای گروه کالایی خاصی قابل اعمال است. مانند کد تخفیف تکنولایف لپ تاپ، کد تخفیف خرید گوشی تکنولایف و...

روش خرید و استفاده از کد تخفیف تکنولایف

برای این منظور کافی است، پس از اضافه کردن کالای مورد نظر به سبد خرید و تکمیل مراحل و وارد کردن آدرس، در مرحله بازبینی سفارش، کد تخفیف را در قسمت مشخص شده وارد کنید. در این صورت میزان تخفیف از مبلغ قابل پرداخت شما کسر خواهد شد. در ویدیو زیر روش خرید و استفاده از کد تخفیف تکنولایف را می توانید مشاهده کنید:

نحوه دریافت جدیدترین کد تخفیف تکنولایف

کد تخفیف تکنولایف به صورت روزانه منتشر می شود و از تنوع بالایی هم برخوردار است. به همین دلیل می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی و بررسی جدیدترین کد تخفیف تکنولایف، همواره از آنها مطلع باشید.

سوالات متداول

چه کالایی در تکنولایف قابل خریداری است؟

در تکنولایف می توانید به لیست کاملی از کالای دیجیتال مانند موبایل، لپ تاپ و... دسترسی داشته باشید. همچنین اخیرا امکان خرید لوازم خانگی و صوتی تصویری نیز به این فروشگاه اضافه شده است.

چگونه می توان به جدیدترین کد تخفیف تکنولایف دسترسی داشت؟

کدهای تخفیف تکنولایف هم از طریق پیامک برای کاربران ارسال می شود و هم در سایت های کد تخفیف منتشر می شود. بنابراین می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی، از جدیدترین کدهای تخفیف تکنولایف مطلع شوید.

چرا کد تخفیف تکنولایف اعمال نمی شود؟

دلایل مختلفی می توانید وجود داشته باشد، مهمترین آن منقضی شدن کد تخفیف است که در این صورت می توانید کد تخفیف دیگری را استفاده کنید. همچنین ممکن است شرایط کد تخفیف را رعایت نکرده باشید. مواردی مانند حداقل رقم خرید، کد تخفیف ویژه یک کالای خاص و....