کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی در دسته کدهای تخفیف با مصرف روزانه قرار می‌گیرد. همه ما برای انجام سفرهای درون شهری خود، به صورت روزانه از خدمات تاکسی‌های اینترنتی استفاده می‌کنیم. با استفاده از کد تخفیف تپسی می‌توانید هزینه خود را مدیریت کرده و با قیمت کمتری نسبت به درخواست تاکسی اینترنتی از تپسی اقدام کنید. برای استفاده از کد تخفیف تپسی کافی است پس از یافتن کد مورد نظر از سایت آفردیلی، آن را در اپلیکیشن تپسی وارد کنید.

تمامی کاربران می‌توانند با استفاده از کدهای تخفیف تپسی مانند کد تخفیف اولین سفر تپسی، کد تخفیف تپسی غیر اول، کد تخفیف تپسی مشهد و... سفرهای ارزان‌تری را تجربه کنند. کد تخفیف تپسی به صورت ۱۰۰ درصد رایگان و تست شده به صورت روزانه در سایت آفردیلی منتشر می‌شود.

کد تخفیف سفر رایگان تپسی
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف سفر رایگان تپسی

با استفاده از کد تخفیف تپسی معرفی شده می توانید از 100 درصد تخفیف در اولین سفر خود از این سامانه بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف ویژه اولین سفر بوده و تا سقف 20 هزار تومان قابل اعمال است. برای استفاده از کد تخفیف سفر رایگان تپسی روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تپسی» کلیک کنید.

کد تخفیف 100 درصدی تپسی
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 100 درصدی تپسی

با استفاده از کد تخفیف تپسی معرفی شده می توانید از 100 درصد تخفیف در اولین سفر خود بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه اولین سفر بوده و سقف آن نیز 15 هزار تومان می باشد. برای استفاده از کد تخفیف 100 درصدی تپسی روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تپسی» کلیک کنید.

کد تخفیف 25 درصدی تپسی
25% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 25 درصدی تپسی

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف ویژه رفت و برگشت به مراکز انتقال خون بهره مند شوید.

کد تخفیف تپسی 1400
5,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تپسی 1400

با استفاده از کد تخفیف تپسی معرفی شده می توانید از 5،000 تومان تخفیف در سال 1400 بهره مند شوید. این کد جدیدترین کد تخفیف تپسی است که در سال 1400 منتشر شده است. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تپسی» کلیک کنید.

کد تخفیف 5 هزار تومانی تپسی
5,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 5 هزار تومانی تپسی

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 5،000 تومان تخفیف در سفرهای تپسی خود در شهر قم بهره مند شوید. این کد تخفیف برای 6 سفر بعدی شما نیز قابل استفاده می باشد. تپسی یکی از سامانه های تاکسی اینترنتی در ایران است که در سال های گذشته، توانسته خدمات قابل قبولی را در این حوزه ارائه نماید.

کد تخفیف تپسی غیر سفر اول
8,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تپسی غیر سفر اول

با استفاده از کد تخفیف تپسی معرفی شده می توانید از 8،000 تومان تخفیف در سفر غیر اول خود بهره مند شوید. تمامی کاربرانی که بعد از اولین سفر خود نیازمند استفاده از کد تخفیف تپسی هستند، می توانند از این کد استفاده کنند. کافی است پس از انتخاب مبدا و مقصد، در قسمت مشخص شده این کد را وارد نمایند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تپسی» کلیک کنید.

کد تخفیف تپسی اولین سفر
10,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تپسی اولین سفر

با استفاده از کد تخفیف تپسی معرفی شده می توانید از 10،000 تومان تخفیف در اولین سفر خود بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه شهر تهران است. در تپسی می توانید به راحتی در هر نقطه و در هر ساعت از شبانه روز نسبت به ثبت درخواست تاکسی به صورت اینترنتی اقدام کنید. برای استفاده از این کد ختفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تپسی» کلیک کنید.

کد تخفیف 7 هزار تومانی تپسی، ویژه اولین سفر
7,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 7 هزار تومانی تپسی، ویژه اولین سفر

با نصب اپلیکیشن تپسی و وارد کردن کد معرفی شده، از 7 هزار تومان تخفیف در اولین سفرتان بهره‌مند شوید.‌

کد تخفیف 60 درصدی تپسی برای مراجعه به مراکز واکسیناسیون کرونا
60% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 60 درصدی تپسی برای مراجعه به مراکز واکسیناسیون کرونا

با استفاده از کد تخفیف تپسی معرفی شده می توانید از 60 درصد تخفیف تا سقف 10،000 تومان، برای مراجعه به مراکز واکسیناسیون کرونا در تپسی بهره مند شوید. کافی است پس از جستجو و انتخاب یکی از مراکز منتخب تزریق واکسن، کد تخفیف معرفی شده را وارد نمایید. لازم به ذکر است اسن کد ویژه کاربران شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف و همچنین مشاهده لیست مراکز تزریق واکسن، روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تپسی» کلیک کنید.

دریافت کد تخفیف تپسی امروز

از آنجایی که کد تخفیف تاکسی اینترنتی دارای انقضا و زمان استفاده است، نیاز است کد تخفیف تپسی امروز را در صفحه مربوط به این برند پیدا کنید. تمامی کدهای تخفیف با همکاری برند تپسی و سایر شرکا جمع آوری و به صورت روزانه در سایت آفردیلی منتشر می‌شوند. همچنین شما می‌توانید علاوه بر کد تخفیف تپسی، به کد تخفیف سایر خدمات دهندگان مانند کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف الوپیک، کد تخفیف ماکسیم و... دسترسی داشته باشید.

نحوه دریافت کد تخفیف تپسی

برای دریافت کد تخفیف تپسی کافی است به دسته بندی تاکسی اینترنتی و یا برندها مراجعه کنید. پس از آن می‌توانید نسبت به یافتن جدیدترین کد تخفیف تپسی دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است از آنجایی که شرایط استفاده از هر کد تخفیف مختلف است و ویژه شرایط خاصی است، به هنگام انتخاب و استفاده از کد تخفیف مورد نظر، حتما به توضیحات ارائه شده توجه فرمایید تا با خطای کد تخفیف وارد شده معتبر نیست مواجعه نشوید.

انواع کد تخفیف تپسی

کد تخفیف تپسی انواع مختلفی دارد که با توجه به شرایط و کاربران مختلف، می‌تواند تخفیف متفاوتی را اعمال کند. بنابراین نیاز است قبل از انتخاب و استفاده از کد تخفیف مورد نظر، به اطلاعات ارائه شده در صفحه هر کد توجه داشته باشید.

کد تخفیف اولین سفر

با استفاده از کد تخفیف اولین سفر تپسی، همانطور که از نامش نیز پیداست می‌توانید اولین سفر خود را با تخفیف انجام دهید. توجه داشته باشید که این کد تنها در شرایطی اعمال می‌شود که تا به حال هیچ سفر موفقی در حساب کاربری خود ثبت نکرده باشید. در این صورت می‌توانید از کد تخفیف اولین سفر تپسی استفاده کنید.

کد تخفف غیر سفر اول

از آنجایی که مدت زمان طولانی است که تپسی در ایران نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌کند، ممکن است قبلا از خدمات این برند استفاده کرده باشید. در این صورت می‌توانید از کد تخفیف تپسی غیر سفر اول استفاده کنید. با استفاده از این کد همانطور که از نامش نیز پیداست، می‌توانید در تمامی سفرهای خود از این کد تخفیف استفاده کنید.

کد تخفیف شهرهای مختلف تپسی

در برخی موراد تپسی در شهرهای منتخب خود نسبت به ارائه کد تخفیف اقدام می‌کند. به عنوان مثال در زمان آغاز فعالیت در یک شهر، معمولا کدهای تخفیف تپسی ویژه کاربران آن شهر ارائه می‌شود.

کد تخفیف تپسی مشهد

کاربران شهر مشهد می‌توانند از کد تخفیف تپسی مشهد استفاده کنند. این کد تنها در مسیرهایی که در محدوده این شهر ثبت درخواست می‌شوند قابل اعمال خواهد بود. بنابراین مهم نیست که حتما ساکن شهر مشهد باشید و یا شماره تلفن شما برای این شهر باشد، تنها کافی است مبدا و مقصد سفر شما در مشهد باشد.

کد تخفیف تپسی اصفهان

کد تخفیف تپسی اصفهان هم برای کاربرانی که در این شهر درخواست تاکسی دارند قابل استفاده است. لذا در صورتی که در این شهر نیاز به انجام سفر و استفاده از خدمات تپسی دارید، پیشنهاد می‌کنیم از این کد تخفیف استفاده کنید.

کد تخفیف تپسی قم

کاربران تپسی در شهر قم می‌توانند از کد تخفیف مخصوص به شهر خود استفاده کنند. در صورتی که مبدا و مقصد شما در محدوده شهر قم است، می‌توانید از کد تخفیف تپسی قم استفاده کنید.

نحوه استفاده از کد تخفیف تپسی

برای استفاده از کد تخفیف تپسی پس از ثبت مبدا و مقصد در اپلیکیشن تپسی، منتظر قبول درخواست توسط سفیر بمانید. پس از قبول و آغاز سفر می‌توانید کد تخفیف تپسی مورد نظر را در قسمت کد تخفیف وارد نمایید. در این لحظه مبلغ تخفیف از مبلغ سفر کسر شده و امکان پرداخت آنلاین و یا آفلاین برای شما وجود خواهد داشت.

سوالات متداول

کد تخفیف تپسی چیست؟

با استفاده از کد تخفیف تپسی می‌توانید در تمامی سفرهای خود شامل سفر اول و سفر غیر اول، از تخفیف ویژه برای سفر بهره مند شوید.

نحوه استفاده از کد تخفیف تپسی چگونه است؟

برای این منظور کافی است پس از یافتن کد تخفیف تپسی مورد نظر، آن را در اپلیکیشن تپسی و پس از قبول درخواست توسط سفیر، در قسمت مربطه وارد نمایید.