کد تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه

این روزها اکثر کارهای روزمره شکل مدرن به خود گرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون درگیری بالا قابل انجام هستند. همه ما تجربه رزرو هتل و اقامتگاه را داشته‌ایم. برای این منظور یا باید به طور مستقیم با هتل در ارتباط می‌بودیم و یا از طریق آژانس‌های مختلف مسافرتی. ضمن اینکه وضعیت ظاهری مکانی که برای اقامت رزرو کرده بودیم، برای ما مشخص نبود. در این مواقع است که استفاده از سامانه‌های رزرو هتل و اقامتگاه به صورت آنلاین، می‌تواند راه حل مناسبی برای رفع تمام محدودیت‌ها باشد. ضمن اینکه با استفاده از کد تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز، با تخفیف بیشتر هر مکانی که مد نظر دارید را رزرو کنید.

از آنجایی که فرآیند رزور هتل و اقامتگاه در سامانه‌ها به صورت اینترنتی قابل انجام است، امکان استفاده از کد تخفیف یکی از ویژگی‌های جدیدی است که قبلا وجود نداشت. کد تخفیف به شما کمک می‌کند تا با پرداخت هزینه کمتر، سفری دلچسب‌تر و لذت بخش‌تر برای خود رقم بزنید. کدهای تخفیف رزرو بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های سراسر کشور به صورت روزانه در سایت آفردیلی منتشر می‌شوند. لازم به ذکر است با استفاده از کد تخفیف رزرو هتل خارجی نیز می‌توانید از تخفیف ویژه برای رزرو هتل در کشورهای مختلف بهره مند شوید.

کد تخفیف 100 هزار تومانی رزرو هتل علی بابا
100,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 100 هزار تومانی رزرو هتل علی بابا

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید از 100 هزار تومان تخفیف در اولین رزرو خود در اپلیکیشن جاباما بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه اپلیکیشن جاباما می باشد که به عنوان زیرمجموعه سایت علی بابا فعالیت می کند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف جاباما» کلیک کنید.

کد تخفیف 90 هزار تومانی جاباما علی بابا
90,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 90 هزار تومانی جاباما علی بابا

با استفاده از کد تخفیف جاباما معرفی شده می توانید از 90،000 تومان تخفیف در رزرو اقامتگاه از سامانه جاباما بهره مند شوید. با استفاده از خدمات این سامانه می توانید به صورت آنی و قطعی انواع اقامتگاه های موجود در سراسر ایران را رزرو کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف جاباما» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ تریپ هتل
60% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ تریپ هتل

با استفاده از کد تخفیف اسنپ تریپ معرفی شده می توانید تا 60 درصد تخفیف در رزرو انواع هتل بهره مند شوید. استفاده از این پیشنهاد نیازی به کد تخفیف نداشته و با مراجعه به لینک معرفی شده و مشخص نمودن مقصد مورد نظر به همراه تاریخ ورود و خروج، می توانید از پیشنهاد های قابل ارائه بهره مند شوید. در اسنپ تریپ امکان رزرو هتل و اقامتگاه مختلف در سارسر کشور وجود دارد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف اسنپ تریپ» کلیک کنید.

کد تخفیف اولین رزرو اتاقک
50,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اولین رزرو اتاقک

با استفاده از کد تخفیف اتاقک معرفی شده می توانید از 50 هزار تومان تخفیف در اولین رزرو خود از این سامانه بهره مند شوید. اتاقک سامانه رزرو اقامتگاه در سراسر کشور است. میزبان ها برای خانه و ویلاهای خود قیمتی را مشخص کرده و در سایت منتشر می کنند. برای رزرو نیاز است هزینه اجاره پرداخت شود که در صورت داشتن کد تخفیف اتاقک، می توانید اولین رزرو خود را با تخفیف انجام دهید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف اتاقک» کلیک کنید.

کد تخفیف هتل فلایتیو
25% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف هتل فلایتیو

با استفاده از کد تخفیف فلایتیو معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در رزرو هتل بهره مند شوید. کافی است پس از مراجعه به لینک معرفی شده و انتخاب مقصد مورد نظر، به لیستی از هتل ها دسترسی داشته باشید، سپس با انتخاب هتل مورد نظر و وارد نمودن کد تخفیف در قیمت مربوطه، از 25 درصد تخفیف در پرداخت خود بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فلایتیو» کلیک کنید.

کد تخفیف 40 هزار تومانی اسنپ روم
40,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 40 هزار تومانی اسنپ روم

کد تخفیف معرفی شده امکان بهره مندی از 40،000 تومان تخفیف ماهانه در رزرو خوابگاه های دخترانه را در سامانه اسنپ روم فراهم می کند. این کد تخفیف ویژه شهر تهران و برای سفارش های بالاتر از 560،000 تومان قابل استفاده می باشد. اسنپ روم یکی از معتبرترین سامانه های رزرو اقامتگاه آنلاین می باشد. کاربران در این سایت می توانند در هر شهر، اقامتگاه های اقتصادی را جستجو و به صورت آنلاین رزرو کنند.

کد تخفیف 45 هزار تومانی اتاقک
45,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 45 هزار تومانی اتاقک

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 45،000 تومان تخفیف در اولین روزرو خود در سامانه اتاقک بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه رزروهای بالاتر از 200،000 تومان می باشد. اتاقک سامانه بررسی و رزرو انواع اقامتگاه با قیمت اقتصادی است.

کد تخفیف 50 هزار تومانی اقامت 24
50,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 هزار تومانی اقامت 24

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در اولین رزرو آنلاین هتل از سامانه اقامت 24 بهره مند شوید. اقامت 24 وب سایت رزرو هتل به صورت آنلاین در سراسر کشور می باشد. در اقامت 24 می توانید پس از بررسی امکانات و قیمت هتل های مختلف، مناسب ترین گزینه را برای رزرو انتخاب نمایید.

کد تخفیف 45 هزار تومانی اسنپ روم
45,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 45 هزار تومانی اسنپ روم

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 45،000 تومان تخفیف در روزرو هتل و اقامتگاه از سامانه اسنپ روم بهره مند شوید. این کد تخفیف برای رزروهای بیشتر از 900،000 تومان است و قابل استفاده برای رزرو خوابگاه نمی باشد.

کد تخفیف 40 هزار تومانی شب
40,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 40 هزار تومانی شب

براساس همکاری مشترک رایتل و سامانه شب، تحت عنوان «فرصت های ارغوانی رایتل»، می توانید از 40،000 تومان تخفیف ویژه بهره مند شوید. کافیست کلمه SHAB یا شب را از سیم کارت رایتلی خود به شماره 0920920 پیامک کنید تا کد تخفیف روزر اقامتگاه از سامانه شب برای شما ارسال شود. سامانه شب یکی از سایت های فعال در حوزه ارائه و معرفی ویلا و اقامتگاه در تمام شهرهای کشور می باشد. شما با مراجعه به این سایت می توانید با مالکان اقامتگاه های مختلف ارتباط برقرار کرده و ملک مورد نظر خود را به صورت کوتاه مدت اجاره نمایید.

کد تخفیف 45 هزار تومانی سامانه رزرو اقامتگاه شب
45,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 45 هزار تومانی سامانه رزرو اقامتگاه شب

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 45،000 تومان تخفیف در رزرو اقامتگاه از سامانه شب بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف پس از رزرو و تایید میزبان، لینک فاکتور پرداخت را دریافت خواهید کرد که در این لحظه می توانید از کد تخفیف استفاده کنید.

کد تخفیف 30 هزار تومانی سامانه شب
30,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 هزار تومانی سامانه شب

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 30،000 تومان تخفیف در رزرو اقامتگاه خود از سامانه شب بهره مند شوید.

کد تخفیف 30 هزار تومانی اقامت 24
30,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 هزار تومانی اقامت 24

با استفاده از کئ تخفیف ارائه شده، می‌توانید از 30،000 تومان تخفیف در رزرو هتل آنلاین از سامانه اقامت 24 بهره مند شوید.لازم به ذکر است این کد برای رزروهای بالاتر از 600،000 تومان و حداقل 3 شب قابل استفاده می‌باشد.

کد تخفیف 30 هزار تومانی اتاقک
30,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 هزار تومانی اتاقک

با استفاد از کد معرفی شده می‌توانید از 30،000 تومان تخفیف در رزرو اول خود بهره مند شوید.

کد تخفیف 80 درصدی اسنپ تریپ
80% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 80 درصدی اسنپ تریپ

با مراجعه به لینک معرفی شده می‌توانید از تخفیف تا 80 درصد در رزرو هتل در کیش بهره مند شوید.

رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه چیست؟

با فراگیر شدن دسترسی به اینترنت، سامانه‌هایی شروع به فعالیت کردند که امکان رزرو هتل و یا اقامتگاه را به صورت اینترنتی و آنلاین به کاربران ارائه می‌دادند. یکی از ویژگی‌های اصلی این سرویس، عدم محدودیت زمانی و مکانی بود. بدین معنی که در هر ساعت از شبانه روز و با مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن این سامانه‌ها، می‌توانید هتل مورد نظر خود را رزرو کنید. از طرفی به دلیل وجود تصاویر واقعی از هتل و اقامتگاه در این سایت‌ها، به راحتی می‌توانید از وضعیت آن قبل از رزرو مطلع شوید.

تفاوت هتل و اقامتگاه

هتل‌ها ساختمان‌هایی بزرگ هستند که از اتاق‌های متعددی تشکیل شده‌اند. شما با رزرو هتل می‌توانید یکی از این اتاق‌ها را با توجه به تعداد نفرات ساکن، رزرو کنید. همچنین در هتل‌ها به طور معمول امکاناتی مانند استخر، رستوران، کتابخانه و... نیز وجود دارد. هزینه رزرو هتل نیز به صورت روزانه محاسبه و دریافت می‌شود. اقامتگاه نیز از نظر کلی شباهت‌های بسیاری با هتل دارد. با این تفاوت که در این حالت ممکن است یک مجتمع با تعدادی اتاق یا سویست و یا حتی یک خانه به صورت دربستی اجاره داده شود. به طور معمول هزینه رزور اقامتگاه کمتر از هتل هاست و در واقع رزرو اقامتگاه گونه‌ای اقتصادی‌تر از رزرو و اجاره یک مکان برای اسکان به شمار می‌رود.

بنابراین اگر قصد اقامت در یک هتل مجلل و با امکانات خوب دارید، می‌توانید از کد تخفیف رزرو هتل استفاده کنید و در صورتی که قصد دارید سفری ارزان‌تر را تجربه کنید نیاز است از کد تخفیف رزرو اقامتگاه بهره مند شوید. لازم به ذکر است معمولا قوانین رزرو اقامتگاه‌ها بسیار ساده‌تر از قوانین مربوط به رزرو هتل است.

رزرو هتل با تخفیف

هتل‌های فراوانی چه در داخل کشور و چه در خارج از آن در حال سرویس دهی هستند. اما با توجه به امکانات و سطح خدمات قابل ارائه توسط هتل، هزینه‌های رزرو می‌تواند بسیار متغییر باشد. مهمترین عامل در این موضوع، تعداد ستاره‌های هتل مورد نظر است. به گونه‌ای که هتل‌های پنج ستاره دارای بالاترین قیمت و هتل‌های یک و دو ستاره با قیمت‌های مناسب‌تری قابل رزور هستند. اما موضوعی که در هر صورت برای تمام هتل‌ها صادق است، امکان استفاده از کد تخفیف به هنگام رزرو از سامانه‌های آنلاین است. باید توجه داشته باشد که با یک کد تخفیف، می‌توانید هر هتلی که مد نظر دارید را رزرو کنید.

رزرو اقامتگاه با تخفیف

با گسترش صنعت گردش و سفر در ایران و نیاز به محل‌های اسکان با قیمت اقتصادی و مناسب اکثریت جامعه، اقامتگاه‌ها شکل گرفتند. در این روش اسکان امکان رزور اقامتگاه با قیمت به مراتب اقتصادی‌تر از هتل وجود دارد. اگرچه امکانات این اقامتگاه‌ها ممکن است کمتر از هتل‌ها باشد، اما با هزینه پرداختی تناسب دارد. خبر خوب آنکه به هنگام رزرو اقامتگاه نیز می‌توانید از کد تخفیف رزرو اقامتگاه استفاده کنید. در این صورت باز هم در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده‌اید.

کد تخفیف بهترین سایت‌های رزور هتل و اقامتگاه

در حال حاضر سامانه‌های مختلفی در حال ارائه خدمات رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه هستند. در برخی از آنها امکان رزرو هتل و اقامتگاه به صورت همزمان وجود دارد، اما برخی دیگر به صورت تخصصی تنها در یک حوزه فعال هستند. موضوع مشترک تمامی این سامانه‌ها، امکان رزرو به صورت کاملا آنلاین است. ضمن اینکه با استفاده از کد تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه نیز می‌توانید از خدمات آنها استفاده مفیدتری داشته باشید.

کد تخفیف علی بابا

علی بابا را می‌توان یکی از بهترین سایت‌های رزو هتل و اقامتگاه دانست. این سامانه به صورت تخصصی در حوزه‌های رزرو بلیط مسافرتی، رزرو هتل و رزرو اقامتگاه فعالیت دارد. البته بخش رزرو هتل و اقامتگاه علی بابا با نام جاباما شناخته شده و فعالیت می‌کند. اما در هر صورت می‌توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل و یا اقامتگاه و مشخص کردن مقصد مورد نظر به لیستی از هتل‌ها دسترسی داشته باشید. سپس می‌توانید متناسب با بودجه مورد نظر یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که حتما به هنگام پرداخت، از کد تخفیف علی بابا استفاده کنید.

کد تخفیف اسنپ تریپ

اسنپ تریپ که یکی از زیرمجموعه‌های گروه اسنپ است، به صورت تخصصی در حوزه رزرو هتل داخلی و خارجی فعالیت می‌کند. با استفاده از کد تخفیف اسنپ تریپ می‌توانید هر هتلی که مد نظر دارید را با قیمت مناسب رزرو کنید. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به رزرو اقامتگاه، باید از خدمات برند دیگر این مجموعه یعنی اسنپ رم استفاده کنید.

کد تخفیف اتاقک

اتاقک سامانه رزرو اقامتگاه به صورت کوتاه مدت است. در این سامانه امکان رزرو هتل وجود ندارد. بلکه تنها می‌توانید آپارتمان‌ها، ویلاها و اقامتگاه‌های بوم گردی را رزرو کنید. ویژگی این نوع مکان‌های اسکان در این است که به صورت دربستی محیطی را در اختیار خواهید داشت. در این صورت می‌توایند آزادی عمل بیشتری داشته باشید. ضمن اینکه کد تخفیف اتاقک به شما امکان رزرو انواع ویلا و خانه را با قیمت بسیار مقرون به صرفه فراهم می‌کند.

کد تخفیف فلایتیو

فلایتیو نیز مانند علی بابا خدمات کاملی در حوزه سفر و گردشگری ارائه می‌کند. در این سامانه علاوه بر امکان رزرو بیلط هواپیما و قطار، می‌توانید نسبت به رزرو هتل‌های داخلی و خارجی نیز اقدام کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا خدمات کاملی از سفر را دریافت کنید و زمان کمتری را صرف رزرو هتل مورد نظر کنید. از طرفی کد تخفیف فلایتیو نیز در دسترس شماست تا بتوانید با قیمت کمتر هتل مورد نظر را رزرو کنید.

کد تخفیف اقامت 24

اقامت 24 فعالیت خود را به صورت تخصصی تنها با رزرو هتل آغاز کرد. اگرچه اخیرا سرویس رزرو اقامتگاه نیز به لیست خدمات این سامانه اضافه شده است، اما همچنان نقطه قوت این سایت در رزرو انواع هتل داخلی و خارجی است. در اقامت 24 می‌توانید به راحتی با انتخاب مقصد و بازه زمانی مورد نظر، از اتاق‌های خالی و قیمت هر یک مطلع شوید. به علاوه با استفاده از کد تخفیف اقامت 24 می‌توانید از تخفیف ویژه به هنگام رزرو هتل و اقامتگاه بهره مند شوید.

کد تخفیف مستر بلیط

مستر بلیط به طور معمول به عنوان یک سامانه فعال در حوزه خرید و رزور بلیط مسافرتی شناخته می‌شود. این سایت اخیرا امکان رزرو هتل را نیز به لیست خدماتش اضافه کرده است. البته در این حوزه قابلیت رقابت با برندهایی که به طور تخصصی در این حوزه فعالیت می‌کنند را ندارد. اما در برخی موارد می‌تواند کارگشا باشد. توجه داشته باشید که برای رزرو انواع هتل در این سامانه، حتما از کد تخفیف مستر بلیط استفاده کنید.

کد تخفیف شب

سایت شب جز سایت‌هایی است که به طور تخصصی در حوزه رزرو انواع اقامتگاه فعالیت می‌کند. در این سامانه امکان بررسی هزاران اقامتگاه در سرسر کشور وجود دارد. به گونه‌ای که می‌توانید در هر شهر و استان، یک اقامتگاه متناسب با نیازهای خود رزرو کنید. خبر خوب آنکه در این سایت هم می‌توانید از کد تخفیف شب استفاده کنید تا بتوانید در هزینه‌های خود به شکل مناسبی صرفه جویی کرده باشید.

کد تخفیف اسنپ روم

در اسنپ روم هم مانند اسنپ تریپ امکان رزرو اقامتگاه وجود دارد. با این تفاوت که در این سامانه تنها امکان رزرو اقامتگاه‌های اقتصادی مانند مسافرخانه‌ها و پانسیون‌ها وجود دارد. ویژگی این سامانه در این است که اگر قصد اقامت کوتاه مدت و اقتصادی دارید، می‌توانید به راحتی از خدمات آن استفاده کنید. ضمن اینکه در صورت استفاده از کد تخفیف اسنپ روم هم می‌توانید از قیمت اقتصادی‌تر برای رزرو اقامتگاه مورد نظر خود بهره مند شوید.

نحوه استفاده از کد تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه

شیوه کاری اکثر سامانه‌های رزرو هتل و اقامتگاه به صورت آنلاین بسیار شبیه به هم است. کافی است پس از انتخاب مقصد مورد نظر، بازه زمانی حضور و مدت زمان رزرو را انتخاب کنید. در این صورت لیستی از هتل‌ها یا اقامتگاه‌های قابل رزرو برای شما نمایش داده می‌شود. ضمن اینکه با استفاده از فیلترهای موجود می‌توانید نتایج را برای خود محدودتر کنید. به عنوان مثال مشخص کندی تا تنها هتل‌های 5 ستاره به شما نمایش داده شوند. یا تنها اقامتگاه‌هایی که دارای استخر هستند در لیست شما حضور داشته باشند.

پس از انتخاب هتل یا اقامتگاه مورد نظر، می‌توانید با طی کردن مراحل رزرو به مرحله پرداخت آنلاین برسید. در این مرحله در تمامی سامانه‌ها گزینه‌های مانند «وارد کردن کد تخفیف» یا شبیه به آن وجود دارد. نیاز است کد تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه که از سایت آفردیلی برداشته‌اید را در این قسمت وارد کنید. در این حالت میزان تخفیف آن کد برای شما اعمال شده و از مبلغ قابل پرداخت شما کسر می‌شود. با آفردیلی در هر لحظه می‌توانید به جدیدترین کد تخفیف رزور آنلاین هتل و اقامتگاه دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول

منظور از رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه چیست؟

با آنلاین شدن اکثر کارهای روزمره، امکان رزرو هتل یا اقامتگاه در هر ساعت از شبانه روز نیز میسر شده است. در این روش می‌توانید پس از بررسی هتل یا اقامتگاه مورد نظر، به صورت کاملا اینترنتی نسبت به رزرو آن اقدام کنید.

کد تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه چه کاربردی دارد؟

با استفاده از کد تخفیف رزرو هتل یا اقامتگاه می‌توانید با پرداخت مبلغ کمتری هتل یا اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنید.

بهترین سامانه‌های رزرو هتل و اقامتگاه کدام است؟

سامانه‌های متعددی در حال ارائه خدمات هستند. برخی به طور تخصصی در حوزه رزرو هتل، برخی در حوزه رزرو اقامتگاه و برخی نیز هر دو این خدمات را ارائه می‌دهند. می‌توان گفت علی بابا، اسنپ تریپ، اتاقک، فلایتیو و... خدمات قابل قبولی را در این حوزه ارائه می‌دهند.