کد تخفیف فلایتیو

کد تخفیف فلایتیو بهترین گزینه برای خرید انواع بلیط مسافرتی و رزور هتل می باشد. فلایتیو سامانه فروش اینترنتی انواع بلیط مسافرتی شامل هواپبما، قطار و اتوبوس و همچنین روزرو هتل در سراسر کشور و سایر کشورها می باشد. با استفاده از خدمات این سایت می توانید همواره از بهترین قیمت برای خرید و رزرو بلیت و هتل مورد نظر خود آگاه شوید.

استفاده از خدمات فلایتیو می تواند لذت بخش تر باشد اگر شما کد تخفیف این سایت را داشته باشید. مانند کد تخفیف پرواز داخلی، کد تخفیف فلای تودی، کد تخفیف اولین خرید بلیط هواپیما، کد تخفیف فلایتیو اتوبوس و... شما می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی، از جدیدترین کدهای تخفیف فلایتیو مطلع شوید.

جدیدترین کد تخفیف فلایتیو بدون محدودیت تا 100%

کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو
15% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو

با استفاده از کد تخفیف فلایتیو معرفی شده می توانید از 15 درصد تخفیف در خرید انواع بلیط هواپیما بهره مند شوید. با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، لیست پروازهای فعال رو مشاهده کنید. کافی است در مرحله پرداخت هزینه، کد تخفیف زیر را در قسمت مربوطه وارد نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فلایتیو» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 هزار تومانی فلایتیو ویژه خرید بلیط پرواز خارجی
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 هزار تومانی فلایتیو ویژه خرید بلیط پرواز خارجی

کد تخفیف فلایتیو - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در خرید بلیط مسافرتی پروازهای خارجی در فلایتیو بهره مند شوید. سامانه فلایتیو امکان خرید اینترنتی انواع بلیط مسافرتی برای هواپیما، قطار و اتوبوس و همچنین روزرو هتل در سراسر کشور و خارج از کشور را فراهم می کند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فلایتیو» کلیک کنید.

کد تخفیف فلایتیو اتوبوس
30% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف فلایتیو اتوبوس

با استفاده از کد تخفیف فلایتیو معرفی شده می توانید تا 30 درصد تخفیف در خرید انواع بلیط اتوبوس بهره مند شوید. کافی است به لینک معرفی شده مراجعه و پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، به لیستی از اتوبوس های فعال دسترسی پیدا کنید. سپس با انتخاب هر یک می توانید به هنگام پرداخت، تا 30 درصد تخفیف بگیرید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فلایتیو» کلیک کنید.

کد تخفیف هتل فلایتیو
25% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف هتل فلایتیو

با استفاده از کد تخفیف فلایتیو معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در رزرو هتل بهره مند شوید. کافی است پس از مراجعه به لینک معرفی شده و انتخاب مقصد مورد نظر، به لیستی از هتل ها دسترسی داشته باشید، سپس با انتخاب هتل مورد نظر و وارد نمودن کد تخفیف در قیمت مربوطه، از 25 درصد تخفیف در پرداخت خود بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فلایتیو» کلیک کنید.