کد تخفیف جاباما

در دنیای امروز و با فراگیر شدن دسترسی به اینترنت در بین افراد، بسیاری از فرایندهای در این بستر انجام می‌شود. رزرو هتل و اقامتگاه نیز در این حوزه قرار می‌گیرد. در حال حاضر به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید در شهر یا کشور مورد نظر، هتل و اقامتگاه لوکس و اقتصادی متناسب با نیاز خود را رزرو کنید. یکی از این سامانه‌ها وب سایت جاباما است که به عنوان زیرمجموعه‌ای از سایت علی بابا فعال است. از طرفی شفافیت در قیمت‌ها موجب می‌شود استفاده از این سامانه‌ها بسیار مورد توجه قرار گیرد. ضمن اینکه با استفاده از کد تخفیف جاباما می‌توانید به صورت رایگان در اولین سفر و یا سایر سفرهای خود از تخفیف بیشتری بهره مند شوید.

لیست جدیدترین کد تخفیف جاباما به صورت رایگان و تست شده

کد تخفیف 90 هزار تومانی جاباما علی بابا
90,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 90 هزار تومانی جاباما علی بابا

با استفاده از کد تخفیف جاباما معرفی شده می توانید از 90،000 تومان تخفیف در رزرو اقامتگاه از سامانه جاباما بهره مند شوید. با استفاده از خدمات این سامانه می توانید به صورت آنی و قطعی انواع اقامتگاه های موجود در سراسر ایران را رزرو کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف جاباما» کلیک کنید.

کد تخفیف اولین سفر و اولین رزرو جاباما
500,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اولین سفر و اولین رزرو جاباما

کد تخفیف جاباما معرفی شده امکان بهره مندی از 500،000 تومان تخفیف را در اولین سفر و اولین رزرو در این سامانه فراهم می کند. کافی است پس از ثبت درخواست رزرو و تایید میزبان، کد را در قسمت کد تخفیف وارد کنید. توجه داشته باشید که میزان این تخفیف 4 درصد و تا سقف 500 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 100 هزار تومانی جاباما
100,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 100 هزار تومانی جاباما

با استفاده از کد تخفیف جاباما معرفی شده می توانید در رزرو انواع هتل و اقامتگاه در تمام شهرهای ایران از 100،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمام کاربران قابل استفاده است. همچنین حداقل رقم خرید برای اعمال این کد نیز یک میلیون تومان است. با استفاده از خدمات جاباما می توانید در شهرهای مختلف هتل و اقامتگاه مورد نظر را با بهترین قیمت رزرو کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف جاباما اولین خرید
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف جاباما اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف جاباما معرفی شده می توانید در اولین خرید و رزرو اقامتگاه از این سامانه از 10 درصد تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمام کاربرانی که تابه حال در این سامانه رزرو انجام نداده اند قابل اعمال است. همچنین محدودیتی در نوع اقامتگاه انتخابی و قیمت آن وجود ندارد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 هزار تومانی جاباما ویژه اولین خرید
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 هزار تومانی جاباما ویژه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 50 هزار تومان تخفیف در رزرو اقامتگاه در سامانه جاباما بهره مند شوید. این کد تخفیف برای اولین سفارش از جاباما قابل استفاده است و همچنین حداقل رقم رزرو اقامتگاه برای استفاده از این کد نیز 400 هزار تومان می باشد. برای مشاهده اقامتگاه و قیمت هر یک و استفاده از این کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 10 درصدی جاباما اولین رزرو
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی جاباما اولین رزرو

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 10 درصد تخفیف تا سقف 100 هزار تومان در اولین رزرو جاباما بهره مند شوید. این کد تخفیف محدودیتی در شهر محل اقامتگاه یا هتل ندارد. برای استفاده از این کد روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف جاباما بدون محدودیت
150,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف جاباما بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف جاباما معرفی شده می توانید در رزرو انواع ویلا و اقامتگاه از 150،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت بوده و برای تمام کاربران جدید و قدیمی قابل اعمال است. توجه داشته باشید که حداقل رقم برای اعمال این کد 2 میلیون تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 100 هزار تومانی رزرو هتل علی بابا
100,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 100 هزار تومانی رزرو هتل علی بابا

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید از 100 هزار تومان تخفیف در اولین رزرو خود در اپلیکیشن جاباما بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه اپلیکیشن جاباما می باشد که به عنوان زیرمجموعه سایت علی بابا فعالیت می کند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف جاباما» کلیک کنید.

درباره جاباما

وب سایت جاباما در سال 1395 برای اولین بار و به عنوان زیرمجموعه ای از گروه علی بابا فعالیت خود را آغاز کرد. پس از مدتی فعالیت و در سال 1399 از این گروه جدا شده و به عنوان یک کسب و کار مستقل نسبت به ارائه سرویس و خدمات اقدام کرده است. در این مدت جاباما توانسته با ارائه خدمات با کیفیت بالا در حوزه گردشگری و مسافرت، نقش بسزایی در افزایش میزان اجاره های کوتاه مدت انواع اقامتگاه داشته باشد.

خدمات قابل ارائه توسط جاباما

حوزه اصلی جاباما، اجاره انواع اقامتگاه در تمام شهرهای کشور است. در واقع این سایت از یک طرف با مالکان اقامتگاه و از طرف دیگر با افرادی که قصد سفر به یک شهر دارند و نیازمند محلی برای اسکان هستند در ارتباط است. در حال حاضر سهم بازار قابل توجهی از روزرو و اجاره انواع ویلا، خانه و آپارتمان در اختیار جاباما است. با استفاده از خدمات جاباما می توانید با هزینه های بسیار اقتصادی تر در مقایسه با هتل و همچنین در اختیار داشتن امکانات بیشتر، نسبت به رزرو اقامتگاه اقدام کنید.

شهرهای فعالیت جاباما

جاباما در حال حاضر در اکثر شهرهای کشور فعال است و امکان رزرو اقامتگاه به صورت آنی و قطعی از طریق سایت و در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد. طبق گزارش سایت جاباما در حال حاضر پرطرفدارترین شهرها برای اجاره اقامتگاه شهرهای شمالی شامل نوشهر، چالوس، رامسر، ماسال، رشت و... است. پس از این مقاصد، کیش و تهران در صدر جدول قرار دارند.

هزینه اجاره اقامتگاه در جاباما

هزینه اجاره انواع اقامتگاه در جاباما به عواملی مانند شهر، نوع اقامتگاه (ویلا، آپارتمان، سوئیت)، میزان عرضه و تقاضا و امکانت اقامتگاه وابسته است. به صورتی که در آخر هفته ها و روزهای تعطیل رسمی، هزینه اجاره ها نیز بیشتر است. ضمن اینکه در اقامتگاه هایی که امکانات خاص مانند استخر وجود دارد نیز، هزینه اجاره بالاتر است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از رزرو ویلا از جاباما، با مراجعه به سایت آفردیلی، از کد تخفیف جاباما برای کاهش هزینه های خود استفاده کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف جاباما جدید

کد تخفیف جاباما مانند هر سامانه دیگری دارای شرایط مختلف و تاریخ انقضا است. به همین دلیل نیاز است در هر لحظه از جدیدترین کد تخفیف جاباما استفاده کنید تا بتوانید هزینه های خود را کاهش دهید. برای دریافت کد تخفیف جاباما در هر لحظه می توانید به سایت آفردیلی مراجعه کنید.

نحوه استفاده از کد تخفیف جاباما

برای استفاده و اعمال کد تخفیف جاباما کافی است پس از انتخاب اقامتگاه مورد نظر و تایید رزرو توسط میزبان یا سایت جاباما، کد تخفیف را در مرحله پرداخت (قبل از ورود به درگاه بانک) وارد کنید. در این صورت مبلغ تخفیف از مبلغ نهایی پرداخت شما کسر خواهد شد.

انواع کد تخفیف جاباما

به طور کلی دو نوع کد تخفیف برای جاباما وجود دارد. نوع اول به صورت درصدی از رقم قابل پرداخت است. به عنوان مثال 5 درصد تخفیف از کل مبلغ اجاره (که معمولا دارای سقف است)، و نوع دوم هم مبلغ ثابتی است که از رقم اجاره کسر می شود. مانند کد تخفیف 150 هزار تومانی جاباما. در هر صورت مهم است به هنگام استفاده از کدهای تخفیف این سامانه، حتما شرایط آن را به خوبی مطالعه کرده باشید. لازم به ذکر است برخی از کدهای تخفیف ممکن است برای شرایط خاصی در نظر گرفته شوند، مانند کد تخفیف اولین سفر، کد تخفیف اپلیکیشن جاباما، کد تخفیف یک شهر خاص مانند مازندران و...

سوالات متداول

جاباما چه خدماتی را ارائه می دهد؟

با استفاده از خدمات جاباما می توانید در تمام شهرهای کشور نسبت به رزرو و اجاره کوتاه مدت اقامتگاه اقدام کنید.

چگونه می توان از کد تخفیف جاباما استفاده کرد؟

برای این منظور کافی است پس از انتخاب اقامتگاه مورد نظر، کد تخفیف را در مرحله قبل از ورود به درگاه بانک، در قسمت مشخص شده وارد کنید.

چگونه می توان به جدیدترین کد تخفیف جاباما دسترسی داشت؟

جدیدترین کدهای تخفیف این سامانه به صورت روزانه و رایگان در سایت آفردیلی منتشر می شوند. کافی است به صفحه این برند در سایت آفردیلی مراجعه کرده تا از جدیدترین کدهای تخفیف جاباما مطلع شوید.