کد تخفیف علی بابا

علی بابا یکی از سامانه‌های رزرو و خرید آنلاین انواع بلیط مسافرتی و هتل و اقامتگاه است. با استفاده از این سایت می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و هر مکان، خرید و رزرو خود را انجام داده و از پیشتیبانی ویژه این سامانه نیز بهره‌مند شوید. اگرچه قیمت‌های ارائه شده در این سایت عموماً در مقایسه با بازار کمتر است، اما یکی از ویژگی‌های اصلی خرید بلیط از این سامانه، امکان استفاده از کد تخفیف است. با استفاده از کد تخفیف علی بابا می‌توانید به راحتی انواع بلیط هواپیما، قطار، و اتوبوس و همچنین رزرو هتل و اقامتگاه داخلی و خارجی را با کمترین قیمت انجام دهید.

کد تخفیف علی بابا پرواز داخلی
5% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف علی بابا پرواز داخلی

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید از 5 درصد تخفیف در خرید انواع بلیط پرواز داخلی بهره مند شوید. کافی است با مراجعه به لینک معرفی شده و انتخاب مبدا و مقصد، پرواز مورد نظر خود را انتخاب کرده و در مرحله آخر و قسمت پرداخت، کد را در قسمت مشخص شده وارد نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف پرواز خارجی علی بابا
5% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف پرواز خارجی علی بابا

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید از 5 درصد تخفیف در خرید بلیت پرواز خارجی بهره مند شوید. این کد تخفیف قابل استفاده برای تمام پروازهای خارجی علی بابا است. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 1.2 درصدی علی بابا ویژه مشترکین ایرانسل
1.2% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 1.2 درصدی علی بابا ویژه مشترکین ایرانسل

علی‌ بابا، بنا بر قراردادی یک‌ ساله با شرکت ایرانسل، طرح‌ های ویژه‌ ای را برای کابران ایرانسلی‌ در نظر گرفته است. تمامی مشتریانی که در اطلاعات پروفایل‌ شان در هنگام ثبت‌نام، شماره‌‌ تلفن همراه ایرانسل را وارده کرده باشند، در کلیه‌ خریدهای بلیط هواپیما از علی‌ بابا، تا پایان زمان قرارداد و به‌صورت خودکار، 1.2 درصد تخفیف خواهند گرفت. ضمن اینکه علی بابا هر ماه از میان 10 درصد از ایرانسلی‌ هایی که بیشترین خرید بلیط هواپیما را داشته‌ اند، به قید قرعه، 3 پرواز رایگان بیزینس کلاس داخلی را از مبدا دلخواه به هر مقصدی که بخواهند، هدیه خواهد داد. جهت بهرهمندی از این شرایط روی گزینه «استفاده از این پیشنهاد» کلیک نمایید.

کد تخفیف اولین سفر هواپیما علی بابا
5% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اولین سفر هواپیما علی بابا

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید در خرید انواع بلیط هواپیما داخلی و خارجی از این سامانه در اولین سفر از 5 درصد تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمامی پروازهای قابل انجام توسط علی بابا قابل استفاده است. توجه داشته باشید که این کد تنها برای ثبت سفارش اول قابل استفاده است. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف علی بابا برای قطار
تخفیف تا %7
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

کد تخفیف علی بابا برای قطار

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید از 7 درصد در خرید انواع بلیط قطار بهره مند شوید. در علی بابا می توانید به صورت اینترنتی انواع بلیط را رزرو و خریداری کنید. کافی است پس از استفاده از کد تخفیف علی بابا و انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، لیست مسیرهای قطار را مشاهده کرده و بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای استفاده از این پیشنهاد نیازی به کد تخفیف نیست و پس از ورود به لینک معرفی شده و وارد نمودن شماره موبایل خود، می توانید به صورت خودکار از تخفیف لحاظ شده بهره مند شوید.

کد تخفیف 5 درصدی علی بابا
5% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 5 درصدی علی بابا

با ااستفاده از تخفیف علی بابا و با مراجعه به سایت این سامانه و خرید بلیط پرواز داخلی، می‌توانید از 5 درصد تخفیف در رزرو هتل‌های منتخب علی بابا بهره مند شوید. پس از خرید بلیط مورد نظر، کد تخفیف به صورت خودکار در حساب کاربری شما منظور خواهد شد. برای استفاده از این پیشنهاد روی گزینه «استفاده از پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف علی بابا اولین سفر
تخفیف تا %7
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

کد تخفیف علی بابا اولین سفر

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید از 7 درصد در اولین سفر خود در این سامانه بهره مند شوید. استفاده از این پیشنهاد نیازی به کد تخفیف نداشته و با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید از تخفیف 7 درصدی بهره مند شوید. در سایت علی بابا می توانید انواع بیلط هواپیما، قطار و اتوبوس، روزرو هتل و اقامتگاه و... به صورت اینترنتی خریداری کنید. برای استفاده از این پیشنهاد روی گزینه «استفاده از پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف اولین سفر اتوبوس علی بابا
تخفیف تا %7
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

کد تخفیف اولین سفر اتوبوس علی بابا

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید از 7 درصد تخفیف در خرید انواع بلیط اتوبوس در اولین سفر بهره مند شوید. استفاده از این تخفیف نیازی به کد نداشته و با ورود به لینک معرفی شده و ورود شماره موبایل خود، می توانید به قسمت خرید بلیط اتوبوس مراجعه کرده و با در نظر گرفتن مبدا و مقصد، به طور خودکار از تخفیف لحاظ شده بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف علی بابا پرواز خارجی
250,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف علی بابا پرواز خارجی

با استفاده از کد تخفیف علی بابا معرفی شده می توانید در خرید انواع بلیط پرواز خارجی از این سامانه از 250،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای اولین خرید پرواز خارجی علی بابا قابل استفاده است و محدودیتی در خرید اول ندارد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کدهای تخفیف مشابه

کد تخفیف 10 درصدی خرید بلیط از مستر بلیط
10% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی خرید بلیط از مستر بلیط

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می‌توانید در خرید بلط هواپیما، قطار و اتوبوس از 10 درصد تخفیف تا سقف 10،000 تومان برای اولین خرید خود از مستر بلیط بهره مند شوید.

کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو
15% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف بلیط هواپیما فلایتیو

با استفاده از کد تخفیف فلایتیو معرفی شده می توانید از 15 درصد تخفیف در خرید انواع بلیط هواپیما بهره مند شوید. با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر، لیست پروازهای فعال رو مشاهده کنید. کافی است در مرحله پرداخت هزینه، کد تخفیف زیر را در قسمت مربوطه وارد نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فلایتیو» کلیک کنید.

کد تخفیف مستر بلیط اتوبوس
5% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف مستر بلیط اتوبوس

با استفاده از کد تخفیف مستر بلیط معرفی شده می توانید از 5 درصد تخفیف در خرید بلیط اتوبوس بهره مند شوید. مستر بلیط سامانه فروش انواع بلیط مسافرتی به صورت آنلاین می باشد که با استفاده از خدمات آن، می توانید بلیط مورد نظر خود را با تخفیف ویژه خریداری نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف مستر بلیط» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ تریپ هواپیما
25% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ تریپ هواپیما

با استفاده از کد تخفیف اسنپ تریپ معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در خرید انواع بلیط هواپیما بهره مند شوید. در اسنپ تریپ می توانید از خدماتی همچون خرید بلیط پرواز و سایر بلیط های مسافرتی، رزرو هتل و اقامتگاه و... استفاده کنید. کافی است پس از مراجعه به سایت اسنپ تریپ و مشخص کردن مبدا و مقصد، در هنگام پرداخت اینترنتی و نهایی سازی سفارش، کد تخفیف معرفی شده را در قسمت مشخص شده وارد نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف تریپ» کلیک کنید.

کد تخفیف اسنپ تریپ اولین سفر
50,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اسنپ تریپ اولین سفر

با استفاده از کد تخفیف اسنپ تریپ معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در اولین سفر خود از این سامانه بهره مند شوید. در اسنپ تریپ امکان روزرو و خرید انواع بلیط مسافرتی برای هواپیما، قطار و اتوبوس وجود دارد. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید بلیط مسافرتی مرود نظر خود را با تضمین قیمت خریداری نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف تریپ» کلیک کنید.

کد تخفیف مستر بلیط قطار
10% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف مستر بلیط قطار

با استفاده از کد تخفیف مستر بلیط معرفی شده می توانید از 10 درصد تخفیف برای خرید بلیط قطار بهره مند شوید. این کد ویژه کاربرانی است که برای اولین بار قصد خرید بلیط قطار از سایت مستر بلیط را دارند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف مستر بلیط» کلیک کنید.

علی بابا

سایت علی بابا در سال 1390 فعالیت خود را با هدف فروش آنلاین بلیط مسافرتی آغاز کرد. البته قبل از راه‌اندازی سایت، با راه‌اندازی دفتر فروش حضوری آغاز شد. در این مدت و طی سال‌های اخیر خدمات جدیدی به این سامانه از جمله خرید بلیط قطار و اتوبوس، رزرو هتل و اقامتگاه و اخیرا فروش تور گردشگری اضافه شده است.

خدمات علی بابا

همانطور که اشاره شد علی بابا خدمات مختلفی را ارائه می‌کند تا بتواند تجربه عالی از سفر را برای افراد رقم بزند. در واقع شعار اصلی این برند ارائه تجربه منحصر به فرد سفر با هر بودجه‌ای است. در ادامه مهمترین خدمات قابل ارائه توسط علی بابا را معرفی می‌کنیم:

خرید بلیط هواپیما

اولین خدمات این سایت امکان فروش بلیط هواپیما برای پرواز‌های داخلی و خارجی به صورت آنلاین بود. روند کار نیز بسیار ساده است. کافی است مبدا و مقصد را انتخاب کنید تا لیستی از پرواز‌های موجود در تاریخ مورد نظر شما نمایش داده شود، سپس می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را برای خرید انتخاب و کلیه فرایند را به صورت اینترنتی انجام دهید.

خرید بلیط قطار

خرید بلیط قطار یکی دیگر از خدمات علی بابا است. روند خرید بلیط قطار همانند خرید بلیط هواپیماست. با این تفاوت که خرید بلیط قطار تنها برای کشور ایران قابل انجام است. توجه داشته باشید که با استفاده از کد تخفیف نیز می‌توناید با قیمت به مراتب کمتری خرید خود را انجام دهید.

خرید بلیط اتوبوس

اگر برای سفر خود قصد دارید از سامانه اتوبوس رانی استفاده کنید، کافی است به سایت علی بابا مراجعه کرده و قسمت خرید بلیط اتوبوس را انتخاب کنید. در این صورت می‌توانید بلیط هر شهری که مد نظر دارید را به صورت آنلاین خریداری کنید.

رزرو هتل و اقامتگاه

رزرو هتل داخلی و خارجی و همچنین رزرو اقامتگاه از خدمات مهم علی بابا به شمار می‌رود. در واقع این خدمات در زیرگروه این مجموعه با نام جاباما ارائه می‌شود. لازم به ذکر است همانند علی بابا، با استفاده از کد تخفیف جاباما می‌توانید رزرو ارزان‌تری را انجام دهید.

دریافت جدیدترین کد تخفیف علی بابا

تقریباً برای تمام خدمات قابل ارائه توسط علی بابا می‌توانید از کد تخفیف استفاده کنید. کد‌های تخفیف در این سامانه انواع مختلفی دارد که در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم. در واقع می‌توان گفت علاوه بر پشتیبانی مناسب و خدمات یک پارچه، مزیت اصلی استفاده از سایت علی بابا، امکان درج کد تخفیف است. بدین ترتیب با کاهش هزینه‌های سفر خود می‌توانید لذت مسافرت را دوچندان کنید. شما می‌توانید برای دریافت جدیدترین کد تخفیف علی بابا، به سایت آفردیلی مراجعه کنید.

نحوه اعمال کد تخفیف علی بابا

فرایند استفاده از کد تخفیف علی بابا بسیار ساده است. کافی است پس از انتخاب خدمات مورد نظر، مراحل خرید را طی کرده تا به صفحه پرداخت برسید. در این مرحله امکان بازبینی رقم خرید و همچنین انتخاب درگاه بانک وجود دارد. در همین صفحه امکان وارد کردن کد تخفیف در بخش مشخص شده وجود دارد. با وارد کردن کد تخفیف و کلیک روی گزینه ثبت، رقم تخفیف روی مجموع پرداختی شما اعمال شده و می‌توانید خرید خود را نهایی کنید.

انواع کد تخفیف علی بابا

کد‌های تخفیف علی بابا انواع مختلفی دارند. صرف نظر از اینکه هر یک از خدمات کد تخفیف مختص خود را دارند (به عنوان مثال کد تخفیف پرواز داخلی قابل استفاده برای کد تخفیف بلیط قطار نیست)، نوع اعمال تخفیف نیز متفاوت است. در برخی موارد کد تخفیف به صورت درصدی ارائه می‌شود. مانند کد تخفیف 5 درصدی خرید بلیط هواپیما. نحوه اعمال نیز به صورت درصد از رقم کل خرید است. البته باید توجه داشته باشید که این نوع از کد‌ها معمولاً دارای سقف تخفیف هستند و تا عدد مشخصی امکان کاهش هزینه را دارند. نوع دیگر کد تخفیف با رقم ثابت است. مانند کد تخفیف 150 هزار تومانی خرید بلیط قطار. در این صورت تنها همین مقدار از رقم خرید کسر می‌شود.

نوع کد تخفیف توضیحات
کد تخفیف سفر اول علی بابا با استفاده از کد تخفیف سفر اول علی بابا می توانید در خرید اولین بلیط برای سفر خود از تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف ارتباطی به زمان ثبت نام ندارد و تنها نیاز است تا به حال از این سامانه خرید بلیط مسافرتی نداشته باشید. این کد برای وسایل نقلیه مختلف نیز وجود دارد. مانند کد تخفیف علی بابا اولین سفر اتوبوس، کد تخفیف علی بابا اولین سفر قطار، کد تخفیف علی بابا اولین سفر هواپیما و...
کد تخفیف سفر غیر اول یا دوم علی بابا کاربرد کد تخفیف غیر سفر اول علی بابا نیز مانند کد تخفیف سفر اول است، با این تفاوت که این کد برای کاربرانی که قبلا خرید بلیط داشته اند هم قابل استفاده و اعمال است.
کد تخفیف تور علی بابا خدمات تور مسافرتی یکی از خدمات علی بابا است که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. برای استفاده از این خدمات با تخفیف بیشتر نیاز به کد تخفیف تور علی بابا دارید. توجه داشته باشید که کد تخفیف سایر بخش های علی بابا، برای این بخش قابل استفاده نیست.
کد تخفیف وسایل نقلیه مختلف علی بابا علی بابا یک سرویس دهنده کمال انواع روش های سفر است. به همین دلیل از روش های سفر مختلف مانند اتوبوس، قطار، هواپیما و... پشتیبانی می کند. به همین دلیل برای استفاده از روش های ذکر شده، نیاز است از کد تخفیف علی بابا مختص همان روش استفاده کنید. مانند کد تخفیف علی بابا اتوبوس، کد تخفیف علی بابا قطار، کد تخفیف علی بابا هواپیما.

سوالات متداول

خدمات علی بابا چه مواردی را شامل می‌شود؟

در سامانه علی بابا می‌توانید نسبت به خرید انواع بلیط هواپیما برای پرواز داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و همچنین رزور هتل داخلی و خارجی و انواع اقامتگاه داخلی اقدام کنید.

شرایط پس دادن و مرجوع کردن بلیط خریداری شده در علی بابا چگونه است؟

برای این منظور کافی است به پنل کاربری خود رد سایت علی بابا مراجعه کنید و از قسمت بلیط‌های خریدرای شده، بلیط مورد نظر برای استرداد را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه مرجوع کردن می‌توانید دلیل مورد نظر را انتخاب و سپس درخواست خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که ممکن است برای انواع بلیط و با توجه به مدت زمان باقی مانده تا زمان پرواز، عددی به عنوان جریمه از هزینه پرداختی شما کسر شود.

چگونه می‌توان جدیدترین کد تخفیف علی بابا را دریافت کرد؟

برای دریافت جدیدترین کدهای تخفیف علی بابا و سایر سامانه‌های فروش بلیط مسافرتی می‌توانید به سایت آفردیلی مراجعه کنید. کدهای تخفیف به صورت روزانه در این سایت منتشر می‌شوند.