کد تخفیف تیمچه

کد تخفیف تیمچه بهترین گزینه برای خرید ارزان محصولا مورد نظر شماست. فروشگاه های اینترنتی این روزها بسیار با زندگی ما درآمیخته اند. تا جایی که بخش زیادی از خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام می دهیم. اگرچه قدم زدن در بازارهای مختلف و دیدن کالای مورد نظر از نزدیک حال و هوای خود را دارد، اما خرید اینترنتی نیز بخصوص در شرایط فعلی و گسترش ویروس کرونا مزیت های خود را دارد. به هر حال در هر دو صورت خرید اینترنتی یا حضوری، موردی که می تواند لذت خرید را دوچندان کند، گرفتن تخفیف از فروشندگان است. در دنیای واقعی این موضوع به صورت کلامی انجام می شود، اما در دنیای مجازی تحت قالب کد تخفیف می توانید، همان حس را تجربه کنید. بنابراین اگر به دنبال دریافت کد تخفیف تیمچه هستید، بهتر است قبل از خرید سری به سایت آفردیلی، مرجع کد تخفیف بزنید. تا به صورت رایگان به جدیدترین کدهای تخفیف تیمچه دسترسی داشته باشید.

دریافت کد تخفیف تیمچه

کد تخفیف اولین خرید تیمچه
20,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اولین خرید تیمچه

با استفاده از کد تخفیف تیمچه معرفی شده می توانید از 20 هزار تومان تخفیف در اولین خرید خود از این فروشگاه بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول بوده و بر روی سفارش های بالاتر از 160 هزار تومان قابل اعمال می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف تیمچه موبایل
200,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تیمچه موبایل

با استفاده از کد تخفیف تیمچه معرفی شده می توانید از 200،000 تومان در خرید انواع موبایل از این فروشگاه بهره مند شوید. تیمچه فروشگاهی اینترنتی است که در قالب مارکت پلیس یا بازارگاه فعالیت می کند. براین اساس فروشندگان زیادی از سراسر کشور نسبت به فروش محصولات خود از طریق این سایت اقدام می کنند. برای خرید گوشی موبایل می توانید از کد تخفیف معرفی شده استفاده کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف تیمچه مارکت
30,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تیمچه مارکت

با استفاده از کد تخفیف تیمچه مارکت معرفی شده می توانید از 30،000 تومان تخفیف در خرید خود از این فروشگاه بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه سفارش های بالاتر از 80،000 تومان می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف 200 هزار تومانی تیمچه
200,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 200 هزار تومانی تیمچه

کد تخفیف تیمچه - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 200،000 تومان تخفیف در خرید محصولات برند بوش، در فروشگاه اینترنتی تیمچه بهره مند شوید. تیمچه فروشگاهی با طیف محصولات متنوع و گسترده، مدتی است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. تنوع بالا محصولات و ارسال رایگان از جمله ویژگی های این فروشگاه اینترنتی به شمار می روند. برای مشاهده محصولات بوش، روی دکمه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف 30 هزار تومانی تیمچه
30,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 هزار تومانی تیمچه

کد تخفیف تیمچه - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 30،000 تومان تخفیف در خرید انواع کتاب در فروشگاه تیمچه بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف برای خریدهای بالاتر از 85،000 تومان قابل استفاده است. تیمچه فروشگاه اینترنتی با دسته بندی کاملی از محصولات و انواع کالا نسبت به ارائه خدمت اقدام می کند. برای مشاهده لیست کتاب ها، روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف 40 هزار تومانی تیمچه
40,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 40 هزار تومانی تیمچه

کد تخفیف تیمچه - در ماه رمضان با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 40،000 تومان تخفیف در خرید انواع کالای خوردنی و آشامیدنی از فروشگاه اینترنتی تیمچه بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف ویژه خریدهای بالاتر از 300،000 تومان می باشد. فروشگاه تیمچه یکی از وب سایت های فروش اینترنتی است که اخیرا فعالیت خود را آغاز کرد و توانسته سهم بازار خوبی را از آن خود نماید.

کد تخفیف 110 هزار تومانی تیمچه برای خرید انواع لوازم خانگی
110,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 110 هزار تومانی تیمچه برای خرید انواع لوازم خانگی

کد تخفیف تیمچه - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 110،000 تومان تخفیف در خرید انواع لوازم خانگی از سایت تیمچه بهره مند شوید. خرید اقلامی از جمله کولر آبی، ماشین لباسشویی، اتو و... لازم به ذکر است این کد ویژه خریدهای بالاتر از 4 میلیون تومان می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف 70 هزار تومانی تیمچه ویژه خرید لوازم آرایشی
70,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 70 هزار تومانی تیمچه ویژه خرید لوازم آرایشی

کد تخفیف تیمچه - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 70،000 تومان تخفیف در خرید انواع لوازم آرایشی در فروشگاه اینترنتی تیمچه بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه خرید اول بوده و تنها برای سفارش های بالاتر از 200،000 تومان قابل استفاده می باشد. تیمچه یکی از فروشگاه های اینترنتی است که اخیرا فعالیت خود را آغاز نموده است. در این سایت می توانید به طیف گسترده ای از محصولات دسترسی داشته باشید. ارسال رایگان نیز یکی دیگر از ویژگی های این فروشگاه اینترنتی است.

کد تخفیف تیمچه اولین خرید
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تیمچه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف تیمچه اولین خرید معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در خرید اول خود از این فروشگاه بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه خریدهای بالاتر از 160،000 تومان می باشد. تیمچه یکی از فروشگاه های اینترنتی است که اخیرا فعالیت خود را آغاز کرده است. در این فروشگاه طیف وسیعی از انواع کالا قابل خریداری است. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف تیمچه خرید دوم
40,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف تیمچه خرید دوم

با استفاده از کد تخفیف تیمچه معرفی شده می توانید از 40،000 تومان تخفیف بدون محدودیت در خرید دوم خود بهره مند شوید. در تیمچه می توانید به طیف وسیعی از گروه کالاهای متنوع دسترسی داشته باشید. همچنین ارائه اکثر محصولات با تخفیف ویژه، می تواند لذت خرید را برای شما چند برابر کند. برای استفاده از کد تخفیف تیمچه خرید دوم، روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 هزار تومانی تیمچه
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 هزار تومانی تیمچه

با استفاده از کد تخفیف تیمچه معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در خریدهای خود از تیمچه بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه خریدهای بالاتر از 160،000 تومان می باشد. همچنین اولین خرید تیمچه نیز با ارسال رایگان است. برای مشاهده محصولات، روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیمچه» کلیک کنید.

تیمچه

تیمچه با نام تجاری نوین تجارت مجازی آریا، در پاییز سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. جالب است بدانید که فروشگاه اینترنتی تیمچه، توسط تیم سایت لندو، مرجع خرید اقساطی از فروشگاه های آنلاین طراحی و توسعه داده شده است. مدل کاری تیمچه بصورت مارکت پلیس یا بازارگاه است و این موضوع باعث شده تا با تنوع بسیاری در انواع کالا و محصول روبه رو باشیم. در تیمچه می توانید در بین هزاران محصول جستجو کرده و کالای نورد نظر خود را با ارسال رایگان دریافت کنید.

دسته بندی فروش کالا در تیمچه

در تیمچه تنوع بالایی در انواع دسته بندی محصولات مختلف وجود دارد. از جمله دسته بندی های اصلی تیمچه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کالای دیجیتال

  • لوازم خانه و اشپرخانه

  • آرایشی و سلامت

  • لوازم تحریر، کتاب و هنر

  • کالای سوپرمارکتی و خواربار

  • اسباب بازی، کودک و نوزاد

نحوه دریافت کد تخفیف تیمچه

برای دریافت کد تخفیف تیمچه می توانید به سایت آفردیلی، مرجع کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی مراجعه کرده و از آخرین و جدیدترین کدهای تخفیف تیمچه برای خرید انواع کالا بهره مند شوید.

آدرس و راه های ارتباطی با تیمچه

برای ارتباط با شرکت تیمچه و پشتیبانی، می توانید از اطلاعات زیر اسنفاده کنید: آدرس: تهران- تقاطع خیابان فاطمی و خیابان ولیعصر- کوچه عبده- پلاک ۴۶ تلفن: ۰۲۱-۹۱۰۷۰۲۱۰ ایمیل: Salam@timcheh.com