کد تخفیف آچاره

کد تخفیف آچاره برای دریافت انواع خدمات مانند نظافت، نگهداری کودک و سالمند، تعمیرات و نگهداری منازل و... مورد استفاده قرار می گیرد. آچاره سرویس ارائه خدمات مختلف است که به صورت مستقیم انجام دهندگان خدمات مورد نظر را به افراد نیازمند دریافت خدمات ارتباط می دهد. در آچاره سعی شده تا تحت دسته بندی های مختلف، بیشترین سطح ارائه خدمات قابل ارائه باشد. البته سایت های دیگری نیز در این حوزه فعالیت می کنند که برای استفاده از خدمات آنها نیز می توانید از کد تخفیف استفاده کنید. مانند کد تخفیف استادکار، کد تخفیف پلاک، کد تخفیف آچارباز و...

هزینه دریافت خدمات در آچاره با توجه به حوزه های مختلف متفاوت است، اما موردی که می تواند به استفاده بیشتر از آچاره کمک کند، داشتن کد تخفیف این سایت است. بدین صورت که با وارد کردن کد تخفیف آچاره، می توانید با پرداخت هزینه کمتر، خدمات مورد نیاز خود را انجام دهید. کدهایی مانند کد تخفیف خدمات، کد تخفیف نظافت، کد تخفیف سرویس کولر و... شما می توانید برای دسترسی به جدیدترین کدهای تخفیف آچاره، به سایت آفردیلی مراجعه کنید.

جدیدرتین کد تخفیف آچاره بدون محدودیت

کد تخفیف 50 درصدی آچاره
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی آچاره

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در استفاده از خدمات این سامانه بهره مند شوید. با استفاده از خدمات آنلاین سایت آچاره می توانید به راحتی در هر زمان نسبت به ثبت درخواست خدمات مورد نظر خود مانند لوله کشی، سرویس کولر، نظافت و... اقدام کنید. لازم به ذکر است سقف تخفیف قابل اعمال با این کد 200 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف آچاره» کلیک کنید.

کد تخفیف نظافت آچاره
25% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف نظافت آچاره

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در خدمات نظافت این سامانه بهره مند شوید. آچاره وب سایت ارائه انواع خدمات از جمله شستشو و نظافت، تعمیرات و سرویس کولر، تاسیسات و... در ایران است. با استفاده از خدمات این سایت به راحتی می توانید از در هر ساعت از شبانه روز و باهماهنگی لازم، خدمت مورد نظر را دریافت نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف آچاره» کلیک کنید.

کد تخفیف 10 درصدی آچاره در سه شنبه های طلایی
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی آچاره در سه شنبه های طلایی

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 10 درصدی تخفیف در خدمات نظافت تا سقف 10،000 تومان و 5 درصد تخفیف در خدمات ضد عفونی آچاره بهره مند شوید.

کد تخفیف 15 درصدی تمامی خدمات آچاره
15% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 15 درصدی تمامی خدمات آچاره

با استفاده از کد معرفی شده می‌توانید از 15 درصد تخفیف تا سقف 15،000 تومان بهره مند شوید.

کد تخفیف 15 درصدی آچاره ویژه خانه تکانی
15% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 15 درصدی آچاره ویژه خانه تکانی

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 15 درصد تخفیف بدون محدودیت برای خدمات نظافت وپذیرایی، شسشتو و تعمیرات و بازسازی آچاره بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد ویژه اولین ثبت سفارش می باشد.

کد تخفیف 10 درصدی خدمات آچاره
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی خدمات آچاره

کد معرفی شده امکان بهره مندی از 10 درصد تخفیف در سرویس‌های پرستاری و مراقبت و خدمات بانوان در روزهای یکشنبه را ارائه می‌دهد.

معرفی برند آچاره (achareh)

آچاره سرویس دهنده جدیدی است که در حوزه ارائه خدماتی نظیر نظافت، نظافت منزل، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، کارواش و... را به کاربران خود ارائه می دهد. در واقع وب سایت و اپلیکیشن آچاره به عنوان واسطی بین مشتریان و ارائه دهندگان خدمات ذکر شده می باشد. در آچاره به راحتی می توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا توسط یکی از متخصصان خدمت مورد نظر، تاییش شود و پس از آن در زمان تعیین شده تکنسین در محل مورد نظر حاضر می شود تا کار شما را انجام دهد.

لیست خدمات آچاره

آچاره به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل در حوزه های مختلف، سرویس کاملی را به کاربران خود ارائه می دهد. از جمله خدمات قابل ارائه توسط آچاره می توان به نظافت و پذیرایی (نظافت منزل و محل کار، پذیرایی، نظافت ویژه، نظافت راه پله)، سرمایش و گرمایش (تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ، تعمیر و سرویس آبگرمکن، تعمیر و نگهداری موتورخانه و شوفاژ، تعمیر و سرویس پکیج)، دکوراسیون و بازسازی (نقاشی ساختمان، کاشی کاری و سرامیک، کابینت، نجاری)، لوله کشی (لوله کشی آب و فاظلاب، لوله کشی گاز، تخلیه چاه و لوله بازکنی، نصب شیرآلات و تعمیر سیفون)، برق کاری (سیم کشی، نصب لوستر و چراغ، نصب و تعمیر آیفون تصویری)، زیبایی بانوان (خدمات ناخن، اصلاح صورت و ابرو بانوان، کوتاهی مو، براشینگ) شستشو (قالیشویی، پرده شویی، خشک شویی، مبلشویی)، کارواش نانو، اسباب کشی، نصب و تعمیر یخچال فریزر، پرستاری و مراقبت از سالمندان و... اشاره نمود.

نحوه دریافت کد تخفیف آچاره

شما می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی، سامانه معرفی و ارائه کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی، با استفاده از کدهای تخفیف معرفی شده، نسبت به یافتن کد تخفیف آچاره و سایر خدمات دهندگان اینترنتی اقدام نمایید. جدیدترین کدهای تخفیف آچاره به صورت روزانه در سایت آفردیلی منتشر می شود.

آدرس و راه های ارتباطی آچاره

برای ارتباط با شرکت آچاره و پشتیبانی، می توانید از اطلاعات زیر اسنفاده کنید:
آدرس: سعادت آباد، انتهای بلوار دریا، بلوار نورانی، خیابان فخارمقدم، نرسیده به بوستان دوم، پلاک ۲۴، طبقه ۱شماره تماس: ۰۲۱-۴۵۶۶۱۶۰۰ ایمیل: info@achareh.ir