کد تخفیف آچاره

کد تخفیف آچاره برای دریافت انواع خدمات مانند نظافت، نگهداری کودک و سالمند، تعمیرات و نگهداری منازل و... مورد استفاده قرار می گیرد. آچاره سرویس ارائه خدمات مختلف است که به صورت مستقیم انجام دهندگان خدمات مورد نظر را به افراد نیازمند دریافت خدمات ارتباط می دهد. در آچاره سعی شده تا تحت دسته بندی های مختلف، بیشترین سطح ارائه خدمات قابل ارائه باشد. البته سایت های دیگری نیز در این حوزه فعالیت می کنند که برای استفاده از خدمات آنها نیز می توانید از کد تخفیف استفاده کنید. مانند کد تخفیف استادکار، کد تخفیف پلاک، کد تخفیف آچارباز و...

هزینه دریافت خدمات در آچاره با توجه به حوزه های مختلف متفاوت است، اما موردی که می تواند به استفاده بیشتر از آچاره کمک کند، داشتن کد تخفیف این سایت است. بدین صورت که با وارد کردن کد تخفیف آچاره، می توانید با پرداخت هزینه کمتر، خدمات مورد نیاز خود را انجام دهید. کدهایی مانند کد تخفیف خدمات، کد تخفیف نظافت، کد تخفیف سرویس کولر و... شما می توانید برای دسترسی به جدیدترین کدهای تخفیف آچاره، به سایت آفردیلی مراجعه کنید.

کد تخفیف 15 درصدی تمامی خدمات آچاره
15% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 15 درصدی تمامی خدمات آچاره

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می‌توانید از 15 درصد تخفیف تا سقف 15،000 تومان بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمام خدمات آچاره قابل استفاده است. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف نظافت آچاره
25% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف نظافت آچاره

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در خدمات نظافت این سامانه بهره مند شوید. آچاره وب سایت ارائه انواع خدمات از جمله شستشو و نظافت، تعمیرات و سرویس کولر، تاسیسات و... در ایران است. با استفاده از خدمات این سایت به راحتی می توانید از در هر ساعت از شبانه روز و باهماهنگی لازم، خدمت مورد نظر را دریافت نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 درصدی آچاره
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی آچاره

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید از 50 درصد تخفیف در استفاده از خدمات این سامانه بهره مند شوید. با استفاده از خدمات آنلاین سایت آچاره می توانید به راحتی در هر زمان نسبت به ثبت درخواست خدمات مورد نظر خود مانند لوله کشی، سرویس کولر، نظافت و... اقدام کنید. لازم به ذکر است سقف تخفیف قابل اعمال با این کد 200 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف قالی شویی، مبل شویی و پرده شویی آچاره
60% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف قالی شویی، مبل شویی و پرده شویی آچاره

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید در استفاده از خدمات قالی و فرش شویی، مبل شویی و پرده شویی از 60 درصد تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمام کاربران جدید و قدیمی و تمامی سفارش ها قابل اعمال است. توجه داشته باشید که حداکثر رقم تخفیف قابل اعمال با این کد 110،000 تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 15 درصدی آچاره ویژه خانه تکانی
15% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 15 درصدی آچاره ویژه خانه تکانی

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید از 15 درصد تخفیف بدون محدودیت برای خدمات نظافت و پذیرایی، شسشتو و تعمیرات و بازسازی آچاره بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد ویژه اولین ثبت سفارش می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 10 درصدی خدمات آچاره
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی خدمات آچاره

کد تخفیف آچاره معرفی شده امکان بهره مندی از 10 درصد تخفیف در سرویس‌های پرستاری و مراقبت و خدمات بانوان در روزهای یکشنبه را ارائه می‌دهد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 35 هزار تومانی آچاره
35,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 35 هزار تومانی آچاره

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید از 35،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه ثبت درخواست در دسته بندی نصب و تعمیر لوازم خانگی است و برای سایر خدمات قابل اعمال نمی باشد. همچنین محدودیتی در سفارش اول و غیر اول ندارد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف 10 درصدی آچاره در سه شنبه های طلایی
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی آچاره در سه شنبه های طلایی

با استفاده از کد تخفیف آچاره معرفی شده می توانید از 10 درصد تخفیف در خدمات نظافت تا سقف 10،000 تومان و 5 درصد تخفیف در خدمات ضد عفونی آچاره بهره مند شوید. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کدهای تخفیف مشابه

کد تخفیف دیوار برای ثبت آگهی
10,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار برای ثبت آگهی

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید در ثبت آگهی از 10 هزار تومان تخفیف بهره مند شوید. ثبت آگهی در برخی از دسته بندی های دیوار مانند کاریابی و خدمات رایگان نیست، به همین دلیل نیاز است به هنگام ثبت هزینه آن را بپردازید که با استفاده از کد تخفیف برای ثبت آگهی می توانید هزینه های خود را کاهش دهید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

۱۰۰ درصد کد تخفیف دیوار
100% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

۱۰۰ درصد کد تخفیف دیوار

کد تخفیف معرفی شده امکان بهره مندی از 100 درصد تخفیف تا سقف 30 هزار تومان را در استفاده از خدمات این سامانه مهیا می سازد. با استفاده از این کد تخفیف می توانید برای خرید انواع خدمات مانند نردبان، فوری و تمدید آگهی اقدام کنید. برای استفاده از کد تخفیف ۱۰۰ درصدی دیوار روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار نردبان و فوری
25,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار نردبان و فوری

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 25 هزار تومان تخفیف در خرید نردبان و فوری در دیوار بهره مند شوید. کافی است در صفحه ارتقا آگهی، این گزینه را انتخاب در با کلیک روی گزینه کد هدیه، کد را وارد کنید. توجه داشته باشید که این کد برای هر کاربر تنها یک بار قابل استفاده است. برای استفاده از کد تخفیف نردبان و فوری روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار نردبان
25% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار نردبان

با استفاده از کد تخفیف دیوار معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در خرید نردبان آگهی بهره مند شوید. دیوار نیازمندی های آنلاین ایران است که به صورت رایگان امکان ثبت آگهی وجود دارد. در صورتی که قصد بروزرسانی و قرار گرفتن آگهی در بالای لیست آگهی ها را دارید، می توانید آگهی خود را نردبان کنید که این کار نیازمند پرداخت هزینه است. با کد تخفیف نردبان دیوار، می توانید از تخفیف ویژه بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف دیوار استخدام
20% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف دیوار استخدام

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 20 درصد تخفیف در ثبت آگهی استخدام در دیوار بهره مند شوید. ثبت آگهی در برخی از دسته بندی های دیوار مانند استخدام و خدمات رایگان نیست و نیاز است هزینه آن را پرداخت کنید. برای این منظور می توانید از کد تخفیف استخدام استفاده کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف کافه بازار اولین خرید
10,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف کافه بازار اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف کافه بازار معرفی شده می توانید از 10 هزار تومان تخفیف در اولین خرید اپ یا بازی از این سامانه بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه کاربرانی است که برای اولین بار قصد خرید از کافه بازار را دارند. برای استفاده از کد تخفیف کافه بازار اولین خرید روی گزینه «استفاده از کد تخفیف کافه بازار» کلیک کنید.

آچاره

آچاره سرویس دهنده جدیدی است که در حوزه ارائه خدماتی نظیر نظافت، نظافت منزل، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، کارواش و... را به کاربران خود ارائه می دهد. در واقع وب سایت و اپلیکیشن آچاره به عنوان واسطی بین مشتریان و ارائه دهندگان خدمات ذکر شده می باشد. در آچاره به راحتی می توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا توسط یکی از متخصصان خدمت مورد نظر، تاییش شود و پس از آن در زمان تعیین شده تکنسین در محل مورد نظر حاضر می شود تا کار شما را انجام دهد.

لیست خدمات آچاره

آچاره به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل در حوزه های مختلف، سرویس کاملی را به کاربران خود ارائه می دهد. از جمله خدمات قابل ارائه توسط آچاره می توان به نظافت و پذیرایی (نظافت منزل و محل کار، پذیرایی، نظافت ویژه، نظافت راه پله)، سرمایش و گرمایش (تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ، تعمیر و سرویس آبگرمکن، تعمیر و نگهداری موتورخانه و شوفاژ، تعمیر و سرویس پکیج)، دکوراسیون و بازسازی (نقاشی ساختمان، کاشی کاری و سرامیک، کابینت، نجاری)، لوله کشی (لوله کشی آب و فاظلاب، لوله کشی گاز، تخلیه چاه و لوله بازکنی، نصب شیرآلات و تعمیر سیفون)، برق کاری (سیم کشی، نصب لوستر و چراغ، نصب و تعمیر آیفون تصویری)، زیبایی بانوان (خدمات ناخن، اصلاح صورت و ابرو بانوان، کوتاهی مو، براشینگ) شستشو (قالیشویی، پرده شویی، خشک شویی، مبلشویی)، کارواش نانو، اسباب کشی، نصب و تعمیر یخچال فریزر، پرستاری و مراقبت از سالمندان و... اشاره نمود.

نحوه دریافت کد تخفیف آچاره

شما می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی، سامانه معرفی و ارائه کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی، با استفاده از کدهای تخفیف معرفی شده، نسبت به یافتن کد تخفیف آچاره و سایر خدمات دهندگان اینترنتی اقدام نمایید. جدیدترین کدهای تخفیف آچاره به صورت روزانه در سایت آفردیلی منتشر می شود.

نحوه استفاده از کد تخفیف آچاره

برای این منظرو پس از یامتن کد تخفیف مورد نظر در سایت آفردیلی، کافی است به سایت آچاره مراجعه کرده و خدماتی که قصد درخواست آن را دارید انتخاب کنید. در مرحله بازبینی درخوسات می توایند کد تخفیف را در بخش مشخص شده وارد کنید. در این صورت رقم تخفیف از مبلغ قابل پرداخت کسر خواهد شد.

آدرس و راه های ارتباطی آچاره

برای ارتباط با شرکت آچاره و پشتیبانی، می توانید از اطلاعات زیر اسنفاده کنید:
آدرس: سعادت آباد، انتهای بلوار دریا، بلوار نورانی، خیابان فخارمقدم، نرسیده به بوستان دوم، پلاک ۲۴، طبقه ۱شماره تماس: ۰۲۱-۴۵۶۶۱۶۰۰ ایمیل: info@achareh.ir

سوالات متداول

کد تخفیف آچاره چیست؟

با استفاده از کد تخفیف آچاره می توانید هزینه های خود را به هنگام ثبت درخواست در این سامانه کاهش دهید. کدهای تخفیف آچاره انواع مختلفی دارند که هر یک برای هدفی مشخص تولید شده اند.

چطور می توانم به جدیدترین کد تخفیف آچاره دسترسی داشته باشم؟

برای این منظور کافی است به سایت های منتشر کننده کد تخفیف مانند آفردیلی مراجعه کنید. کد تخفیف آچاره و سایر سرویس دهندگان در این سایت به صورت رایگان قابل دسترس است.

چرا کد تخفیف آچاره اعمال نمی شود؟

کد تخفیف آچاره ممکن است دارای ویژگی هایی باشد که به هنگام استفاده می بایست آنها را در نظر داشته باشید. مانند استفاده در یک سرویس خاص، حداقل رقم سفارش و... به همین دلیل توصیه می کنیم به هنگام استفاده حتما به توضیحات ارائه شده در صفحه هر کد تخفیف توجه داشته باشید.