کد تخفیف بیمیتو

کد تخفیف بیمیتو برای خرید ارزان تر انواع بیمه نامه مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه حوادث و... مورد نیاز است. بیمیتو سامانه بررسی و مقایسه انواع شرکت های ارائه دهنده بیمه مانند بیمه پارسیان، پاسارگاد، ایران، آسیا و... است. در این سایت شما می توانید پس از انتخاب نوع بیمه مودر نظر، به لیستی از شرکت های ارائه دهنده آن بیمه دسترسی داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را در میان شرکت های مختلف داشته باشید.

خرید برخی از بیمه ها اجباری است مانند بیمه شخص ثالث که نیاز است به صورت سالانه تمدید شود. از طرفی برخی از بیمه ها مانند بیمه بدنه اگرچه می تواند مفید باشد، اما قیمت بالای آن ممکن است مارا از خرید منصرف کنید. بنابراین چنانچه بتوانید انواع بیمه را با تخفیف ویژه خریداری کنید، می توانید با خیالی آسوده از پوشش آنها بهره مند شوید. برای این منظور شما به کد تخفیف بیمیتو نیاز دارید. کدهایی مانند کد تخفیف بیمه شخص ثالث، کد تخفیف بیمه بدنه، کد تخفیف بیمه موتور سیکلت و... کافی است قبل از خرید بیمه مورد نظر خود از بیمیتو، به سایت آفردیلی مراجعه کنید تا از آخرین کدهای تخفیف بیمیتو به صورت رایگان بهره مند شوید.

کد تخفیف بیمیتو بدون محدودیت تا 100%

کد تخفیف بیمیتو بیمه بدنه
250,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف بیمیتو بیمه بدنه

با استفاده از کد تخفیف بیمیتو معرفی شده می توانید از 250،000 تومان تخفیف در خرید انواع بیمه بدنه بهره مند شوید. این کد ویژه کاربرانی است که برای اولین بار از بیمیتو خرید می کنند. توجه داشته باشید که کد تخفیف را در مرحله پرداخت و قسمت آخر در محل مربوطه وارد نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف بیمیتو» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 هزار تومانی بیمیتو
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 هزار تومانی بیمیتو

با مراجعه به لینک معرفی شده و وارد نمودن شماره موبایل رایتل خود، می توانید از 50،000 تومان تخفیف در خرید بیمه بدنه اتومبیل از سامانه بیمیتو بهره مند شوید. این کد تخفیف براساس همکاری مشترک رایتل و سامانه بیمیتو ارائه شده است. در این جشنواره که تحت عنوان «فرصت های ارغوانی رایتل» در حال برگزاری است، پس از ورود شماره تلفن خود، کد تخفیف برای شما پیامک می شود. بیمیتو سامانه مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه از جمله بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه می باشد.

کد تخفیف بیمیتو ثالث
150,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف بیمیتو ثالث

با استفاده از کد تخفیف بیمیتو معرفی شده می توانید از 150،000 تومان تخفیف در اولین خرید بیمه شخص ثالث از بیمیتو بهره مند شوید. توجه داشته باشید که کد معرفی شده را در مرحله نهایی و در زمان پرداخت هزینه در قیمت مشخص شده وارد نمایید. این کد در بخش انتخاب شرکت بیمه اعمال نمی شود. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف بیمیتو» کلیک کنید.

کد تخفیف 6 درصدی بیمه شخص ثالث بیمیتو
6% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 6 درصدی بیمه شخص ثالث بیمیتو

کد تخفیف بیمیتو معرفی شده امکان بهره مندی از 6 درصد تخفیف در خرید بیمه شخص ثالث را فراهم می کند. برای استفاده از این تخفیف نیاز است عبارت بیمیتو یا bimito را از طریق سیم کارت رایتل خود، به شماره 0920920 ارسال کنید تا کد تخفیف برای شما ارسال شود. لازم به ذکر است این تخفیف با همکاری رایتل و بیمیتو ارائه شده و سقف تخفیف قابل اعمال نیز 120،000 تومان می باشد.

کد تخفیف 3.4 درصدی بیمیتو
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 3.4 درصدی بیمیتو

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 3.4 درصد تخفیف تا سقف 50،000 تومان، در خرید بیمه شخص ثالث بهره مند شوید. بیمیتو سامانه مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه نامه ها می باشد.

کد تخفیف 250 هزار تومانی بیمیتو ویژه خرید انواع بیمه نامه
250,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 250 هزار تومانی بیمیتو ویژه خرید انواع بیمه نامه

با استفاده از کد تخفیف بیمیتو معرفی شده می توانید از 250 هزار تومان تخفیف در خرید انواع بیمه بدنه بهره مند شوید. همچنین در صورت استفاده از این کد تخفیف در خرید بیمه شخص ثالث نیز می توانید از 150 هزار تومان تخفیف بهره مند شوید. در خصوص خرید سایر بیمه نامه ها نیز مانند بیمه آتش سوزی، بیمه زلزله، بیمه موتور سیکلت، بیمه مسافرتی، بیمه درمان کرونا و... نیز با توجه به نوع بیمه از تخفیف های مختلفی از 5،000 تومان تا 75،000 تومان بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف رو گزینه «استفاده از کد تخفیف بیمیتو» کلیک کنید.

کد تخفیف بیمیتو مسافرتی
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف بیمیتو مسافرتی

با استفاده از کد تخفیف بیمیتو معرفی شده می توانید از 50،000 تومان تخفیف در خرید انواع بیمه مسافرتی بهره مند شوید. این کد ویژه اولین خرید بیمه از سامانه بیمیتو می باشد. پس از انتخاب بیمه مورد نظر و تکمیل مراحل خرید، در مرحله پرداخت و قبل از انتقال به درگاه بانک، کد معرفی شده را در قسمت مشخص شده وارد نمایید. برای استفاده از این کد تخفیف، روی گزینه «استفاده از کد تخفیف بیمیتو» کلیک کنید.

کد تخفیف 3 درصدی خرید بیمه خودرو از بیمیتو
3% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 3 درصدی خرید بیمه خودرو از بیمیتو

با وارد کردن کد تخفیف معرفی شده از %3 تخفیف بیمه شخص ثالث بیمیتو تا سقف تخفیف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر این کد تخفیف تنها برای خرید نقدی و بیمه نامه‌های یک ساله قابل استفاده خواهد بود.

کد تخفیف 3 درصدی بیمیتو
3% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 3 درصدی بیمیتو

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 3 درصد تخفیف تا سقف 50،000 تومان برای خرید بیمه شخص ثالث از سامانه بیمیتو بهره مند شوید. این کد تخفیف تنها برای بیمه های یک ساله و خریدهای نقدی قابل استفاده می باشد. بیمیتو سامانه مقایسه و خرید بیمه آنلاین است که طیف وسعی از انواع مختلف بیمه نامه ها را به صورت آنلاین صادر و ارسال می نماید. در بیمیتو شما می توانید به راحتی قیمت و سطح خدمات شرکت های بیمه مختلف را با یکدیگر مقایسه و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.

بیمیتو

لزوم استفاده از بیمه در شرایط مختلف بر کسی پوشیده نیست. امروزه برخی از بیمه ها به صورت اجباری باید خریداری شوند (مانند بیمه های مربوط به خودرو و موتور سیکلت و انواع وسیله نقلیه در قالب بیمه شخص ثالث) و برخی براساس نیاز و به انتخاب بیمه گذار تهیه می شوند. بیمه بدنه خودرو، بیمه سیل و زلزله، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی و... از جمله بیمه های اختیاری به شمار می روند. مانند هر کسب و کار دیگری خرید و صدور بیمه نامه نیز به صورت سنتی و با مراجعه بیمه گذار به شرکت بیمه و یا نمایندگی های مجاز هر یک، قابل انجام بود. اما با گسترش خدمات دهندگان اینترنتی، حوزه خرید بیمه نیز، آنلاین شده و هم اکنون کاربران می توانند در هر زمان و مکان، بیمه مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهند. بیمیتو فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ به عنوان اولین سامانه آنلاین استعلام قیمت، مقایسه و خرید انواع بیمه نامه آغاز نمود. بیمیتو در واقع یک خدمات دهنده واسط (Aggregator) است که از طریق سایت و اپلیکیشن های موبایل خود، کاربران را به مراکز بیمه متصل می کند.

خدمات قابل ارائه توسط بیمیتو

هدف اصلی بیمیتو ارائه خدمات استعلام قیمت، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه نامه است. از جمله بیمه هایی که توسط بیمیتو قابل سفارش است می توان به بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، موتورسیکلت، بیمه آتش سوزی، زلزله و مسافرتی، بیمه عمر، مسئولیت پزشکی و اخیرا بیمه درمان و کرونا در کنار خدمات سازمانی اشاره نمود. علاوه براین بیمیتو سعی کرده تا در حوزه بیمه خدمات ارزش افزا نیز ارائه دهد. یکی از این ویژگی ها امکان ثبت یادآور تاریخ اتمام بیمه می باشد. بدین صورت که کاربران با انتخاب این گزینه و درج نوع بیمه و تاریخ پایان آن، به هنگام نزدیک شدن به پایان اعتبار از طریق ایمیل و پیامک مطلع می شوند. از طرفی در پنل کاربری بیمیتو، به راحتی می توانید مدیریت کاملی بر تمام بیمه های خریداری شده و تاریخ های سررسید هر یک داشته باشید.

نحوه استعلام قیمت بیمه خودرو و ثبت سفارش در بیمیتو

استفاده از خدمات بیمیتو بسیار ساده است. کافی به سایت یا اپلیکیشن های آن مراجعه کرده و پس از انتخاب نوع بیمه مورد نظر، تکمیل ارطلاعات مورد نیاز، در نهایت با لیستی از تمام شرکت های بیمه ای که متناسب با شرایط شما هستند قابل نمایش خواهد بود. به عنوان مثال برای خرید بیمه شخص ثالث خودرو، نیاز است اطلاعاتی نظیر نوع خودرو، مدل، سال ساخت، میزان تخفیف، شرکت بیمه قبلی و.. را وارد نمایید. سپس می توانید با مقایسه ویژگی های هر شرکت مانند قیمت، سطح توانگری، میزان رضایت مشتریان، تعداد شعب فعال و... بهترین گزینه را انتخاب کنید. در نهایت نیز می توانید به صورت اینترنتی وجه بیمه مورد نظر را پرداخت و بیمه نامه صادر شده را درب منزل تحویل بگیرید.

سایر خدمات دهندگان خرید بیمه آنلاین

بیمیتو تنها خدمات دهنده فعال در حوزه استعلام قیمت و ثبت سفارش آنلاین بیمه نیست. خدمات دهندگان دیگری نیز در این حوزه فعالیت قابل قبولی دارند که می توانید از خدمات آن ها نیز استفاده کنید. از جمله این سایت ها می توان به بیمه بازار (bimebazarازکی (azkiبیمه دات کام (bimeh.com) و بیمیلاین (bimiline) اشاره نمود.

نحوه دریافت کد تخفیف بیمیتو

شما می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی، سامانه معرفی و ارائه کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی، با استفاده از کدهای تخفیف معرفی شده، نسبت به یافتن کد تخفیف بیمیتو و سایر خدمات دهندگان اینترنتی اقدام نمایید. از جمله کد تخفیف بیمیتو بدنه، کد تخفیف بیمه شخص ثالث، کد تخفیف بیمیتو اسنپ، کد تخفیف بیمیتو آتش سوزی و... جدیدترین کدهای تخفیف بیمیتو به صورت روزانه در سایت آفردیلی منتشر می شود.

نحوه استفاده از کد تخفیف بیمیتو

با ورود به سایت یا نرم افزار موبایل بیمیتو و انتخاب بیمه مورد نظر نسبت به درج اطلاعات مورد نیاز اقدام کنید. سپس در لیست نمایش شرکت های بیمه ای، در بالا سمت راست صفحه بخشی به عنوان ورود کد تخفیف قرار دارد. می توانید کد تخفیف خود را در قسمت مشخص شده وارد کرده و روی گزینه اعمال کلیک کنید. در این صورت تخفیف قابل ارائه روی قیمت بیمه ها اعمال خواهد شد.

آدرس و راه های ارتباطی با بیمیتو

برای ارتباط با بیمیتو و پشتیبانی، می توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید: آدرس: تهران، خیابان وزرا، خیابان هفتم، پلاک ۷ تلفن: ۰۲۱۹۱۰۰۷۱۱۷ ایمیل: info@bimito.com

سوالات متداول کد تخفیف بیمیتو

بیمیتو چیست؟

بیمیتو سامانه استعلام قیمت، مقایسه و سفارش بیمه به صورت آنلاین می باشد. در این سامانه می توانید انواع بیمه نامه را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

انواع بیمه نامه های قابل ارائه توسط بیمیتو کدام است؟

از جمله بیمه هایی که توسط بیمیتو قابل سفارش است می توان به بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، موتورسیکلت، بیمه آتش سوزی، زلزله و مسافرتی، بیمه عمر، مسئولیت پزشکی و اخیرا بیمه درمان و کرونا در کنار خدمات سازمانی اشاره نمود.

لیست سایر شرکت های خدمات دهنده مانند بیمیتو کدام است؟

خدمات دهندگان دیگری نیز در این حوزه فعالیت قابل قبولی دارند که می توانید از خدمات آن ها نیز استفاده کنید. از جمله این سایت ها می توان به بیمه بازار (bimebazar)، ازکی ( azki)، بیمه دات کام (bimeh.com) و بیمیلاین (bimiline) اشاره نمود.