کد تخفیف پول تیکت

استخر یکی از بهترین تفریحات ورزشی به شمار می‌رود که علاقه مندان بسیاری نیز دارد. اما یکی از چالش‌های اصلی انجام این تفریح، انتخاب استخر مناسب و همچنین رزرو بلیط آن است. چراکه نظافت، وسعت و در کل کیفیت استخر موضوع مهمی است. پول تیکت یکی از سامانه‌های آنلاین رزرو بلیط استخر است. با استفاده از خدمات این سایت می‌توانید به راحتی در منطقه مورد نظر استخر‌های موجود را بررسی کرده و بهترین گزینه را برای تفریح انتخاب کنید. یکی از امکاناتی که در صورت رزور اینترنتی بلیط استخر در اختیار خواهید اشت، استفاده از کد تخفیف پول تیکت برای خرید بلیط است. در این صورت هزینه‌های شما به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد. تمامی کد‌های تخفیف این سامانه در سایت آفردیلی به صورت رایگان منتشر می‌شود.

جدید ترین کد تخفیف پول تیکت رایگان و فعال

کد تخفیف 30 درصدی خرید بلیت استخر از پول تیکت
30% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 درصدی خرید بلیت استخر از پول تیکت

با وارد کردن کد تخفیف معرفی شده می‌توانید از %30 تخفیف در اولین خرید از وب سایت پول تیکت تا سقف 3 هزار تومان بهره‌مند شوید.

درباره پول تیکت

سایت پول تیکت بانک جامعی از استخر‌های فعال در شهر‌های مختلف است. با استفاده از خدمات این سایت می‌توانید استخر‌های مختلف را بررسی، تصاویر واقعی آن‌ها را مشاهده و همچنین به نظرات کاربرانی که از قبل به آن استخر مراجعه کرده‌اند دسترسی داشته باشید. در این صورت می‌توانید با قیمت مناسب و به صورت آنلاین، استخر مورد نظر خود را رزرو کنید.

روش رزرو استخر در پول تیکت

برای رزرو استخر مسیر ساده‌ای پیش روی شماست. کافی است استخر مورد نظر را انتخاب کنید، سانس‌های موجود استخر و قیمت بلیط را بررسی کنید و در نهایت با انتخاب سانس مورد نظر، به صفحه بررسی و پرداخت هزینه مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف پول تیکت و انتخاب درگاه بانک، هزینه بلیط را پرداخت و رزرو خود را قطعی کنید.

چگونگی استفاده از کد تخفیف

برای استفاده کد تخفیف کافی است پس از انتخاب سانس و بلیط استخر مورد نظر، کد تخفیف را در قسمت مشخص شده وارد کرده و اعمال را بزنید. در این صورت رقم تخفیف که به صورت رقم ثابت و یا درصدی از مبلغ قابل پرداخت است، از هزینه نهایی کسر می‌شود.

سوالات متداول

کدام استخر‌ها را می‌توان با استفاده از کد تخفیف رزرو کرد؟

به طور کلی محدودتیی در این خصوص وجود نداشته و امکان اعمال کد تخفیف برای تمام استخر‌ها وجود دارد. اما توصیه می‌شود برای اطمینان بیشتر، به توضیحات درج شده در صفحه هر کد تخفیف توجه داشته باشید.

آیا خرید بلیط استخر از پول تیکت به صرفه است؟

بله، از آنجایی که علاوه بر امکان استفاده از کد تخفیف، در بازه‌های زمانی مختلف به صورت پیش فرض تخفیف‌های دیگری هم روی قیمت رزرو بلیط استخر وجود دارد، استفاده از سامانه پول تیکت و خرید بلیط استخر از این سایت کاملاً به صرفه است.