کد تخفیف آپارات

با گسترش اینترنت و روش‌های مختلف تولید محتوا، کاربران علاقه زیادی به تماشا و استفاده از محتوای مختلف کردند. یکی از انواع محتوای جذاب برای عموم کاربر‌ها، محتوای ویدیویی است. همین موضوع باعث شده تا پلتفرم‌های مختلفی برای تولید و انتشار محتوای ویدیویی ایجاد شوند. البته با توجه به محدودیت‌های موجود بعضا ممکن است تمامی این پلتفرم‌ها در دسترس نباشد، اما نمونه‌های داخلی می‌توانند به عنوان جایگزین، مورد استفاده قرار بگیرند. آپارات به عنوان پلتفرم اشتراک‌گذاری محتوای ویدیویی سال هاست که فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر خدماتی توسط این سامانه ارائه می‌شود که نیازمند پرداخت هزینه هستند. لذا در صورت داشتن کد تخفیف آپارات می‌توانید با هزینه کمتر، خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

کد تخفیف آپارات رایگان و فعال تا 100% جدید

کد تخفیف آپارات کودک
80% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف آپارات کودک

با استفاده از کد تخفیف آپارات معرفی شده می توانید از 80 درصد تخفیف در خرید اشتراک سه ماهه آپارات کودک بهره مند شوید. آپارات کودک محصولی است از آپارات که امکان دسترسی به محتوای مناسب سنین کودکان را ارائه می دهد. با خرید اشتراک این سامانه، می توانید در مدت زمان اشتراک، دسترسی نامحدود به محتوای این سایت داشته باشید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف آپارات» کلیک کنید.

کد تخفیف 40 درصدی خرید اشتراک آپارات کودک
40% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 40 درصدی خرید اشتراک آپارات کودک

کد تخفیف آپارات - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 40 درصد تخفیف در خرید اشتراک آپارات کودک بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد ویژه خرید اشتراک سه ماهه می باشد. آپارات کودک سامانه ای امن برای دسترسی کودکان است که کلیه محتوای ویدیویی آن متناسب با سنین مختلف کودک تولید و منتشر می شوند. برای استفاده از این کد تخفیف، روی گزینه «استفاده از کد تخفیف آپارات» کلیک کنید.

کد تخفیف آپارات افزایش بازدید
80% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف آپارات افزایش بازدید

با استفاده از کد تخفیف آپارت معرفی شده می توانید از 80 درصد تخفیف در خرید پلن های افزایش بازدید آپارات بهره مند شوید. آپارات سامانه اشتراک گذاری فیلم به صورت آنلاین است. شدر صورتی که قصد دارید تبلیغ یا ویدیو شما در آپارات بیشتر دیده شود، می توانید از امکان افزایش بازدید استفاده کنید. با پرداخت هزینه می توانید تعیین کنید تا چه میزان بازدید ویدیو شما افزایش یابد. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف آپارات» کلیک کنید.

کد تخفیف آپارات فیلیمو
40% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف آپارات فیلیمو

با استفاده از کد تخفیف آپارات معرفی شده می توانید از 40 درصد تخفیف در خرید اشتراک سه ماهه آپارات فیلیمو بهره مند شوید. با خرید اشتراک فیلیمو می توانید به آرشیو بزرگی از فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف آپارات فیلیمو» کلیک کنید.

کد تخفیف 25 درصدی آپارات
25% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 25 درصدی آپارات

کد تخفیف آپارات - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در خرید اشتراک آپارات کودک بهره مند شوید. آپارات یکی از سرویس های اشتراک گذاری ویدیو در ایران می باشد که اخیرا روی پروژه ها و خدمات مختلف سرمایه گذاری کرده است. از جمله این موارد می توان به سرویس آپارات کودک اشاره کرد. در این سرویس محتوای متناسب با گروه سنی کودکان دسته بندی شده و قابل دسترس است. فیلیمو نیز یکی دیگر از سرویس های آپارات محسوب می شود.

درباره آپارات

شرکت صبا ایده به عنوان شرکت مادر سرویس‌های آپارات، فیلیمو، سینماتیکت، فیلیمو مدرسه و آژانس تبلیغاتی صباویژن است. آپارات به عنوان یکی از اصلی‌ترین زیرمجموعه‌های این شرکت در حال فعالیت است که در واقع اولین محصول شرکت صبا ایده نیز می‌باشد. البته برخی دیگر از محصولات مانند رسانه اجتماعی کلوب و لنزور نیز توسط این شرکت راه‌اندازی و پس از مدتی غیرفعال شدند.

انواع خدمات آپارات

آپارات دارای سرویس‌های مختلفی است که برای استفاده از آن‌ها نیازی به پرداخت هزینه وجود ندارد. اما برخی از خدمات در این سایت رایگان نیست. از جمله مهمترین سرویس‌های قابل ارائه توسط آپارات می‌توان به آپارات گیم، آپارات کودک، پخش زنده و... اشاره کرد. توجه داشته باشید که در صورت دارا بودن کد تخفیف آپارات، می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نحوه استفاده از کد تخفیف در آپارات

برای این منظور کافی است کد تخفیف مورد نظر را از سایت آفردیلی پیدا کرده و سپس در صفحه پرداخت آپارات، کد را در قسمت مشخص شده وارد کرده و روی گزینه اعمال کلیک کنید.

کد تخفیف سایر خدمات آپارات

همانطور که اشاره شد آپارات دارای خدمات و محصولات مختلفی است، که برای استفاده از آن‌ها نیاز است هزینه پرداخت کنید. هزینه پرداختی عمدتاً شامل هزینه خرید اشتراک است. در ادامه به نحوه استفاده از کد تخفیف سایر سرویس‌های آپارات می‌پردازیم:

کد تخفیف فیلیمو

برای استفاده از خدمات فیلیمو که یک سامانه تماشای آنلاین فیلم و سریال است، نیاز است اشتراک آن خریداری شود. اشتراک‌های قابل ارائه توسط فیلیمو از یک تا شش ماه را شامل می‌شود. در صورت داشتن کد تخفیف فیلیمو می‌توانید با هزینه کمتری اشتراک مورد نظر را خریداری کنید.

کد تخفیف فیلیمو مدرسه

فیلیمو مدرسه هم یکی از بخش‌های جدیدی است که به تازگی به سامانه فیلیمو اضافه شده است. برای دسترسی به آن کافی است به آدرس www.filimo. school مراجعه کنید. برای استفاده از این سامانه نیز می‌بایست اشتراک خریداری شود. اشتراک‌های فیلمو مدرسه در دوره‌های یک، شش و 9 ماهه ارائه می‌شود. هزینه پایه آن نیز از 59 هزار تومان شروع می‌شود. با استفاده از کد تخفیف فیلیمو مدرسه نیز می‌توانید با هزینه به مراتب کمتری، اشتراک مورد نظر را خریداری کنید.

سوالات متداول

استفاده از خدمات آپارات رایگان است؟

به طور کلی استفاده ا زخدمات اصلی سایت آپارات رایگان است، اما برخی از سرویس‌ها مانند آپارات گیم، فیلیمو و فیلیمو مدرسه نیازمند پرداخت هزینه هستند که با استفاده از کد تخفیف آپارات می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید.

کد تخفیف فیلیمو و آپارات یکسان است؟

خیر، هر یک از این سرویس‌ها کد تخفیف منحصر به خود را دارند. لذا نیاز است به هنگام استفاده از کد تخفیف، سرویس مورد نظر را به درستی انتخاب کنید.