کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف فرادرس - فرادرس به عنوان یکی از سامانه های آموزش آنلاین، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ آغاز نموده است. حوزه اصلی فرادرس برای شروع فعالیت عموما آموزش های مرتبط با هوش مصنوعی را شامل میشد اما با استقبال کاربران در حال حاضر این سامانه آموزشی، بیشتر از ۲۰۰۰ عنوان آموزشی در حوزه هایی از جمله آمار و داده کاوی، هوش مصنوعی، برنامه نویسی، طراحی و گرافیک و... را شامل می شود که در مجموع بیش از ۱۲۰۰۰ ساعت فیلم آموزشی تهیه شده است. استفاده از خدمات فرادرس بدون محدودیت زمانی و مکانی یکی از ویژگی های کلیدی این سامانه به حساب می آید. در حال حاضر این سایت بیش از ۶۰۰ هزار دانش پذیر در سراسر دنیا دارد و هر روزه به این آمار اضافه می شود. 

جدیدترین کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 40 درصدی فرادرس
40% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 40 درصدی فرادرس

با استفاده از کد تخفیف فرادرس معرفی شده می توانید از 40 درصد تخفیف در استفاده از محتوای آموزشی این سامانه بهره مند شوید. در فرادرس آرشیو بزرگی از فیلم و محتوای آموزشی تهیه شده و در دسترس شما قرار دارد. کافی است با خرید اشتراک، آموزش در حوزه مورد علاقه خود را آغاز کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فرادرس» کلیک کنید.

کد تخفیف 50 دوره رایگان فرادرس
100% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 دوره رایگان فرادرس

با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید از 50 دوره آموزشی فرادرس به صورت رایگان بهره مند شوید.

کد تخفیف 100 درصدی فرادرس
100% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 100 درصدی فرادرس

با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید از 50 آموزش غیر رایگان فرادرس معادل 600 ساعت آموزش به صورت 100 درصد رایگان بهره مند شوید. این طرح با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای جلوگیری از گسترش آن توسط فرادرس ارائه شده است. توضیحات تکمیلی در لینک معرفی شده ارائه شده است.

کد تخفیف 50 درصدی فرادرس
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی فرادرس

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف برای سبدهای خرید تا 30،000 تومان، 40 درصد تخفیف برای سبدهای خرید تا 80،000 تومان و 50 درصد تخفیف برای سبدهای خرید بالاتر از 80،000 تومان بهره مند شوید.

کد تخفیف اولین خرید فرادرس
40% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اولین خرید فرادرس

با استفاده از کد تخفیف فرادرس معرفی شده می توانید از 40 درصد تخفیف در اولین خرید خود از این سامانه بهره مند شوید. با خرید اشتراک فرادرس می توانید به تمامی آموزش های این سایت در مدت زمان مشخص دسترسی داشته باشید. تمامی محتوای آموزشی فرادرس توسط اساتید مطرح حوزه های مختلف تهیه و منتشر شده اند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف فرادرس» کلیک کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف فرادرس

شما می توانید با مراجعه به سایت آفردیلی، سامانه معرفی و ارائه کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی، با استفاده از کدهای تخفیف معرفی شده، نسبت به یافتن کد تخفیف فرادرس و سایر خدمات دهندگان اینترنتی اقدام نمایید. جدیدترین کدهای تخفیف فرادرس به صورت روزانه در سایت آفردیلی منتشر می شود.