کد تخفیف مامان پز

با افزایش تقاضا برای سامانه‌های سفارش آنلاین غذا، این چالش ایجاد شد که استفاده از غذای رستوران‌ها می‌تواند برای سلامتی مضر باشد. به همین دلیل مامان پز به عنوان راهکاری برای رفع این مشکل ایجاد شد. در سایت مامان پز امکان سفارش غذای خانگی که توسط افراد مختلف تهیه می‌شود وجود دارد. ضمن اینکه با داشتن کد تخفیف مامان پز نیز می‌توانید با قیمت کمتری غذای خانگی سالم مورد نظر خود را سفارش دهید.

جدیدترین کد تخفیف مامان پز

کد تخفیف 50 درصدی مامان پز
50% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 50 درصدی مامان پز

کد تخفیف معرفی شده امکان بهره مندی از 50 درصد تخفیف در اولین سفارش از سامانه سفارش غذای آنلاین مامان پز را فراهم می نماید. این کد تخفیف بدون محدودیت زمانی و تا سقف 30،000 تومان قابل استفاده می باشد. مامان پز اولین سامانه سفارش غذای خانگی در ایران است که توانسته توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید. در این سایت تمام غذاهای قابل سفارش توسط خانم های خانه دار و در خانه هایشان تهیه و ارسال می شود. بر این اساس غذای سفارش داده شده از مامان پز از سلامت و بهداشت بالاتری نیز برخوردار هستند.

روش ثبت سفارش در مامان پز

در سفارش از مامان پز برخلاف سایر سامانه‌ها مانند اسنپ فود، امکان سفارش در لحظه وجود ندارد. بلکه نیاز است غذای مورد نظر از روز قبل ثبت سفارش شود تا مراحل خرید مواد اولیه و پخت غذا در دستور کار قرار گیرد. بنابراین برای استفاده از خدمات مامان پز نیاز است از روز قبل سفارش خود را ثبت کنید. همچنین توجه داشته باشید که ممکن است در سفارش برخی از غذا‌ها، محدودیت حداقل سفارش وجود داشته باشد. بدین معنی که امکان سفارش یک پرس از یک نوع غذا وجود ندارد.

نحوه استفاده از کد تخفیف

پس از ثبت سفارش و در صفحه پرداخت، گزینه‌ای وجود دارد که می‌توانید کد تخفیف خود را وارد کنید. کد کپی شده از سایت آفردیلی را در این قسمت وارد کرده و روی گزینه اعمال کلیک کنید. در این صورت مبلغ تخفیف از مبلغ قابل پرداخت شما کسر شده و می‌توانید سفارش خود را با تخفیف ثبت کنید.

سوالات متداول

آیا امکان کنسل کردن سفارش در مامان پز وجود دارد؟

از آنجایی که خرید مواد اولیه و اقدام به پخت کلیه سفارش‌ها پس از قطعی شدن سفارش انجام می‌شود، امکان کنسل شدن سفارش وجود ندارد.

آیا خرید غذا از مامان پز به صرفه است؟

قیمت‌های موجود در سایت مامان پز در مقایسه با سایر رستوران‌ها اقتصادی‌تر است. از طرفی با استفاده از کد تخفیف می‌توانید هزینه خود را باز هم کاهش دهید. ضمن اینکه خرید و استفاده از غذای خانگی و سالم از اهمیت بالایی برخوردار است.