کد تخفیف سیب اپ

توسعه خدمات اینترنتی موجب شده تا کاربران زیادی به صورت روزانه نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کنند. این موضوع صاحبان کسب و کار را برآن داشته تا به جهت معرفی خدمات و همچنین افزایش میزان استفاده از آن، از ظرفیت این شبکه استفاده کنند. ایجاد و انتشار کد تخفیف در فضای مجازی به یکی از بهترین روش‌های افزایش میزان استفاده از خدمات اینترنتی تبدیل شده است. به عنوان مثال با استفاده از کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان می‌توانید در هر لحظه از تخفیف بیشتری برای خرید و یا استفاده از خدمات استفاده کنید.

کد‌های تخفیف مانند کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان اولین سفارش، کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان برای همه کاربران، کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان سفارش اول، کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان رایگان، کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان برای امروز و... برای دستیابی به جدیدترین کد‌های تخفیف منتشر شده تمامی کسب و کار‌ها می‌توانید به آفردیلی مرجع کد تخفیف مراجعه کنید. تمامی کد‌ها به صورت رایگان و تست شده در سایت منتشر می‌شوند.

کد تخفیف سیب اپ جدید و فعال تا 100% رایگان

کد تخفیف 10 درصدی خرید اشتراک سیب اپ
30% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی خرید اشتراک سیب اپ

با استفاده از کد تخفیف سیب اپ معرفی شده می توانید از 10 درصد تخفیف در خرید انواع اشتراک این سامانه بهره مند شوید. با داشتن اشتراک فعال سیب اپ، می توانید به صورت نامحدود به تمام برنامه های گوشی های آیفون و اپلیکیشن های ایرانی که در اپ استور تحریم هستند، دسترسی داشته باشید. برای استفاده زا این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سیب اپ» کلیک کنید.

کد تخفیف سیب اپ اسنپ
تخفیف تا %35
رو به انقضا
پیشنهاد تخفیف‌دار
همه کاربران

کد تخفیف سیب اپ اسنپ

با استفاده از کد تخفیف سیب اپ اسنپ معرفی شده می توانید از 35 درصد تخفیف با سقف 3۰،۰۰۰ تومان بهره مند شوید. این کد تخفیف با همکاری مشترک سیب اپ و اسنپ ارائه شده است. در سیب اپ شما می توانید علاوه بر اپ اسنپ، هزاران اپلیکیشن ایرانی دیگر که در اپ استور نیستند را در گوشی خود نصب کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سیب اپ» کلیک کنید.

کد تخفیف 10 درصدی سیب اپ
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی سیب اپ

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 10 درصد تخفیف در خرید اشتراک سیب اپ بهره مند شوید. با توجه به این که تمام اپ های ایرانی از اپ استور حذف شده اند، اپ استور ایرانی سیب اپ نسبت به ارائه تمامی اپلیکیشن های ایرانی اقدام نموده است. اما برای استفاده از خدمات سیب اپ نیاز به خرید اشتراک می باشد که هم اکنون می توانید با استفاده از کد تخفیف معرفی شده، اشتراک خود را با %10 تخفیف خریداری نمایید.

کد تخفیف سیب اپ 1400
20% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف سیب اپ 1400

با استفاده از کد تخفیف سیب اپ معرفی شده می توانید از 20 درصد تخفیف در خرید یا تمدید اشتراک خود بهره مند شوید. این کد و سایر کدهای تخفیف سال 1400 را می توانید در آفردیلی پیدا کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سیب اپ» کلیک کنید.

کد تخفیف سیب اپ پرو
25% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف سیب اپ پرو

با استفاده از کد تخفیف سیب اپ پرو معرفی شده می توانید اشتراک این استور ایرانی را خریداری کنید. با توجه به محدودیت های اعمال شده از سمت شرکت اپل، کاربران گوشی آیفون با نصب نرم افزارهای مورد نیاز خود به مشکل برخورده اند. با استفاده از کد تخفیف سیب اپ، می توانید تمامی نرم افزارهای ایرانی مورد نیاز خود را نصب کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سیب اپ» کلیک کنید.

کد تخفیف سیب اپ تپسی
30% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف سیب اپ تپسی

با استفاده از کد تخفیف سیب اپ تپسی معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف با سقف ۲۰،۰۰۰ تومان بهره مند شوید. این کد تخفیف با همکاری مشترک سیب اپ و تپسی ارائه شده است تا محدودیت نصب این اپ در اپ استور را رفع نماید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سیب اپ» کلیک کنید.

کد تخفیف 15 درصدی سیب اپ
15% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 15 درصدی سیب اپ

با استفاده از کد تخفیف سیب اپ معرفی شده می توانید از 15 درصد تخفیف در خرید اشتراک این سامانه بهره مند شوید. با داشتن اشتراک فعال سیب اپ، این امکان برای کاربران گوشی های ایفون وجود دارد تا بتوانند بدون محدودیت تمامی اپ های ایرانی از جمله اسنپ، دیجی کالا، اسنپ فود، فیلیمو و همچنین تمامی موبایل بانک ها مانند موبایلت، موبایل بانک پاسارگاد، ملت، بلوبانک و... را بر روی گوشی خود نصب کنند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف سیب اپ» کلیک کنید.