کد تخفیف گاج مارکت

کد تخفیف گاج مارکت برای خرید انواع کتاب های درسی و غیر درسی و همچنین انواع لوازم تحریر، مورد نیاز هر فردی است. همه ما با نام کتاب های گاج که در حوزه کتاب های آموزشی و بخصوص آمادگی کنکور فعالیت دارد آشنا هستیم. طی سال های اخیر این برند تصمیم گرفته تا با ایجاد فروشگاه آنلاین تحت عنوان گاج مارکت، نسبت به ارائه و فروش کتاب های خود و همچنین سایر انتشارات اقدام نماید. در این سایت شما با تنوع بسیار بالایی در حوزه کتاب و لوازم تحریر روبه رو هستید.

مانند هر فروشگاه آنلاین دیگری، در صورت داشتن کد تخفیف، می توانید خرید ارزان تری را از گاج مارکت داشته باشید. کدهایی مانند کد تخفیف گاج مارکت ۱۴۰۰، ارسال رایگان گاج مارکت و... در سایت آفردیلی منشتر می شوند که با مراجعه به آن می توانید از جدیدترین کد تخفیف گاج مارکت مطلع شوید.

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت
20% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت

با استفاده از لینک معرفی شده می توانید از 20 درصد تخفیف در خرید کتاب های سری تابستانه گاج مارکت بهره مند شوید. برای مشاهده لیست محصولات روی گزینه «استفاده از این پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف 25 درصدی گاج مارکت برای خرید کتاب های میکروطبقه بندی
25% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 25 درصدی گاج مارکت برای خرید کتاب های میکروطبقه بندی

با مراجعه به لینک معرفی شده، می توانید از 25 درصد تخفیف در خرید کتاب های میکروطبقه بندی شده از گاج مارکت بهره مند شوید.

کد تخفیف 99 درصدی گاج مارکت
99% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 99 درصدی گاج مارکت

با استفاده از کد تخفیف گاج مارکت معرفی شده و با مراجعه به لینک معرفی شده و انتخاب مقطع تحصیلی خود، می توانید از 99 درصد تخفیف در خرید کتاب مورد نظر خود از گاج مارکت بهره مند شوید. این تخفیف نها برای انتخاب یک کتاب قابل استفاده می باشد. برای استفاده از این پیشنهاد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف گاج مارکت» کلیک کنید.

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت ویژه خرید کتاب های کمک درسی
20% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت ویژه خرید کتاب های کمک درسی

با استفاده از پیشنهاد تخفیف دار معرفی شده می توانید از 20 درصد تخفیف در خرید کتاب های کمک درسی از فروشگاه گاج مارکت بهره مند شوید. فروشگاه اینترنتی گاج مارکت یکی از بزرگرتین فروشگاه های آنلاین کتاب های کمک آموزشی در ایران است. این وب سایت به عنوان زیرمجموعه انتشارات گاج که محوریت آن نیز تولید و انتشار کتاب های آمادگی کنکور است فعالیت می کند. جهت مشاهده لیست کتاب های قابل خرید، روی گزینه «استفاده از این پیشنهاد» کلیک کنید.

کد تخفیف 35 درصدی گاج مارکت
35% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 35 درصدی گاج مارکت

با استفاده از کد معرفی شده پس از ورود به سابت گاج مارکت، می‌توانید از 35 درصد تخفیف در خرید کتاب‌های انتشارات گاج بهره مند شوید.

کد تخفیف گاج مارکت برای دبیران
50% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف گاج مارکت برای دبیران

کد تخفیف گاج مارکت - گاج مارکت به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کتب درسی و لوازم تحریر، طرح ویژه ای را برای معلمان، دبیران و اعضای هیئت علمی در نظر گرفته است. در این طرح تمامی افراد ذکر شده می توانند از طریق تماس با دفتر مرکزی گاج مارکت با شماره 0216420، نسبت به دریافت شرایط ویژه و استفاده از تخفیف ها و پیشنهادات خاص اقدام نمایند.

کد تخفیف 99 درصدی گاج مارکت ویژه کتاب های گاج و کلاغ سفید
99% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 99 درصدی گاج مارکت ویژه کتاب های گاج و کلاغ سفید

با مراجعه به لینک معرفی شده و انتخاب مقطع تحصیلی خود می توانید از 99 درصد تخفیف در خرید کتاب های گاج و کلاغ سفید بهره مند شوید. لازم به ذکر است در این طرح تنها هزینه ارسال کتاب (9،000 تومان) قابل پرداخت خواهد بود.

کد تخفیف گاج مارکت اولین خرید
25,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف گاج مارکت اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف گاج مارکت معرفی شده می توانید از 25،000 تومان در اولین خرید خود از این فروشگاه بهره مند شوید. گاج مارکت فروشگاه اینترنتی انواع نوشت ابزار و لوازم التحریر است که علاوه بر فروش کتاب های انتشارات خود، نسبت به فروش اقلام مورد نیاز آموزشی نیز افدام می کند. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف گاج مارکت» کلیک کنید.

کد تخفیف 30 درصدی انتشارات گاج و کلاغ سپید گاج مارکت
30% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 درصدی انتشارات گاج و کلاغ سپید گاج مارکت

با مراجعه به لینک معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف در خرید کتاب های انتشارات گاج و کلاغ سپید گاج مارکت به صورت اینترنتی بهره مند شوید. با کلیک روی گزینه لینک ارائه شده، می توانید لیست کتاب های قابل خریداری را مشاهده کنید. گاج مارکت یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین انواع کتاب درسی و کمک درسی، دانشگاهی و لوازم تحریر در ایران است.

کد تخفیف گاج مارکت لوازم التحریر
25% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف گاج مارکت لوازم التحریر

با استفاده از کد تخفیف گاج مارکت معرفی شده می توانید از 25 درصد تخفیف در خرید انواع لوازم التحریر بهره مند شوید. برای استفاده از این پیشنهاد نیازی به کد تخفیف نیست، و با مراجعه به لینک معرفی شده و انتخاب محصول مورد نظر، به لیستی از کالاهای تخفیف دار دسترسی خواهید داشت. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف گاج مارکت» کلیک کنید.

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت ویژه خرید کتاب کودک و نوجوان
20% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت ویژه خرید کتاب کودک و نوجوان

کد تخفیف گاج مارکت - با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 20 درصد تخفیف در خرید کتاب های کودک و نوجوان از فروشگاه اینترنتی گاج مارکت بهره مند شوید. گاج مارکت اولین فروشگاه تخصصی در حوزه کتاب های درسی و غیر درسی و انواع لوازم تحریر در ایران می باشد. برای مشاهده لیست محصولات، روی «استفاده از کد تخفیف گاج مارکت» کلیک کنید.

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت ویژه خرید ماژیک وایت برد و تخته پاک کن
20% تخفیف
فعلا معتبر
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 20 درصدی گاج مارکت ویژه خرید ماژیک وایت برد و تخته پاک کن

در سایت گاج مارکت برای خرید انواع ماژيک وایت برد و تخته پاک کن، تا 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. گاج مارکت یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کتاب های کمک آموزشی و آمادگی کنکور و لوازم تحریر می باشد. برای استفاده از این تخفیف نیازی به وارد کردن کد نیست و کافیست روی گزینه «استفاده از این پیشنهاد» کلیک نمایید.

گاج مارکت

کد تخفیف گاج مارکت - برند گاج از ۱۵ سال پیش تا کنون در حوزه طراحی و انتشار کتاب های کمک درسی از پیش دبستانی گرفته تا کتاب های آمادگی کنکور فعالیت می کند. رسالت اصلی برند گاج، آسان کردن مسیر ورود به دانشگاه می باشد و در مدت فعالیت خود با ارائه خدمات متنوع نظیر کتاب های کمک آموزشی، آزمون های سراسری، اپلیکیشن های آموزشی و... سعی در نزدیک شدن به هدف اصلی خود داشته است.

خدمات اصلی گاج مارکت

برند گاج خدمات متنوعی در حوزه آموزش و در کل آمادگی کنکور ارائه می دهد. این خدمات برای پایه های دبستان، متوسطه اول، دهم، یازدهم، دوازدهم، پایه کنکور و جامع کنکور ارائه می شود. لیست جامع خدمات قابل ارائه توسط برند گاج مارکت موارد زیر را شامل می شود:

  • انتشارات بین المللی گاج

انتشارات بین المللی گاج از ۱۵ سال پیش تاکنون در حوزه طراحی، تولید و انتشار کتاب های کمک آموزشی ویژه دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی فعالیت می کند. از جمله سایر انتشارات این برند می توان به کتاب های زنبور (ویژه کودکان و نوجوانان) و کلاغ سفید (سبک جدید کتاب های آموزشی) اشاره نمود.

  • فروشگاه کتب درسی و کمک آموزشی

همزمان با گسترش فعالیت انتشارات گاج، در راستای افزایش دسترس پذیری و همچنین آنلاین نمودن فرآیند خرید کتاب های این منتشر کننده، فروشگاه اینترنتی گاج مارکت آغاز به کار نموده است.

  • آموزش مجازی و آنلاین

همسو با رسالت اصلی برند گاج، این سازمان به جهت تسهیل مسیر ورود به دانشگاه علاوه بر کتاب های اصلی آموزشی، نسبت به توسعه وب سایت و نرم افزارهای موبایل برای ارائه خدمات آموزشی اقدام نموده است. از جمله این موارد می توان به وب سایت دکتر آی کیو اشاره نمود.

  • اپلیکیشن آموزشی

مطابق با موارد ذکر شده، علاوه بر وب سایت آموزش مجازی، نرم افزار موبایلی تحت عنوان گاجینو توسط این برند ارائه شده است که دسترسی به خدمات آموزشی را از طریق اپلیکیشن موبایل میسر می سازد.

  • آزمون های سراسری

آزمون های سراسری شبیه سازی کنکور از دیرو باز یکی از بهترین کانال های آمادگی کنکور سراسری می باشد. با شرکت در این آزمون ها می توانید دانش و میزان توانایی خود را محک بزنید. براین اساس برند گاج نیز به جهت تکمیل خدمات آمادگی کنکور خود، نسبت به برگزاری آزمون های سراسری مشابه کنکور اقدام نموده است.

  • مشاوره رانتخاب رشته

مهمترین مرحله بعد از کنکور سراسری، انتخاب رشته هوشمندانه متناسب با علایق و وضعیت رتبه می باشد. لذا گاج مارکت نسبت به توسعه نرم افزار انتخاب رشته اقدام نموده است.

زیرمجموعه های گاج مارکت

برند گاج دارای برندهایی است که به صورت زیرمجموعه های این سازمان در حال فعالیت هستند. هدف از ارائه این برندها تکمیل خدمات آموزشی با استفاده از تکنولوژی روز بوده است. اصلی ترین برندهای زیرمجموعه برند گاج، شامل موارد زیر می شود:

  • فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

در فروشگاه اینترنتی گاج مارکت تمامی کتب منتشر شده توسط انتشارات گاج قابل دسترسی و خرید به صورت آنلاین می باشد. همچنین در این فروشگاه امکان دسترسی به لوازم تحریر و نوشت افزارهای مختلف نیز وجود دارد. برخی از این محصولات به طور اختصاصی توسط برند گاج تولید و ارائه می شود که تحت عنوان «گاج کو» محصولات خود را تولید می نماید. از جمله این محصولات می توان به دفترهای شکلاتی اشاره نمود.

  • سایت دکتر آی کیو (DrIQ)

وب سایت دکتر آی کیو مرجعی برای آموزش آنلاین می باشد. در این سایت به طیف وسیعی از فیلم های آموزشی دسترسی دارید. استفاده از خدمات سایت دکتر آی کیو رایگان است.

  • اپلیکیشن گاجینو (Gajino App)

با افزایش استفاده از گوشی موبایل، برند گاج نسبت به طراحی و ارائه اپلیکیشن گاجینو اقدام نموده است. در این اپ شما در هر مکان و زمان به محتوای آموزشی دسترسی دارید. کافی است این نرم افزار را روی تلفن همراه خود نصب نمایید.

  • پلتفرم اینترنتی مای گاج (myGaj)

دوره استفاده از کتاب های بخصوص کتاب های کمک آموزشی، محدود است و ممکن است پس از مدتی دیگر نیازی به آنها نداشته باشیم. برهمین اساس وب سایت مای گاج این امکان را به شما می دهد تا بتوانید کتاب های دست دوم خود را بفروشید، هدیه دهید و یا به مبادله کتاب با دیگر کاربران بپردازید.

دانلود اپلیکیشن گاج مارکت

برای دانلود اپلیکیشن موبایل گاج مارکت و گاجینو، کافیست به استورهای معتبر نظیر کافه بازار و یا گوگل پلی مراجعه نموده و نام اپ مورد نظر خود را در قسمت جستجو وارد نمایید. برای دانلود از کافه بازار اینجا و برای دانلود از گوگل پلی، اینجا را کلیک کنید.

پیج اینستاگرامی گاج مارکت

در پیج اینستاگرامی گاج مارکت به آدرس gajmarket می توانید به محتوای آموزشی و انتشارات و محصولات جدید این برند دسترسی داشته باشید.

کد تخفیف گاج مارکت

برای خرید از فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، در صورت داشتن کد تخفیف و یا کد کارت هدیه می توانید خرید خود را با تخفیف ویژه خریداری نمایید. برهمین اساس آفردیلی به عنوان مرجع کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی، به صورت روزانه نسبت به ارائه و معرفی کدهای تخفیف گاج مارکت و سایر خدمات دهندگان اینترنتی اقدام می نماید. تنها کافیست قبل از خرید، به سایت آفردیلی مراجعه کنید تا از آخرین کدهای تخفیف منتشر شده مطلع شوید.

سوالات متداول کد تخفیف گاج مارکت

اصلی ترین خدمات قابل ارائه توسط انتشارات گاج چیست؟

از جمله اصلی ترین این خدمات می توان به انتشار کتب کمک آموزشی و آمادگی کنکور، فروشگاه آنلاین فروش کتاب، آموزش مجازی، اپلیکیشن آموزشی، آزمون های سراسری و مشاوره انتخاب رشته اشاره نمود.

خدمات گاج مارکت شامل چه مقاطع تحصیلی می شود؟

برند گاج خدمات متنوعی در حوزه آموزش و در کل آمادگی کنکور ارائه می دهد. این خدمات برای پایه های دبستان، متوسطه اول، دهم، یازدهم، دوازدهم، پایه کنکور و جامع کنکور ارائه می شود.

از کجا می توانم به کد تخفیف گاج مارکت دسترسی داشته باشم؟

برای خرید از فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، در صورت داشتن کد تخفیف و یا کد کارت هدیه می توانید خرید خود را با تخفیف ویژه خریداری نمایید. تنها کافیست قبل از خرید، به سایت آفردیلی مراجعه کنید تا از آخرین کدهای تخفیف منتشر شده مطلع شوید.