کد تخفیف تیماپ

توسعه خدمات اینترنتی موجب شده تا کاربران زیادی به صورت روزانه نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کنند. این موضوع صاحبان کسب و کار را برآن داشته تا به جهت معرفی خدمات و همچنین افزایش میزان استفاده از آن، از ظرفیت این شبکه استفاده کنند. ایجاد و انتشار کد تخفیف در فضای مجازی به یکی از بهترین روش‌های افزایش میزان استفاده از خدمات اینترنتی تبدیل شده است. به عنوان مثال با استفاده از جدیدترین کد تخفیف تیماپ می‌توانید در هر لحظه از تخفیف بیشتری برای خرید و یا استفاده از خدمات استفاده کنید.

کد‌های تخفیف مانند جدیدترین کد تخفیف تیماپ اولین سفارش، جدیدترین کد تخفیف تیماپ برای همه کاربران، جدیدترین کد تخفیف تیماپ بدون محدودیت خرید اول، جدیدترین کد تخفیف تیماپ سفارش اول، جدیدترین کد تخفیف تیماپ رایگان، جدیدترین کد تخفیف تیماپ برای امروز و... برای دستیابی به جدیدترین کد‌های تخفیف منتشر شده تمامی کسب و کار‌ها می‌توانید به آفردیلی مرجع کد تخفیف مراجعه کنید. تمامی کد‌ها به صورت رایگان و تست شده در سایت منتشر می‌شوند.

جدیدترین کد تخفیف تیماپ

کد تخفیف خرید اول تیماپ
20,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف خرید اول تیماپ

با استفاده از کد تخفیف تیماپ معرفی شده می توانید از 20،000 تومان تخفیف در خرید اول خود بهره مند شوید. تیماپ اولین فروشگاه خرید گروهی در ایران است که با استفاده از آن می توانید از خرید ارزانتر استفاده کنید. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «استفاده از کد تخفیف تیماپ» کلیک کنید.

کد تخفیف 30 درصدی تیماپ
22,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 30 درصدی تیماپ

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 30 درصد تخفیف تا سقف 22،000 تومان برای سفارش های بالاتر از 70،000 تومان و در خرید اول در خرید از سامانه تیماپ بهره مند شوید.

کد تخفیف 10 درصدی تیماپ
10% تخفیف
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 10 درصدی تیماپ

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 10 درصد تخفیف تا سقف 20،000 تومان در خرید مواد شوینده از فروشگاه اینترنتی تیماپ بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه خریدهای بالاتر از 40،000 تومان می باشد. برای مشاهده لیست کالاهای دسته مواد شوینده، روی «استفاده از این پیشنهاد» کلیک کنید. فروشگاه اینترنتی تیمآپ، اولین فروشگاه آنلاین خرید تیمی است که با شعار «باهم، می صرفه!» امکان خرید بیشتر با هزینه کمتر را برای مشتریان فراهم می کند.