کد تخفیف کارنامه

با افزایش تقاضا برای خرید و معامله خودرو کار کرده و دست دوم، نیاز به کارشناسی دقیق خودرو قبل از انجام هرگونه خرید و فروشی الزامی است. وب سایت کارنامه با هدف افزایش دسترس‌پذیری و کاهش ریسک خرید خودرو کار کرده نسبت به ارائه خدماتی مانند کارشناسی دقیق خودرو، قیمت روز خودرو، خرید اقساطی خودرو و... کرده است. تعرفه استفاده‌ از خدمات کارنامه با توجه به نوع ماشین و سایر عوامل می‌تواند متفاوت باشد که با استفاده‌ از کد تخفیف کارنامه می‌توانید هزینه‌های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

برای استفاده از کد تخفیف کارنامه کافی است به سایت این سامانه مراجعه کرده و یکی از کد تخفیف کارنامه کارشناسی خودرو، کد تخفیف کارشناسی خودرو رایگان، کد تخفیف کارنامه خرید اقساطی، کد تخفیف کارنامه فروش خودرو، کد تخفیف اولین ساتفاده کارنامه، کد تخفیف کارنامه اولین سفارش و... را به هنگام پرداخت هزینه وارد نمایید. در آفردیلی می‌توانید همواره به جدیدترین کد تخفیف کرنامه دسترسی داشته باشید.

کد تخفیف کارنامه رایگان فعال تا 100% بدون محدودیت

کد تخفیف 75 هزار تومانی کارنامه اولین خرید
75,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف 75 هزار تومانی کارنامه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف معرفی شده می توانید از 75 هزار تومان تخفیف در اولین درخواست کارشناسی خودرو در کارنامه بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت نوع خودرو بوده و برای تمام خودروها قابل استفاده است. توجه داشته باشید که در حال حاضر کارنامه تنها در شهرهای تهران، کرج، مشهد، رشت، شیراز و اصفهان فعال است. برای استفاده از این کد تخفیف روی گزینه «مشاهده کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه
75,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه

با استفاده از کد تخفیف کارنامه معرفی شده می توانید از 75 هزار تومان تخفیف در خدمات کارشناسی خودرو کارنامه بهره مند شوید. با خدمات کارشناسی خودرو می توانید قبل از معامله از صحت و سلامت خودرو اطمینان حاصل کنید. لازم به ذکر است در حال حاضر خدمات کارنامه تنها در شهرهای تهران و کرج قابل استفاده می باشد. برای استفاده از کد تخفیف کارشناسی خودرو کارنامه روی گزینه «استفاده از کد تخفیف کارنامه» کلیک کنید.