آموزش استفاده از پیشنهادات و کد تخفیف منتشر شده در آفردیلی

معرفی منطق دسته بندی و انتشار کدهای تخفیف

به طور کلی کد تخفیف و پیشنهادات خرید با تخفیف ویژه در آفردیلی، در سه بخش «فروشگاه آنلاین»، «خدمات دهندگان اینترنتی» و «تخفیف گروهی» طبقه بندی شده اند. در دسته بندی فروشگاه آنلاین کلیه محصولات فیزیکی قابل فروش توسط فروشگاه های آنلاین از جمله دیجی کالا، اسنپ مارکت، اکالا، گاج مارکت، دیجی استایل و… که دارای تخفیف هستند منتشر می شوند. نمونه ای از محصولات ارائه شده در این بخش در تصویر زیر قابل نمایش است:

محصولات دارای تخفیف

لازم به ذکر است به جهت سهولت در استفاده و جستجو در محصولات دارای فروش ویژه، کالای سوپرمارکتی داری بخش بندی مجزا در صفحه اصلی هستند.

در دسته بندی خدمات دهندگان اینترنتی نیز پیشنهادات و کد تخفیف استفاده از خدمات دهندگانی نظیر اسنپ، اسنپ فود، فیلیمو، نماوا، سینما تیکت، تپسی، بیمیتو، پول تیکت و… ارائه می شوند. 

و در نهایت در دسته بندی تخفیف گروهی، پیشنهادات و تخفیفات منتشر شده در سایت های تخفیف گروهی نظیر تخفیفان و نت برگ که پیشنهادات هر دو گروه خدمات و محصولات را شامل می شود، به جهت ارائه خدمات یک پارچه توسط آفردیلی منتشر می شوند.

مطابق با توضیحات ارائه شده، با مراجعه به صفحه اصلی سایت آفردیلی می توانید از آخرین پیشنهادات و کد تخفیف منتشر شده مطلع شوید. همچنین به جهت سهولت در یافتن کالا/ خدمات مورد نظر، می توانید به بخش «دسته بندی ها» مراجعه نمایید. ضمن اینکه در تمامی صفحات در قسمت بالایی صفحه، امکان جستجوی نام برند، کالا و یا خدمات مورد نظر وجود دارد.

نحوه استفاده از پیشنهادات و کدهای تخفیف

با کلیک روی هر پیشنهاد وارد صفحه مربوط به آن پیشنهاد یا کد تخفیف خواهید شد. در این بخش ضمن نمایش تصویر واقعی از محصول پیشنهاد شده (در خصوص خدمات دهندگان اینترنتی به جای تصویر، لوگوی ایشان نمایش داده می شود)، نسبت به ارائه توضیحات در خصوص محصول/ خدمت و همچنین شرایط استفاده از پیشنهاد اقدام شده است. در سمت چپ هر صفحه نیز جزئیات مربوط به پیشنهاد از جمله قیمت و میزان تخفیف، مدت زمان اعتبار پیشنهاد و لینک/ کد تخفیف به جهت استفاده از پیشنهاد قابل دسترسی است:

جزئیات محصول

در مواردی که پیشنهاد خرید یک محصول تخفیف دار باشد، با کلیک روی دکمه «استفاده از این پیشنهاد»، به صفحه فروش محصول مورد نظر هدایت خواهید شد. در خصوص کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی نیز لازم است با کپی کد معرفی شده و درج آن در وب سایت/ اپلیکیشن خدمات دهنده مورد نظر به هنگام خرید، از تخفیف ارائه شده بهره مند شوید.

دقت نمایید در قسمت بالا سمت راست هر پیشنهاد، مستطیل سبز یا قرمز وجود داردکه وضعیت اعتبار پیشنهاد یا کد تخفیف را مشخص می نماید:

وضعیت اعتبار کد تخفیف

در نهایت با ثبت نام در سایت می توانید از آخرین پیشنهادات منتشر شده از طریق ایمیل مطلع شوید. ضمن اینکه در صورت وجود در گونه ابهام و یا ارائه پیشنهادات به جهت بهبود خدمات، می توانید از صفحه ارتباط با ما استفاده نمایید.

آخرین مطالب

نظرات کاربران در خصوص آموزش استفاده از پیشنهادات و کد تخفیف منتشر شده در آفردیلی

هنوز نظری برای این کد تخفیف ثبت نشده است :(