راهنمای آموزشی

توسعه خدمات اینترنتی موجب شده تا کاربران زیادی به صورت روزانه نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کنند. این موضوع صاحبان کسب و کار را برآن داشته تا به جهت معرفی خدمات و همچنین افزایش میزان استفاده از آن، از ظرفیت این شبکه استفاده کنند. ایجاد و انتشار کد تخفیف در فضای مجازی به یکی از بهترین روش‌های افزایش میزان استفاده از خدمات اینترنتی تبدیل شده است. به عنوان مثال با استفاده از آخرین مقالات راهنمای آموزشی می‌توانید در هر لحظه از تخفیف بیشتری برای خرید و یا استفاده از خدمات استفاده کنید.

کد‌های تخفیف مانند آخرین مقالات راهنمای آموزشی اولین سفارش، آخرین مقالات راهنمای آموزشی برای همه کاربران، آخرین مقالات راهنمای آموزشی بدون محدودیت خرید اول، آخرین مقالات راهنمای آموزشی سفارش اول، آخرین مقالات راهنمای آموزشی رایگان، آخرین مقالات راهنمای آموزشی برای امروز و... برای دستیابی به جدیدترین کد‌های تخفیف منتشر شده تمامی کسب و کار‌ها می‌توانید به آفردیلی مرجع کد تخفیف مراجعه کنید. تمامی کد‌ها به صورت رایگان و تست شده در سایت منتشر می‌شوند.

آخرین مقالات راهنمای آموزشی

راهنمای خرید سیم کارت برای سرپرستان خانوار به جهت دریافت وام یک میلیون تومانی دولت

بر همین اساس دولت در راستای کمک به این افراد اعلام نمود که به تمامی خانواده های دارای شرایط، وام یک میلیون تومانی اهدا خواهد شد. همچنین اعلام شده که به جهت ثبت درخواست دریافت این وام، سرپرستان خانوار باید کد ملی خود را با استفاده از سیم کارت به نام سرپرست، به شماره معرفی شده ارسال نمایند، در غیر این صورت امکان دریافت این وام را نخواهند داشت. در این بین بسیاری از سرپرستان خانوار یارانه بگیری که فاقد سیم کارت با نام خود بودند به مشکل خوردند. و بسیاری از این افراد به خصوص در شهرستان ها، به مراکز و نمایندگی های فروش سیم کارت هجوم آوردند که این موضوع خود باعث ازدحام جمعیت و عدم رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی شد.پس از گذشت چند روز، وزیر ارتباطات جناب آقای آذری جهرمی در توییتی اعلام نمود که اپراتورها باید به صورت اینترنتی و یا تلفنی نسبت به ثبت سفارش سیم کارت و ارسال از طریق پست اقدام نمایند. همچنین اپراتورها شرایط ویژه ای به جهت ارائه سیم کارت رایگان به سرپرستان خانوار در نظر گرفته اند که می توانید با کلیک روی لوگو اپراتور مورد نظر از این شرایط بهره مند شوید.

آموزش استفاده از پیشنهادات و کد تخفیف منتشر شده در آفردیلی

معرفی منطق دسته بندی و انتشار کدهای تخفیفبه طور کلی کد تخفیف و پیشنهادات خرید با تخفیف ویژه در آفردیلی، در سه بخش «فروشگاه آنلاین»، «خدمات دهندگان اینترنتی» و «تخفیف گروهی» طبقه بندی شده اند. در دسته بندی فروشگاه آنلاین کلیه محصولات فیزیکی قابل فروش توسط فروشگاه های آنلاین از جمله دیجی کالا، اسنپ مارکت، اکالا، گاج مارکت، دیجی استایل و… که دارای تخفیف هستند منتشر می شوند. نمونه ای از محصولات ارائه شده در این بخش در تصویر زیر قابل نمایش است:لازم به ذکر است به جهت سهولت در استفاده و جستجو در محصولات دارای فروش ویژه، کالای سوپرمارکتی داری بخش بندی مجزا در صفحه اصلی هستند.در دسته بندی خدمات دهندگان اینترنتی نیز پیشنهادات و کد تخفیف استفاده از خدمات دهندگانی نظیر اسنپ، اسنپ فود، فیلیمو، نماوا، سینما تیکت، تپسی، بیمیتو، پول تیکت و… ارائه می شوند. و در نهایت در دسته بندی تخفیف گروهی، پیشنهادات و تخفیفات منتشر شده در سایت های تخفیف گروهی نظیر تخفیفان و نت برگ که پیشنهادات هر دو گروه خدمات و محصولات را شامل می شود، به جهت ارائه خدمات یک پارچه توسط آفردیلی منتشر می شوند.مطابق با توضیحات ارائه شده، با مراجعه به صفحه اصلی سایت آفردیلی می توانید از آخرین پیشنهادات و کد تخفیف منتشر شده مطلع شوید. همچنین به جهت سهولت در یافتن کالا/ خدمات مورد نظر، می توانید به بخش «دسته بندی ها» مراجعه نمایید. ضمن اینکه در تمامی صفحات در قسمت بالایی صفحه، امکان جستجوی نام برند، کالا و یا خدمات مورد نظر وجود دارد.نحوه استفاده از پیشنهادات و کدهای تخفیفبا کلیک روی هر پیشنهاد وارد صفحه مربوط به آن پیشنهاد یا کد تخفیف خواهید شد. در این بخش ضمن نمایش تصویر واقعی از محصول پیشنهاد شده (در خصوص خدمات دهندگان اینترنتی به جای تصویر، لوگوی ایشان نمایش داده می شود)، نسبت به ارائه توضیحات در خصوص محصول/ خدمت و همچنین شرایط استفاده از پیشنهاد اقدام شده است. در سمت چپ هر صفحه نیز جزئیات مربوط به پیشنهاد از جمله قیمت و میزان تخفیف، مدت زمان اعتبار پیشنهاد و لینک/ کد تخفیف به جهت استفاده از پیشنهاد قابل دسترسی است:در مواردی که پیشنهاد خرید یک محصول تخفیف دار باشد، با کلیک روی دکمه «استفاده از این پیشنهاد»، به صفحه فروش محصول مورد نظر هدایت خواهید شد. در خصوص کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی نیز لازم است با کپی کد معرفی شده و درج آن در وب سایت/ اپلیکیشن خدمات دهنده مورد نظر به هنگام خرید، از تخفیف ارائه شده بهره مند شوید.دقت نمایید در قسمت بالا سمت راست هر پیشنهاد، مستطیل سبز یا قرمز وجود داردکه وضعیت اعتبار پیشنهاد یا کد تخفیف را مشخص می نماید:در نهایت با ثبت نام در سایت می توانید از آخرین پیشنهادات منتشر شده از طریق ایمیل مطلع شوید. ضمن اینکه در صورت وجود در گونه ابهام و یا ارائه پیشنهادات به جهت بهبود خدمات، می توانید از صفحه ارتباط با ما استفاده نمایید.