کد تخفیف افود

افود (ofood) از تازه نفس ترین سامانه های سفارش آنلاین غذا است که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. در این سامانه می توانید با مشخص کردن موقعیت مکانی به لیست رستوران ها و کافه های اطراف دسترسی داشته باشید. قیمت های ارائه شده برای خرید غذا توسط رستوران ها در افود بسیار رقابتی است. ضمن اینکه با استفاده از کد تخفیف افود می توانید در تمام خریدهای خود صرفه جویی کرده و هزینه ها روزمره خود را کاهش دهید.

کد تخفیف اولین سفارش افود
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف اولین سفارش افود

با استفاده از کد تخفیف افود معرفی شده می توانید در اولین سفارش خود از این سامانه از 50،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف برای تمام کاربران و بدون محدودیت در سفارش اول قابل استفاده است. توجه داشته باشید که حداقل رقم خرید برای اعمال این کد 100 هزار تومان می باشد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کد تخفیف افود مشهد
50,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
همه کاربران

کد تخفیف افود مشهد

با استفاده از کد تخفیف افود معرفی شده می توانید در اولین سفارش خود از سامانه افود از 50،000 تومان تخفیف بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه کاربران شهر مشهد است و برای سایر شهرها قابل استفاده نمی باشد. افود سامانه سفارش آنلاین غذا است که اخیرا فعالیت خود را به صورت آزمایشی در مشهد شروع کرده و به زودی در سایر شهرها نیز فعال خواهد شد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

افود

افود یا به طور دقیق تر اُفود یکی از جدیدترین زیرمجموعه های گروه گلرنگ است که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. این سامانه که در حوزه سفارش غذا از رستوران ها و کافه های اطراف فعالیت دارد، امکان ثبت سفارش و دریافت سریع را برای کاربران فراهم می کند. افود به عنوان یکی از اصلی ترین رقبای اسنپ فود وارد بازار رقابت شده و قصد دارد کیفیت حوزه سفارش آنلاین غذا را متحول کند.

جدیدترین کد تخفیف افود

برای دسترسی به جدیدترین کد تخفیف افود می توانید به صورت روزانه به آفردیلی مراجعه کنید. تمام کدهای تخفیف این سامانه و سایر سامانه های آنلاین با همکاری با برندهای مختلف به صورت رایگان در آفردیلی منتشر می شود.

نحوه استفاده از کد تخفیف افود

پس از یافتن کد تخفیف مورد نظر، به افود مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. در مرحله بازبینی سفارش بخشی تحت عنوان وارد کردن کد تخفیف وجود دارد که با انتخاب این گزینه می توانید کد تخفیف را وارد و اعمال کمید.

سوالات متداول
کد تخفیف افود چیست؟

با استفاده از کد تخفیف افود می توانید در تمام سفارش های خود از این سامانه از تخفیف ویژه برخوردار شوید. کدهای تخفیف افود انواع مختلفی دارد که با توجه به نیازتان می توانید بهترین گزینه را برابی استفاده انتخاب کنید.

چگونه می توان به جدیدترین کد تخفیف افود دسترسی داشت؟

برای این منظور کافی است به سایت آفردیلی بخش سفارش آنلاین غذا یا صفحه اختصاصی برند افود مراجعه کنید. جدیدترین کدهای تخفیف در این صفحات منتشر می شوند.