دربافت کد تخفیف دیجی کالا خرید اول

کد تخفیف دیجی کالا خرید اول

35,000 تومان
رو به انقضا
کد تخفیف
ویژه تمام کاربران
برای کپی کد تخفیف، روی کد کلیک کنید:
استفاده از کد تخفیف

کد تخفیف 35 هزار تومانی اولین خرید دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا معرفی شده امکان بهره مندی از 35،000 تومان تخفیف در خرید اول از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را مهیا می سازد. لازم به ذکر است این کد تخفیف ویژه کاربرانی است که اولین خرید خود را از دیجی کالا انجام می دهند. همچنین این کد بر روی کالای شگفت انگیز قابل اعمال نمی باشد. دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی عمومی است که طیف وسیعی از کالا را به فروش می رساند. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کدهای تخفیف مشابه

نظرات کد تخفیف دیجی کالا خرید اول

نویسنده

مهمان علی

دیگه برای اولین خرید خیلی دیره! لطف کدهایی بذارید که برای همه کاربرا قابل استفاده باشه

تخفیف خرید اول دیجی کالا

فروشگاه دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه های فعال در ایران است که روزانه تعداد زیادی از طریق آن خریدهایشان را انجام می دهند. به همین دلیل لزوم استفاده از تخفیف با استفاده از روش های مختلف اهمیت بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل دیجی کالا سعی دارد تا با معرفی کد تخفیف و پیشنهادهای تخفیف دار، خرید کاربران را تسهیل کند. یکی از انواع تخفیف قابل ارائه توسط دیجی کالا، تخفیف خرید اول است. تمام کاربرانی که تا به حال از دیجی کالا ثبت سفارش نداشته اند، می توانند از این تخفیف استفاده کنند.

منظور از خرید اول یا اولین خرید دیجی کالا چیست؟

دیجی کالا کاربران زیادی دارد که به آن مراجعه کرده و از اطلاعات آن استفاده می کنند. حتی ممکن است دارای حساب کاربری بوده و در دیجی کلا هم ثبت نام کرده باشند. اما منظور از خرید اول یا اولین خرید این است که کاربر برای اولین بار نسبت به ثبت سفارش اقدام کند. به عبارتی زمان ثبت نام تاثیری در این مورد نداشته و ملاک تنها ثبت اولین سفارش در دیجی کالا است.

تفاوت کد تخفیف کاربر جدید و فعلی

کاربر جدید به کاربری گفته می شود که تا به حال خریدی از دیجی کالا نداشته باشد. همانند توضیحات ارائه شده در بخش قبل، تمام کاربرانی که اولین خرید خود را در دیجی کالا ثبت می کنند به عنوان کاربر جدید شناخته می شوند. بدین ترتیب می توانید از کد تخفیف مختص کاربران جدید برای خرید اول بهره مند شوید. کاربران فعلی هم کسانی هستند که قبلا حداقل یک ثبت سفارش در دیجی کالا داشته باشند.

انواع کد تخفیف دیجی کالا خرید اول

دیجی کالا برای جذب کاربران جدید و افزایش فروش خود، انواع مختلفی از کد تخفیف خرید اول را به کاربرانش ارائه می کند. هر یک از این کدها برای هدفی مشخص منتشر شده اند. بنابراین نیاز است از شرایط هر یک و نحوه استفاده آنها مطلع باشید. در ادامه انواع کد تخفیف دیجی کالا خرید اول معرفی شده اند:

نوع کد تخفیف توضیحات
کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا ۴۰ هزار تومانی با استفاده از این کد می توانید از 40 هزار تومان در اولین خرید خود از دیجی کالا بهره مند بشوید. این کد برای خرید اول می تواند هزینه های شما را کاهش دهد.
50 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید هم می تواند برای اکثر کاربران جذاب باشد. تقریبا می توان گفت که این کد بیشترین میزان تخفیف برای خرید اول به شمار می رود.
25 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا کد تخفیف 25 هزار تومانی اولین خرید دیجی کالا هم برای اکثر کاربران مفید و مناسب است. اگرچه شاید رقم آن کمی پایین باشد، اما برای استفاده در اولین خرید مناسب است.
کد تخفیف دیجی کالا خرید اول بدون محدودیت برخی از کدهای تخفیف دیجی کالا دارای محدودیتی در حداقل رقم خرید و یا خرید از یک دسته بندی مشخص دارند. اما کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول دیجی کالا می تواند به صورت نامحدود توسط کاربران در اولین خرید مورد استفاده قرار بگیرد.
کد تخفیف دیجی کالا کاربران جدید همانطور که اشاره شد، کاربران جدید در واقع همانند افرادی هستند که قصد دارند برای اولین بار در دیجی کالا ثبت سفارش کنند. بنابراین تمام کدهای تخفیف خرید اول دیجی کالا برای کاربران جدید قابل استفاده است.

نحوه استفاده از کد تخفیف خرید اول دیجی کالا

برای استفاده از کد تخفیف دیجی کالا خرید اول کافی است به سایت دیجی کالا مراجعه کرده و کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. سپس با طی کردن مراحل خرید، به صفحه بازبینی سفارش و انتخاب شیوه پرداخت خواهید رسید. در این صفحه بخشی تحت عنوان وارد کردن کد تخفیف دیجی کالا وجود دارد که می تواند کد تخفیف ارائه شده توسط آفردیلی را در این بخش وارد کنید.

کد تخفیف خرید اول دیجی کالا 1402

اگر شما هم جز کاربران جدید دیجی کالا هستید و تا به حال از خدمات این فروشگاه استفاده نکرده اید، می توانید از کد تخفیف دیجی کالا خرید اول 1402 استفاده کنید. این کد تخفیف جدیدترین کد تخفیف مختص خرید اول است که منتشر شده است.

سوالات متداول

منظور از خرید اول یا اولین خرید چیست؟

تمام کاربرانی که تا به حال در دیجی کالا ثبت سفارش نداشته باشند و الان قصد دارند برای اولین بار ثبت سفارش کنند، در واقع در حال انجام اولین خرید خود هستند که می توانند از کد تخفیف خرید اول استفاده کنند.

استفاده از کد تخفیف خرید اول دیجی کالا محدودیتی دارد؟

به طور معمول ممکن است محدودیتی در میزان حداقل رقم خرید و یا بعضا امکان استفاده تنها در یک دسته بندی خاص لحاظ بشود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما به توضیحات درج شده در صفحه هر کد تخفیف در آفردیلی توجه داشته باشید.