دربافت 60 هزارتومان کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا

60 هزارتومان کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا

60,000 تومان
فعلا معتبر
کد تخفیف
ویژه تمام کاربران
برای کپی کد تخفیف، روی کد کلیک کنید:
استفاده از کد تخفیف

کد تخفیف 60 هزار تومانی سوپرمارکت دیجی کالا

با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا معرفی شده می توانید از 60 هزار تومان تخفیف در خرید خود از سوپرمارکت دیجی کالا بهره مند شوید. این کد تخفیف ویژه خریدهای بالاتر از 300،000 تومان می باشد. سوپر مارکت دیجی کالا یکی از بزرگترین و گسترده ترین گروه محصولات سوپرمارکتی و کالای تند مصرف را ارائه می کند. همچنین سعی براین است تا سفارشات ثبت شده در کوتاه ترین زمان ممکن به دست خریداران برسد. برای استفاده از این کد روی گزینه «استفاده از کد تخفیف» کلیک کنید.

کدهای تخفیف مشابه

نظرات 60 هزارتومان کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا

هنوز نظری برای این کد تخفیف ثبت نشده است :(

سوپرمارکت دیجی کالا چیست؟

سوپرمارکت دیجی کالا که با نام دیجی کالا فرش نیز شناخته می شود، بخشی از این فروشگاه است که به طور تخصصی در حوزه فروش کالای سوپرمارکتی فعالیت می کند. در این بخش امکان خرید محصولات سوپرمارکتی با قیمت مناسب و تخفیف ویژه وجود دارد. ضمن اینکه امکاناتی نظیر ارسال سریع نیز برای این بخش در نظر گرفته شده است.

چگونه در خرید از سوپرمارکت دیجی کالا تخفیف بگیریم؟

برای دریافت تخفیف از سوپرمارکت دیجی کالا روش های مختلفی وجود دارد. هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به آنها می پردازیم. اما نکته قابل توجه در خصوص تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا این است که این تخفیف جز واقعی ترین تخفیف های قابل دریافت از دیجی کالا است. چراکه قیمت محصولات سوپرمارکتی نرخ مصوبی داشته و بر روی آن درج شده است. بنابراین اگر کالایی 40 درصد تخفیف داشته باشد، واقعا 40 درصد تخفیف بر روی قیمت آن لحاظ شده است.

 • استفاده از کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا: بهترین و موثرترین نوع دریافت تخفیف، استفاده از کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا است. این موضوع به راحتی در دسترس کاربران بوده و بدون محدودیت می توانند از آن در خریدهای سوپرمارکتی خود استفاده کنند.
 • استفاده از فروش ویژه سوپرمارکت دیجی کالا: یکی از ویژگی های سوپرمارکت دیجی کالا، وجود پیشنهادی تحت عنوان فروش ویژه است. با استفاده از این طرح می توانید در هر زمان انواع مختلف محصولات سوپرمارکتی را با درصدی از تخفیف خریداری کنید. برای استفاده از تخفیف دیجی کالا سوپرمارکت می توانید به صفحه آن در آفردیلی مراجعه کنید.
 • استفاده از شگفت انگیز سوپرمارکت دیجی کالا: شگفت انگیز دیجی کالا که برای همه کاربران آشنا بوده و حداقل یک بار از آن کالای مورد نظر خود را خریداری کرده اید. لازم به ذکر است که این بخش، به صورت مجزا و تحت عنوان شگفت انگیز سوپرمارکتی دیجی کالا وجود دارد که با مراجعه به آن می توانید از تخفیف های انواع کالای سوپرمارکتی بهره مند بشوید.

انواع کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا

کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا انواع مختلفی دارد که هر یک برای هدفی مشخص ارائه شده است. بنابراین قبل از استفاده از این کدها پیشنهاد می کنیم اطلاعات لازم را در خصوص هر یک در نظر داشته باشید تا بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در جدول زیر انواع کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا معرفی شده است:

نوع کد تخفیف توضیحات
کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا اولین خرید با استفاده از این کد تخفیف می توانید در خرید اول خود از تخفیف ویژه برخوردار شوید. توجه داشته باشید که این کد تنها ویژه کاربرانی است که تا به حال از سوپرمارکت دیجی کالا خرید نداشته باشند.
کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا بدون محدودیت این کد محدودیتی را به هنگام استفاده از کد تخفیف برای کاربران لحاظ نمی کند. محدودیت هایی مانند حداقل رقم خرید، حداکثر تخفیف قابل اعمال و... در این کد وجود ندارد.
کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا برای تمام کاربران این کد تخفیف برای تمام کاربران جدید و قدیمی دیجی کالا قابل استفاده بوده و ارتباطی به اینکه قبلا از سوپرمارکت دیجی کالا خرید داشته اند یا خیر ندارد.
کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا خرید غیر اول چنانچه قبلا در سوپرمارکت دیجی کالا ثبت سفارش داشته اید، با کد تخفیف خرید غیر اول می توانید مجددا خریدهای خود را با تخفیف انجام بدهید.

دسته بندی های سوپرمارکت دیجی کالا

سوپرمارکت دیجی کالا طیف وسیعی از مصحولات را پوشش می دهد و امکان خرید تمام کالای سوپرمارکتی در آن وجود دارد. به همین دلیل با مراجعه به سوپرمارکت دیجی کالا می توانید با خیالی آسوده و البته با تخفیف ویژه، تمام خریدهای خود را انجام بدهید. در لیست زیر انواع دسته بندی سوپرمارکت دیجی کالا ارائه شده است:

 • کالاهای اساسی و خوار و بار
 • لبنیات
 • مواد پروتئینی و تخم مرغ
 • صبحانه
 • نوشیدنی های سرد
 • کنسرو و غذای آماده
 • خشکبار و شیرینی
 • میوه و سبزیجات
 • تنقلات، گل طبیعی
 • مکمل غذایی و دارویی
 • بهداشت شخصی
 • بهداشت خانگی
 • مادر و کودک
 • افزودنی ها
 • فرآورده های منجمد و یخچالی
 • شور و ترشیجات
 • نوشیدنی های گرم

سوالات متداول

کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا چیست؟

این کد همانطور که از نامش نیز پیداست، ویژه خرید با تخفیف از سوپرمارکت دیجی کالا یا دیجی کالا فرش است. توجه داشته باشید که با این کد امکان خرید از سایر دسته بندی های دیجی کالا وجود ندارد.

آیا استفاده از کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا محدودیتی دارد؟

با توجه به نوع کد تخفیف انتخابی، می تواند محدودیت هایی بر روی کد تخفیف لحاظ شده باشد. اما در صورت استفاده از کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا بدون محدودیت می توانید بدون هیچ محدودیتی سفارش خود را ثبت کنید.

چرا کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا اعمال نمی شود؟

این موضوع به عوامل مختلفی می تواند ارتباط داشته باشد. ممکن است کد تخفیف منقضی شده باشد. یا اینکه شرط خرید اول و یا خرید غیر اول را رعایت نکرده باشید.