قیمت خرید 36 مدل سشوار محبوب و پرفروش خانگی و حرفه ای

استفاده از سشوار مناسب علاوه بر عدم آسیب رسانی به موها، دارای دوام و کیفیت سخت بالاست که می تواند ارزش خرید داشته باشد. معمولا در استفاده از سشوارها دو هدف کلی مد نظر است: اول صاف کردن مو، دوم فر کردن مو، که انواع مختلفی متناسب با اهداف شما در بازار موجود و قابل خریداری است. از جمله این موارد می توان به سشوار برس‌ دار چرخشی (گردان)، سشوار برسی غیر چرخشی (حالت‌دهنده مو)، سشوار پایه‌ دار  و سشوار حرفه ‌ای (آرایشگاهی)، سشوار خانگی، سشوار نیمه حرفه‌ای، سشوار دیواری، سشوار مسافرتی و سشوار صنعتی اشاره نمود. لازم به ذکر است اصلی ترین تفاوت مدل های ذکر شده را می توان در قدرت موتور و توان (وات) آنها در نظر گرفت. در واقع هرچه میزان توان یا وات سشوار شما بالاتر باشد، کارایی آن نیز افزایش می یابد. دقت کنید که وات بالا به معنای تولید گرمای بالا نیست و تا می توانید باید از سشوارهایی که گرمای زیادی تولید می کنند دوری کنید، چراکه گرما می تواند باعث آسیب دیدن موهای شما شود. به طور کلی فاکتورهایی که باید به هنگام انتخاب و خرید سشوار مناسب مد نظر داشته باشید، موارد زیر را شامل می شود:

توان (وات) سشوار

هر چه توان یک سشوار بالاتر باشد، قدرت موتور و کارایی آن نیز بالاتر است. همان طور که ذکر شده، توان بالا به معنای تولید گرمای بیشتر نیست، بلکه قدرت تولید باد بیشتر است.

میزان تولید صدا سشوار

میزان تولید صدا در سشوارها بستگی به نوع موتور و همچنین توان آن دارد. به طور معمول هرچه توان یک سشوار بیشتر باشد،  صدای تولیدی نیز بیشتر خواهد بود. البته سشوارهای مدرن و امروزی حتی در توان های بالاتر نیز دارای صدای مناسب هستند که آزار دهنده نیست.

اندازه و وزن سشوار

اگر استفاده شما از سشوار به صورت روزانه و خانگی است، بهترین گزینه انتخاب سشوارهای کوچکتر و سبک تر است، چراکه ضمن امکان جابه جایی (به عنوان مثال به هنگام رفتن به مسافرت) به هنگام کار با آن نیز دست دچار خستگی نمی شود.

تکنولوژی ساخت سشوار

امروزه با توجه به نوع کاربری و اهداف مختلف، تکنولوژی های ساخت متنوعی نیز ایجاد شده است. به عنوان مثال سشوارهای چرخشی کمک می کند تا از استفاده همزمان شانه و سشوار بی نیاز شوید. و یا سشوارهایی با تکنولوژی ایجاد یون که با تولید یون منفی، الکتریسیته ساکن موها را از بین می برد و مانع از وز شدن موها می شود.

از جمله برندهای مشهور در تولید سشوار نیز می توان به رمینگتون، بابلیس (بابیلیس)، پرومکس، فیلیپس، براون، بوش، پاناسونیک، سورکر، رزتی، جیمی و... اشاره نمود.

در ادامه با آفردیلی همراه باشید تا با 6 مدل از سشوارهای محبوب و پرفروش به همراه لیست قیمت آن ها آشنا شوید.

آخرین مطالب

نظرات کاربران در خصوص قیمت خرید 36 مدل سشوار محبوب و پرفروش خانگی و حرفه ای

هنوز نظری برای این کد تخفیف ثبت نشده است :(