قیمت خرید 36 مدل لپ تاپ پرفروش از برند ایسوس (Asus)

لپ تاپ ها را براساس نوع کاربری می توان در دسته بندی های زیر قرار داد:

کاربری عمومی و مالتی مدیا

این گروه از لپ تاپ ها که بیشترین سهم بازار لپ تاپ را از نظر فروش و همچنین عرضه و تقاضا داراست، نیاز طیف گسترده ای از کاربران را می تواند مرتفع سازد. چنانچه عمده استفاده شما از لپ تاپ را مواردی نظیر پاسخ گویی به ایمیل ها، گشت و گذار در اینترنت، تماشای فیلم و همچنین انجام پروژه های دانشجویی و اداری نظیر تایپ و محاسبات سبک داده ها و... تشکیل می دهد، این گروه از لپ تاپ ها با توجه به قدرت قابل قبول و قیمت اقتصادی می تواند برای شما مناسب باشد.

لپ تاپ های سبک

با پیشرفت تکنولوژی لپ تاپ ها تقریبا جای کامپیوترهای رومیزی را گرفته اند. براین اساس حتی کاربرانی که قصد حمل و جابه جایی لپ تاپ خود را ندارند، ترجیح می دهند به جای خرید کامپیوتر رومیزی بودجه خود را صرف خرید لپ تاپ نمایند. از طرفی لپ تاپ های تولید شده باید بتوانند نیاز های حداکثری کاربران خود را پوشش دهند، لذا وجود سخت افزار های قوی تر باعث شده تا وزن لپ تاپ ها نیز افزایش پیدا کند. بنابراین چنانچه شما نیاز دارید لپ تاپ خود را زیاد جابه جا نمایید، حتما توجه کنید که لپ تاپ خریداری شده تا حد امکان دارای وزن پایین باشد تا به هنگام جابه جایی های طولانی با مشکل مواجه نشوید. این را هم به خاطر داشته باشید که لپ تاپ های سبک معمولاً از نظر سخت افزاری خیلی قوی نیستند. البته لپ تاپ های مدرن امروزی در کنار ویژگی های سخت افزاری قوی، دارای ظاهری جمع و جور و سبک نیز هستند اما قیمت آنها کمی بالاتر است.

لپ تاپ های گیمینگ (مخصوص بازی)

این سری از لپ تاپ ها که طرفداران محدودتری هم دارند، قدرت نمایی شرکت سازنده را نیز به رخ می کشند. برندهای فعال در این حوزه هر ساله سعی دارند تا با ارتقا هر چه بیشتر قدرت این لپ تاپ ها، نام پرچمدار این گروه را از آن خود کنند. برخلاف دو گروه لپ تاپ های عمومی و سبک، در این گروه از لپ تاپ ها وزن و باریک بودن لپ تاپ چندان مد نظر نیست و تنها قدرت پردازش آن ها مورد توجه است. به همین دلیل ظاهر این لپ تاپ ها عموماً قطور و خشن می باشد. اما در کنار این موضوع، سخت افزار قدرتمند و قدرت پردازش بالا این لپ تاپ ها، شما را راضی خواهد کرد. توجه داشته باشید که این لپ تاپ ها برای جابه جایی و حمل ساخته نشده اند، اما چنانچه نیاز پردازشی بالایی دارید، این گروه برای شما مناسب است. ضمن اینکه قیمت این لپ تاپ ها در رده بالا طبقه بندی می شود.

از جمله برندهایی که در هر گروه عملکرد خوبی داشته اند می توان به ایسوس، لنوو، ایسر و اچ پی برای گروه لپ تاپ های عمومی و مالتی مدیا، سری Zenbook ایسوس، سرفیس مایکروسافت و مک بوک شرکت اپل برای گروه لپ تاپ های سبک و ایسوس، MSI، Alienware و Razer برای گروه لپ تاپ های گیمینگ اشاره نمود.

در ادامه با آفردیلی همراه باشید تا با 10 لپ تاپ پرفروش برند ایسوس به همراه لیست قیمت آشنا شوید.

آخرین مطالب

نظرات کاربران در خصوص قیمت خرید 36 مدل لپ تاپ پرفروش از برند ایسوس (Asus)

هنوز نظری برای این کد تخفیف ثبت نشده است :(